Skocz do zawartości

Cztery Litery - projekt muzyczny forumowicza


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się z pozytywnego odzewu :)

@Herman - Przecież mówiłem, że skoro zwrócono mi uwagę, iż sam mogę zrobić coś wartościowego dla Forum to właśnie to robię :P Zero wymówek.

 

@rytek - Dyskutowaliśmy z Anią na temat tego pogłosu, ale celowo został taki lekko przerysowany. Wiesz czemu? Ano temu, żeby tworzył aurę "odrealnienia" tego wokalu, co pięknie zgrywa się z sensem tekstu. Taki zabieg stylistyczny mający podkreślić warstwę tekstową :) Ale rozumiemy dlaczego można uważać, że jest go nieco za dużo.

 

Dzięki wielkie za komentarze, lajki i inne aktywności w związku z naszą twórczością :D

http://www.facebook.com/czterylitery.fanpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przy całym szacunku dla Popowskiej, ale to nie te możliwości. Słuchałem jej piosenek i może też ma słodki głos, ale Ania ma większe możliwości, skalę i kontrolę nad wokalem :)

Także nie umniejszałbym jej takim porównaniem :P
Ale rozumiem, że to była oznaka tego, że Ci się spodobało i cieszymy się z tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przy całym szacunku dla Popowskiej, ale to nie te możliwości. Słuchałem jej piosenek i może też ma słodki głos, ale Ania ma większe możliwości, skalę i kontrolę nad wokalem :)

 

Także nie umniejszałbym jej takim porównaniem :P

Ale rozumiem, że to była oznaka tego, że Ci się spodobało i cieszymy się z tego :D

 

Absolutnie nie miałem zamiaru nikomu,niczego umiejszać :) Tak mi się skojarzyły te dwa głosy. Podobny tembr, barwa i podobne wykonania swoich utworów obydwóch Pań . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie trafił, chociaż najprędzej to by jakiś pseudo-trance nam wyszedł. Na disco-polo nie ma szans - teksty z tego gatunku są poza naszymi możliwościami pojmowania świata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilka, skrajnie różnych napoczętych projektów, ale żaden z nich nie jest w proponowanych przez Was gatunkach ;)|

Zgodnie z tradycją, przesyłam Wam FLACzka z utworem. Enjoy! :D

https://www.sendspace.com/file/h05lza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mamy coś nowego!

Pierwszy cover na naszym kanale. Wybór padł na klasyka lat 90-tych. Gigi D'Agostino i jego hit "L'Amour Toujours" :)
Całkiem inne podejście niż w oryginale. Dużo wolniej i z większą dawką emocji. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!

Od lat młodości lubiliśmy ten kawałek, ale uważaliśmy, że jego tekst zasługiwał na nieco bardziej balladową oprawę i voila!

 

PS. Na zdjęciu Ania i klasycze, 50-letnie organy Hammonda, które nabyłem baaardzo okazyjnie rok temu ;)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, Gigi jakoś nie bardzo leży w moim guście muzycznym a więc moim zdaniem cover ten jest lepszy od oryginału, wydobyliście z tej prostej imho piosenki cały potencjał, o wokalu Twojej Pani już nie będe się rozwodził bo jest cudny, aranżacja wybitna, gratulacja!!!

Poproszę flaczka, bo jak w przypadkuinnych kolegów stajecie się stałym wykonawcą w moim DAP-ie.

Edytowane przez siara1975
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Fajnie, że mimo iż nie jest to Twój ulubiony artysta to cover przypadł Ci do gustu :)
FLACzek będzie standardowo - za kilka dni.

Ogólnie to bylibyśmy wdzięczni za udostępnianie naszych kawałków, klikania "lubię to" na fanpage czy subskrybowania kanału na YouTube :)

W ten sposób nasza muzyka dotrze do szerszej publiki.

https://www.youtube.com/user/CzteryLiteryMuzyka/videos

https://www.facebook.com/czterylitery.fanpage

 

Jeszcze raz dzięki i miłego nadchodzącego tygodnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro będę miał dopiero dostęp do WAVa, więc Wam FLACzka wrzucę na sendspace :)
Fajnie, że się podoba! Obawialiśmy się trochę coverowania, ponieważ zawsze uważaliśmy, że najważniejsza jest twórczość autorska, a covery obarczone są już jakimś "piętnem oryginału".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał dopiero dostęp do WAVa, więc Wam FLACzka wrzucę na sendspace :)

Fajnie, że się podoba! Obawialiśmy się trochę coverowania, ponieważ zawsze uważaliśmy, że najważniejsza jest twórczość autorska, a covery obarczone są już jakimś "piętnem oryginału".

W tym przypadku wasze obawy były ogromnie niesłuszne!!!

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności