Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Oszustwa na Allegro i nie tylko


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, spark13 napisał:

Tępe dzidy nabierają się na *syna Clinta Eastwooda i przelewają 0,6 mln PLN czy amerykańskiego żołnierza" (kilka bab uwierzyło w tą bajkę i przelano kilkaset tysięcy złotych ) 

 

To dowód że są takim cymbałom pieniądze są po prostu zbędne. 

 

 

 

 

Słyszałem o tej historii. Babeczka całe oszczędności życia przelała "ukochanemu" i je*** se większego reseta niż giełda na Wall Street w 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wiadomość do zamieszczonego dziś ogłoszenia na OLX.

 

.....witam Cie to ma byc prezent dla dzieci z zaprzyjażnionedo Domu Dziecka,bo im padla,maja zespół taneczny i rockowy,prosze podać cene z pzrsyłka do Łodzi.Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hustler napisał:

@Rafacio Uśmiech bombelków jest bezcenny, więc powinieneś za darmo oddać.

Toteż odpisałem, że proszę namiary na tenże DD i jak się dogadam to może oddam im za darmo. Na razie odpowiedzi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że z ludźmi jest aż tak słabo:

Mamy żałobę bo Krzysiu Krawczyk więc mamy rząd i Rydzyka w dupie stać nas muzyków bo thorze nie ulice na potrafią wyjść na ulice, jest allegro i na legalu bez przekretow,a czarna porzeczka poziomka tu czarna magia Darek radio Łódź.Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Darek radio dobranocka w przedszkolu. Kolega z dawnych, szkolnych czasów co miał dysortografię lepiej pisał od jegomościa.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oszustwo ale głupie zagrywki. Sklep Allegro sprzedaje PB Inkpad 3. W tym samym dniu potrafi zmienić cenę z 870 zł na 903 zl. Potem za kilka dni cena znowu spada do 870 zl i w tym samym dniu po południu rośnie do 924 zl. 

Aukcja trwa, ceny skaczą aż kupca zniesmaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 16:37, Lord Rayden napisał:

To nie oszustwo ale głupie zagrywki. Sklep Allegro sprzedaje PB Inkpad 3. W tym samym dniu potrafi zmienić cenę z 870 zł na 903 zl. Potem za kilka dni cena znowu spada do 870 zl i w tym samym dniu po południu rośnie do 924 zl. 

Aukcja trwa, ceny skaczą aż kupca zniesmaczą.

Nic nie dzieje się bez powodu. Bodajże obserwatorzy otrzymują powiadomienia że ich obserwowany przedmiot staniał. Taki "chłyt" marketingowy ;) Głupią zagrywką bym nazwał wystawienie np. zasilacza do laptopa HP za 50 zł - 10 szt i po tym jak kliknie kupujący podniesienie ceny do 900 zł. W aukcji utrzymuje się info że ktoś kupił ... każdy pomyśli że za 900 zł :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to wina Majówki ale odstrasza mnie Empik internetowy. Dostawa do paczkomatu powinna trwać 1 dzień a oni ciągną i piszą "nie da się". Szkoda że Allegro nie wybrałem. Wychodzi że Empik jako pośrednik (Marketplace) nie sprawdza się 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W empiku nie kupuję odkąd zamówiłem uchwyt do TV, dysk twardy i książeczkę dla córki. Po tygodniu napisali że uchwytu nie ma, po dwóch że dysku też nie, a po trzech przyszła nie ta książeczka co zamawiałem :)

  • Haha 4
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xxxmiloszxxx napisał:

No raczej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Dekoni Elite 2021 już nowe wyglądają gorzej (szycie, "wygniecione") od moich prawie dwuletnich?

 

W takiej cenie (równowartość kilkudziesięciu par jakościowo dobrych chińczyków), to kogoś pogrzało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hifiman-he-5le-nauszne-wzmacniacz-sluchawkowy-CID99-IDK0oev.html

Polecam uważać na te słuchawki, z kolegą zastanawialiśmy się nad tą okazją.

Światełko ostrzegawcze zapaliło się patrząc na zdjęcie 2 i 3 z olx. Słuchawki hifiman, HE-5LE, nauszne, wzmacniacz słuchawkowy

Słuchawki hifiman, HE-5LE, nauszne, wzmacniacz słuchawkowy

gdzie przetworniki z tyłu wyglądają inaczej. Tak jakby jeden był założony na odwrót.

 

Kolega w czasie rozmowy otrzymał więcej zdjęć, gdzie na jednym z nich było widać że do jednego z przetworników przylutowany jest rezystor(zapewne mając na celu wyrównanie poziomów głośności :(), ponadto przewody prowadzące do przetworników różnią się w środku co sugeruje że przetwornik był wymieniany(rekabling wewnętrzny zapewne był by zrobiony obustronnie).

image.png

Także nie wiem na ile sprzedający jest świadomy tego co sprzedaję ale zalecam ostrożność, moim zdaniem jest mała szansa aby te słuchawki były w stanie zagrać równo.

 

20210530_150344-1.jpg

Edytowane przez Ugz
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

Niezły Frankenstein, poza tym, nie wyszła wersja drewniana HE5LE, o ile mi wiadomo. ;)

Trochę osób tu na forum oddawało swoje HE-5LE/5/6 aby włożyć je w drewienko. Sam mam He-5LE w drzewie, ale no rezystorów, przetworników z różnymi kabelkami i kilku innych rzeczy które tu mi się nie podobają w mojej sztuce nie ma. Dwa to też trochę nie ładnie że nie ma za dużo informacji o zmianach w ogłoszeniu, choć z tego co mi przekazano to sprzedający sam o tym dużej wiedzy nie posiada, a słuchawki podobno dostał.

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

Niezły Frankenstein, poza tym, nie wyszła wersja drewniana HE5LE, o ile mi wiadomo. ;)

Też jak Ugz mam w drewnie HE5LE, ale nigdy nie wstawię na olx. W życiu.

Edytowane przez paratykus
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ugz napisał:

Trochę osób tu na forum oddawało swoje HE-5LE/5/6 aby włożyć je w drewienko. Sam mam He-5LE w drzewie, ale no rezystorów, przetworników z różnymi kabelkami i kilku innych rzeczy które tu mi się nie podobają w mojej sztuce nie ma. Dwa to też trochę nie ładnie że nie ma za dużo informacji o zmianach w ogłoszeniu, choć z tego co mi przekazano to sprzedający sam o tym dużej wiedzy nie posiada, a słuchawki podobno dostał.

Ok, pomijając fakt, że nie ma żadnych informacji, że nie są to fabryczne słuchawki, to jeszcze gość twierdzi, że nie zna się i je dostał, no ciekawe. To tak, jak z tymi ogłoszeniami, gzie ludzie nie mają jak sprawdzić sprzętu, czyli wiadomo - złom. 😆

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ugz napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hifiman-he-5le-nauszne-wzmacniacz-sluchawkowy-CID99-IDK0oev.html

Polecam uważać na te słuchawki, z kolegą zastanawialiśmy się nad tą okazją.

Światełko ostrzegawcze zapaliło się patrząc na zdjęcie 2 i 3 z olx. Słuchawki hifiman, HE-5LE, nauszne, wzmacniacz słuchawkowy

Słuchawki hifiman, HE-5LE, nauszne, wzmacniacz słuchawkowy

gdzie przetworniki z tyłu wyglądają inaczej. Tak jakby jeden był założony na odwrót.

 

Kolega w czasie rozmowy otrzymał więcej zdjęć, gdzie na jednym z nich było widać że do jednego z przetworników przylutowany jest rezystor(zapewne mając na celu wyrównanie poziomów głośności :(), ponadto przewody prowadzące do przetworników różnią się w środku co sugeruje że przetwornik był wymieniany(rekabling wewnętrzny zapewne był by zrobiony obustronnie).

image.png

Także nie wiem na ile sprzedający jest świadomy tego co sprzedaję ale zalecam ostrożność, moim zdaniem jest mała szansa aby te słuchawki były w stanie zagrać równo.

 

20210530_150344-1.jpg

Ale konina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ugz napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hifiman-he-5le-nauszne-wzmacniacz-sluchawkowy-CID99-IDK0oev.html

Polecam uważać na te słuchawki, z kolegą zastanawialiśmy się nad tą okazją.

Światełko ostrzegawcze zapaliło się patrząc na zdjęcie 2 i 3 z olx. Słuchawki hifiman, HE-5LE, nauszne, wzmacniacz słuchawkowy

Słuchawki hifiman, HE-5LE, nauszne, wzmacniacz słuchawkowy

gdzie przetworniki z tyłu wyglądają inaczej. Tak jakby jeden był założony na odwrót.

 

Kolega w czasie rozmowy otrzymał więcej zdjęć, gdzie na jednym z nich było widać że do jednego z przetworników przylutowany jest rezystor(zapewne mając na celu wyrównanie poziomów głośności :(), ponadto przewody prowadzące do przetworników różnią się w środku co sugeruje że przetwornik był wymieniany(rekabling wewnętrzny zapewne był by zrobiony obustronnie).

image.png

Także nie wiem na ile sprzedający jest świadomy tego co sprzedaję ale zalecam ostrożność, moim zdaniem jest mała szansa aby te słuchawki były w stanie zagrać równo.

 

20210530_150344-1.jpg

Jeśli mnie pamięć nie myli to słuchałem ich kiedyś 😧
Poszukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności