Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX90 i softowanie - Rockbox, mody


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko flaci, ale bez znaczenia czy 24, czy 16. Tylko karta, ni sprawdzałem pamięci wewnętrznej. Factory reset nie rusza rockboxa przecież, nie robię.

to sprawdź,

skoro jesteś mądrzejszy od autora softu to resetu nie rób..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam tylko flaci, ale bez znaczenia czy 24, czy 16. Tylko karta, ni sprawdzałem pamięci wewnętrznej. Factory reset nie rusza rockboxa przecież, nie robię.

to sprawdź,

skoro jesteś mądrzejszy od autora softu to resetu nie rób..

 

 

Dzięki, nie wiedziałem że to jest zalecany zabieg. Jest lepiej, ale nadal potrafi strzelić, choć teraz sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na szybko, po kilku trakach, jest czyściutko...

 

Same here :)

 

Edit: No to do pełni szczęścia brakuje mi działającego wskaźnika baterii, chociaż nie wiem jeszcze jak jest w tym sofcie. Niestety po wczytaniu configów z poprzednich softów miałem co chwilę ścinanie muzyki, po wyłączeniu RB wyzerował ustawienia. Trzeba było skonfigurować wszystko od początku i śmiga.

 

Dużo bardziej wolę brzmieniowo RB od modu Lurkera. Mod jest zbyt gładki, jakiś za słodki w brzmieniu. RB jest dla mnie bezpośredni i wyraźny jak się tylko da, ale też twardszy i bardziej analityczny.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: No to do pełni szczęścia brakuje mi działającego wskaźnika baterii, chociaż nie wiem jeszcze jak jest w tym sofcie. Niestety po wczytaniu configów z poprzednich softów miałem co chwilę ścinanie muzyki, po wyłączeniu RB wyzerował ustawienia. Trzeba było skonfigurować wszystko od początku i śmiga.

 

właśnie miałem pisać że coś twój konfig namieszał w nowym sofcie.

Zapodaj poprawiony, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam jak miałem wcześniej :P Teraz sobie zagęściłem listę. Możesz ustawić w ustawienia> ogólne> ekran> ustawienia ekranu dotykowego> > odstępy międzyliniowe - i wybrać 10 px.

dzięki

a da się ustawić katalog początkowy bo coś nie bardzo umiem, ciągle mam "przywracanie"

wpisałem go w pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega lag przy wybudzaniu ekranu - potrafi zaskczyć dopiero po kilku kliknięciach

zdarzyła się zwiecha fw na kilka minut po wybudzeniu - żaden przycisk nie działał choć cały czas odtwarzał

ale dźwięk super, nie tak odchudzony na dole jak Mango

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coolmen77, wyłącz rozjaśnianie i przyciemnianie ekranu, powinno pomóc. U mnie zero przycięć.

Zgadza się, powinno pomóc. U mnie wszystko śmiga, pozostał tylko jeden problem, raz na kilka uruchomień resetują się ustawienia. W każdym razie nic już nie strzela i nic się nie przycina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności