Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do 140 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Szukam taniego i wmiare dobrego odtwarzacza. Musi posiadać wyświetlacz, pamięć co najmniej 4gb, dużym plusem byłby klips lub coś podobnego jednak to nie jest obowiązkowe. Odtwarzacz do ogólnego zastosowania + bieganie. Zastanawiałem się nad Transcend MP350, Philpsem GoGear raga, PHILIPS SA3MXX04K/02 i PHILIPS SA3MXX04. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się podpinać pod tematy, ale mam pytanie odnośnie Clip+

Czy kataloguje on muzykę według wykonawców ? I czy można tworzyć na nim swoje listy odtwarzania ?

Mój budżet na odtwarzacz jest taki sam, znalazłem cos takiego

http://allegro.pl/sandisk-sansa-clip-4gb-odtwarzacz-mp3-wysylka-0zl-i4373695865.html

Cena wydaje mi się zaskakująco niska i mam wątpliwości co do niego

Czy ma 4GB swojej pamięci + karta pamięci, czy obsługuje karty do 4GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odtwarzacz mp3 SANSA sprzedawany jako nowy, okazał się "odnawiany". Na obudowie wypalony napis REFURB. Sprzedawca w trakcie "sporu transakcyjnego" nie widział w tym niezgodności z opisem, ani nie zgodził na dodatkowy upust."

"Według opisu mysz miała być nowa. Otrzymany przeze mnie towar nosi ślady użytkowania oraz ma zamazany numer seryjny. Sprzedawca gdpolska naciąga ludzi poprzez sprzedawanie odnawianych (refurbished) produktów pod szyldem nowego towaru. NIE POLECAM."

Zawsze patrz w komenty na temat sprzedającego.

Edytowane przez Zxzxxcxc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze w tym przypadku nie są istotne, ponieważ

 

Produkt w wersji OEM ( powystawowy / refurbished ) Gwarancja 6 miesięcy, w zestawie: Odtwarzacz MP3, słuchawki, kabel USB
Oczywiście musisz mieć świadomość, że gwarantem w tym przypadku jest sprzedawca, nie firma Sandisk.
Co do pozostałych pytań i wszystkich innych, jakie mogą ci się nasunąć:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nie jest aż tak pilny, na razie chce się rozejrzeć żeby mieć czas ewentualnie na coś dozbierać, ale nie ukrywam że clip+ bardzo mi się spodobał stylistycznie i ma dobre opinie więc pewnie na niego się zdecyduje. Mam jeszcze takie pytanie, zauważyłem przeglądając forum że dobiera się odtwarzacz do słuchawek (lub na odwrót) i nie będę ukrywał że to dla mnie nowość :P

Do tej pory słuchałem muzyki z laptopa i nokii 5800 i takie moje pytanie mam panasonic HJE120 jak to pasuje do Clip+

Sam pewnie tego nie odczuje a słuchawki mam za 30zl więc też słabo (ale z polecenia na forum kupione) i jak już jestem w takim temacie to chciałbym znać opinie ekspertów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player dobierasz do słuchawek, by pasowała Ci ilość danego pasma. Nie wiem, czy ktoś z forumowiczów posiada model słuchawek, którym dysponujesz, więc sam musisz ocenić, czy wszystko się zgadza, a potem przeczytać opis dźwiękowy odtwarzacza i przekalkulować, czy player będzie dobrze współgrał ze słuchawkami. O ile jednak nie trafisz na skrajności typu odtwarzacz, który bardzo eksponuje wysokie tony i słuchawki, które także to robią, to na tym pułapie cenowym powinno być wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoje przed podobnym wyborem:) mialem clipa+ ktorego sprzedalem (po wgraniu RB naprawde dzialal cuda!). Sprzedalem go, gdyz kupilem cowona e2, I szczerze mowiac, po za wieksza mocawyjsciowa, nie zauwazylem roznic.. No, moze brak wyswietlacza:p

 

Cowona e2 podczas zmiany oprogramowania uwalilem na Amen, I tak zostalem bez mp3.

Teraz moj wybor sklania sie miedzy: clipem+ a clipem sport.

 

Ktos moglby powiedziec, czy sport bez RB dorowna plusowi z RB??

 

(Wybacz za wciecie sie w temat, jednak nigdzie na forum nie znalazlem jasnej odpowiedzi na powyzsze pytanie, a borykamy sie z podobnym problemem jakim jest zakup taniego mp3 )

 

:P

 

Sent from my BlackBerry 9930 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie czytałem opinie o clip+ i zip i zdania sa podzielone. Dziwi mnie tylko dłuższy czas pracy zipa a nie clipa+ biorąc pod uwagę wielkość ekranu. Jeśli grają tak samo to chyba też wezmę po wypłacie clip+ bo przekonał mnie jego minimalizm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności