Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 300 zł do AKG K618


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję odtwarzacza, który dobrze zgra się z tymi słuchawkami. Słucham rapu. Preferuję raczej lekko funowe brzmienie - słuchałem kiedyś iPoda Nano 4g i całkiem fajnie to dla mnie grało. Zależy mi jedynie na jakości dźwięku: ekran, wygląd, bateria, dodatkowe funkcje się nie liczą. Wolałbym raczej nowy sprzęt, ale jak jakaś używka ma grać półkę wyżej to też będzie. Ważnym aspektem jest też moc takiego odtwarzacza, ponieważ słucham muzyki dosyć głośno np. w podanym wcześniej Nano 4g brakowało mi troszkę mocy, ale źle nie było. Myślałem o Nano 6/7g, Cowonie E3, FiiO X3 (ale raczej tylko myślałem, bo cena jest sporo wyższa, a nie wiem czy jest jej wart) i ew. o tym Nano 4g, bo dla mnie grał przyjemnie (chociaż w kwestii jakości dźwięku zbiera raczej średnie opinie, więc nie wiem czego można się spodziewać po kupnie np. Nano 6g, który ponoć gra lepiej, a nie mam zbytnio jak przetestować tych odtwarzaczy. Poza tym ciężko dorwać tą wersję w dobrym stanie). Ciekawi mnie jeszcze FiiO X1, ale nie miał jeszcze premiery (swoją drogą kiedy można się go spodziewać?), ale np. czekanie 3 miesiące na sprzęt, który jednak nie jest taki dobry jak się spodziewano..? :) Czekam na propozycje.

Edytowane przez hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 330zł możesz na ebayu ściągnąć Colorfly C3. Świetny odtwarzacz w tej cenie. Używałem tego połączenia przez półtora roku. Połączenie muzykalności ze szczegółowością. Mocy mu nie brakowało. Sprawdza się zarówno do rocka jak i hip hopu.

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Cowon do mnie dzisiaj przyszedł i jestem bardzo zadowolony z tego połączenia. Był wgrany oryginalny soft i słuchając na maksa momentami było za cicho, ale wgrałem koreański i do końca skali już nie dojdę :) Jedyne co mnie irytuje to, że po wciśnięciu pauzy/wyciągnięciu słuchawek/wyłączeniu urządzenia głośność wraca do "normalnych ustawień", czyli jakaś niecała połowa skali. O ile takie coś przy wyciągnięciu słuchawek czy wyłączeniu mp3ki przeżyję to strasznie denerwuje to, że po wciśnięciu pauzy, a następnie wznowieniu muzyki ścisza mi prawie przez pół - da się to jakoś zmienić? :)


Poczytałem troszkę i ten odtwarzacz poważnie nie ma funkcji pauzy? :huh: Jeśli chcę zatrzymać muzykę to muszę go wyłączyć/wyjąć słuchawki co wiąże się ze zmniejszeniem głośności? Nie da się jakoś obejść tego zmniejszania głośności?

Edytowane przez hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hipek, mam dokladnie takie samo zestawienie i tez mnie urzeklo jak dobrze te sluchawki graja z e2. Odtwarzacz nie ma pauzy, dla mnie to nie jest jakis duzy problem. Albo wyciagam jacka i wkladam spowrotem albo wylaczam go i wlaczam. A pozniej jak ustawisz glosnosc to przynajmniej zwrocisz raz jeszcze uwage czy aby nie bylo za glosno, zeby o uszy troche zadbac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności