Skocz do zawartości

Sony PHA-2 vs FIIO E18


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, po ponad roku rozbratu z kanapkami wróciłem do tego sposobu budowania zestawu portable. W między czasie używałem AK120, HM-901, HM-802, FIIO X5, FIIO X3. Urządzenia te zastąpiły u mnie kanapki, ponieważ uznałem, że liczy się dla mnie przede wszystkim wielkość i wygoda. Ale kanapki których do tej pory używałem zapewniały mi odpowiednie parametry dla większości słuchawek. Był oczywiście nieśmiertelny iMod, wyposażony w dysk 240GB, kondesatory elektrolicztyczne wewnątrz obudowy. iModa łączyłem z iBasso T5, z RSA Predator i były to połączenia bardzo udane dźwiękowo, ale koszmarne w kwestii ergonomii. Następnym zestawem, który zagościł u mnie na bardzo długo był IRIVER (tak się wtedy kazał pisać) iHP-120 i iBasso D10 Cobra, połączone Toslinkiem. Matko jak to grało! Do tego wymiary obydwu elementów kanapki sugerowały, że zostały dla siebie stworzone (czyli odpadła największa wada iModa + coś, znaczy nieregularność kształtów). Jednak waga to było coś co niekoniecznie mi wtedy odpowiadało.

 

http://audioivoodoo.blogspot.com/2014/07/kanapki-cegy-i-inne-przyrzady-do.html

 

20140703_073701.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za porównanie. Także podobał mi się E18, dla mnie krok naprzód w porównaniu do E18 i super funkcjonalność. Zgadzam się z jego opisem, więc wiem czego się spodziewać po Sony.

 

Fatso, a jak brzmieniowo X5 vs E18? Bo dla mnie różnice spore.

 

Jak się HD 25 podobają? :) Brakuje mi ich ostatnio.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za porównanie. Także podobał mi się E18, dla mnie krok naprzód w porównaniu do E18 i super funkcjonalność. Zgadzam się z jego opisem, więc wiem czego się spodziewać po Sony.

 

Fatso, a jak brzmieniowo X5 vs E18? Bo dla mnie różnice spore.

 

Jak się HD 25 podobają? :) Brakuje mi ich ostatnio.

 

IMO też różnice są spore. E18 jest dużo bardziej przejrzysty, nie ma tyle basu co X5, zdecydowanie wyraźniejsza jest góra. Dla cieplejszych słuchawek pewniejszy wybór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E12 ma więcej, porównywałem, ale wersję pierwszą. Potem zmieniono opka i nie wiem jak brzmi, ale z tego co piszą jednak wzmak E12 lepszy.

 

Rekablowałeś/planujesz rekabling HD 25-1? Jednak stal je ogranicza.

Używam ich ze swoim kablem do HD650 na OCC 7N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

E12 ma więcej, porównywałem, ale wersję pierwszą. Potem zmieniono opka i nie wiem jak brzmi, ale z tego co piszą jednak wzmak E12 lepszy.

 

Rekablowałeś/planujesz rekabling HD 25-1? Jednak stal je ogranicza.

Używam ich ze swoim kablem do HD650 na OCC 7N :)

 

 

Tak też myślałem - jest super z 7N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności