Skocz do zawartości
  • 0

Sluchawki nauszne do 300 zl, house,electro


MAJCHI96

Pytanie

Witam. Za niedlugo planuje zakup sluchawek nausznych ktorych tak jak w temacie kwota nie bedzie przekaraczac 300 zl (chyba ze warto bedzie to moge dolozyc okolo 50 zl). Sluchawek uzywal bym i w domu i poza nim autobus itp. wiec przydaloby sie zeby fajnie wygluszaly dzwieki z otoczenia, no i z racji ze nie beda uzywane tylko w domu to fajnie by bylo jesli by mialy dosyc "normalny" wyglad. Rodzaj muzyki sluchanej przeze mnie podalem w temacie (czasami tez Reggae ale to rzadko). Aktualnie mam Sony MDR-ZX300, narazie z tego co sie dowiedzialem to AKG K450 by byly dobre, tylko nigdzie nie znalazlem jak graja z roznymi rodzajami muzyki (glownie chodzi mi o dobry bass). No to chyba tyle, wiem, rozpisalem sie, z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

 

 

I jeszcze jedno, muzyki slucham glownie z telefonu.

Edytowane przez MAJCHI96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

K450 to raczej kiepski wybór w tej cenie moim zdaniem. Poczytaj lepiej o K618/K619. Tylko nie zrażaj się pojawiającymi się tu i tam informacjami o pękającym pałąku - ten problem występował, ale dostałem informację od oficjalnego serwisu, że został poprawiony.

Jest trochę tematów bardzo podobnych do Twojego, polecam przejrzeć to forum, skorzystać z wyszukiwarki etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te Philipsy maja mniejsze pasmo przenoszenia niz AKG K450, nie bedzie to w niczym przeszkadzalo? I znalazlem jeszcze Philips Fidelio M1BO Premium, beda lepsze od tych "zywklych"? I co najwazniejsze, beda dobrze te Philipsy graly z telefonu? Telefon to Sony Xperia SP

 

I bylbym bardzo wdzieczny gdybyscie w jakis krotki i zrozumialy dla mnie sposob porownali te Philipsy z Sony MDR-V55, wystarczy po 2 cechy i wady, i jak wygladaja bassy w obu sluchawkach :)

Edytowane przez MAJCHI96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Xperia gra dość szczegółowo, pod Fidelio może być fajne źródło ;)

Sony mają ostrą górę i słaby docisk do uszu. Philipsy wlasnie potrzebują szczegółowego, jasnego źródła, ale masz xperię, więc wybór chyba oczywisty

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma tych sluchawek w Katowicach, najblizej we Wroclawiu :/ nie orientuje sie ktos ile jest czasu na zwrot towaru w Saturnie? Bo moze zamowie do sklepu a jak mi sie nie spodobaja to oddam

 

Troche martwi mnie waga tych Philipsow- prawie 4 razy ciezsze od moich

Edytowane przez MAJCHI96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności