Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX90 i softowanie - Rockbox, mody


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

@coolmen77 ciekawą rzecz piszesz, czyżby DX90 z modem i H8Pro było połączeniem dla mnie. Gdyż na DX90 Suszeca bas był dla mnie zawolny i dobrze Suszec tu napisał nasze preferencje i gatunki muzyczne są różne. Dlatego dla mnie 330 są lepsze od H8Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy RB - 0.2.2:

 

https://mega.co.nz/#!FxdhWAwT!Yh-DcAgcVjQfmMRsZysiQKdAt_JqqSzhjD4XZ7FEEjw

 

Chyba większe zmiany, spory skok w numeracji.

 

Change log

23/08/2014 - Further enhancement to prevent settings from reverting to default when rebooting to Rockbox.

- Fixed the issue where Album art disappears in WPS screen while music is still play. (Bug appeared on 0_1_7)

- Changed the behaviour of the hold button. If the screen is off and hold button is on/activated, switching the hold button off will turn on the screen.

- Increased the thread priority for playback and buffering. This allows rockbox to use larger memory without the crackling noise.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jeden trik - jak przytrzymasz play na danej pozycji w menu głównym, to przejdziesz od razu do ustawień tego elementu. Np. przytrzymując ustawienia przejdziesz do wczytywania konfigów, przytrzymując bibliotekę przejdziesz do opcji jej aktualizacji itp. ;)

 

Pewnie trzeba poszperać w jakimś ogólnym manualu, bo też mam wrażenie, że jest tego więcej.

 

headwacker radzi grzebać w tym od Video: http://download.rockbox.org/daily/manual/rockbox-ipodvideo.pdf

 

Swoją drogą, Rockbox po tych małych ustawieniach (ilość linijek, szerokość paska przewijania, start przeglądania plików w odpowiednim folderze) jest bardzo przyjazny i sprawny w obsłudze. Aktualnie powrót do mango jest dla mnie męczący, trochę irytujący. Lubię tę sprawność i lekkość RB, prostotę - nawet w motywach nie grzebałem.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi Maciux wyjaśnić w jaki sposób się tę Twoją aplikację aplikuje? I miałbym jeszcze pytanie o zapisywanie ustawień: tam jest taka kulawa opcja zapisu, a potem za drugim, trzecim odpaleniem znowu trzeba ustawiać od nowa. Jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz do katalogu rockbox. W ustawieniach jest opcja zarządzaj ustawieniami i przeglądaj pliki .cfg - tam wyświetli Ci się mój plik konfiguracyjny.

 

Wgrałeś RB 0.2.2? Ten ma już zapamiętywać ustawienia. To był błąd wersji 0.1.8.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi Maciux wyjaśnić w jaki sposób się tę Twoją aplikację aplikuje? I miałbym jeszcze pytanie o zapisywanie ustawień: tam jest taka kulawa opcja zapisu, a potem za drugim, trzecim odpaleniem znowu trzeba ustawiać od nowa. Jak to ugryźć?

 

Teoretycznie niechciane, randomowe resetowanie ustawień właśnie zostało naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem ciekaw, Westberg, jak Twoje wrażenia z DX90 na RB i Lurkera :) Pamiętam, że DX50 z RB nie przekonał Cię, mnie w sumie również. Mocno mulił na początku, nie wiem jak teraz.

 

W sumie na DX90 z RB marnuje się wyświetlacz dotykowy, bo klawiszami jednak szybciej - ciekawe jak długo wytrzymają taką ilość klikania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy klawiszach też podobno coś grzebali, w sensie poprawiali, tak samo jak jacki.

 

Dla mnie na DX50 RB działał bardzo dobrze, jedynie były problemy z tym indykatorem baterii, ale pewnie już to poprawili. Zależy kto co woli, ale dla mnie dotyk jest zbędny w odtwarzaczu, a RB umożliwiał bezdotykową (w sensie wyświetlacza) obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym stanęło ze sterownikami? Nie działają te pod 64 bit z iBasso?

 

Być może nadzieja w mikołaju612. Udało mu się ze sterownikami pod X5 i zrobił chyba bardzo dobrą robotę. Wspomniał mi ostatnio, że planuje zakup DX90 - chce stworzyć na niego soft, więc może zająłby się też sterownikami pod DACa, tak jak z X5. Muszę do niego w tej sprawie napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zacofany jestem, nie wiedziałem że iBasso jakieś oficjalne na 64bit wypuściło :D

 

Zaraz sprawdzam czy działają...

 

Edit: Na stronie iBasso widzę tylko pod 32bit, możecie zarzucić linkiem?

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hibi, poniekąd się łapie :)

 

suszec, spróbuj tak: Inną metodą jest wciśnięcie podczas startu systemu klawisza F8 i niedopuszczenie do załadowania kontroli sterowników i ich podpisów cyfrowych poleceniem ostatnim na liście wyboru „Disable Driver Signature Enforcement” czyli wyłącz sprawdzanie podpisów sterowników.

 

Wtedy wgrywasz sterowniki.

Ewentualnie sprawdź jeszcze punkt 1 stąd: http://www.tester.vot.pl/?p=483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności