Skocz do zawartości

Oszustwa na Allegro i nie tylko


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, zgreg napisał(a):

Tak, wyskakuje mi to od dawna, daje anuluj

Ja tak samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przepisy aml obowiązują od pięciu lat, w 2021 zmniejszono limit "kwoty bezpieczeństwa" (nie jednorazowej, liczonej także jako suma wpływów w pewnym okresie) powyżej której operator płatności lub bank ma obowiązek weryfikacji tożsamości oraz zastosowania wewnętrznych procedur przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu z 15k euro do 15k złotych (!).

bolaki spały? bo ja to śledziłem i jak ktoś podnosił raban (w komentarzach na jakichś dgp czy mediach społecznościowych) że prywatność, że wraca nowe i że to tylko początek i że ostatecznie przepisy dotkną każdego bo będą zaostrzane to zawsze lemingi przekrzykiwały że niewinni niemuszo się bać (cokolwiek miałoby to znaczyć) albo że oni nie majo nic do ukrycia. ostatnio bis (tris?) był w grudniu jak medialna zrobiła się historia o jakimś gościu którego wpłatomat spytał skąd ma pieniądze, gdzie podstawą też była ustawa o przeciwdziałaniu terroryzmu i prania brudnych pieniędzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda wam życia na te śmieszne portale, czytanie 50 stron regulaminów zmieniających się co najmniej raz na kwartał i użeranie się ze sprzedającymi/kupującymi żeby przycebulić pisiont złotych na aukcji? Jakby ludzie sie zmobilizowali i przestali z nich korzystać to może w końcu ktoś by się ogarnął i wymyślił proste zasady kupna, sprzedaży, reklamacji i roszczeń.

 

Znacie jakąś stronę tylko z ogłoszeniami która jednocześnie nie umożliwia kontaktu bezpośrednio przez portal? Chodzi mi o wystawienie ogłoszenia z danymi kontaktowymi i tyle. Jak ktoś będzie miał pytania to sam zadzwoni albo odpali swojego klienta poczty, żeby wysłać wiadomość

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dostałem, że mi prąd obetną bo nie zapłaciłem pełnej kwoty 😁,

 

a najlepiej jak coś wystawię na sprzedaż na olx i praktycznie dzień lub dwa a już na whatsappie mam chętnego na kupno. Popiszę sobie dla frajdy a na koniec piszę że mam poczekać czy już zgłaszać na Policję i wtedy "że co?" 😁

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pełna zgoda @side

@marek_m napisz do adminów OLXa najlepiej załączając zrzuty ekranu i dołączając prośbę o usunięcie komentarza co żem właśnie uczynił. Po usunięciu opinii poleci dosadne choć niewulgarne podziękowanie do Pani Basi i blokada rzecz jasna.

@lobuz1 bo może dawno nie miała barabara ;) Tak serio to mi na kiego złośliwego Teofila wygląda co to się pod damskim kontem ukrywa. Gdzie tam emerytka by od razu wiedziała jakie radio samochodowe jest dla niej odpowiednie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności