Skocz do zawartości

HiFIMAN HM-650


Zxzxxcxc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Co w tym watku mozna dowiedziec sie o tym grajku?

Jak ona gra bo to nowosc?

Jak sie obsluguje...nowosc?

Czy to ma cisze tam gdzie ona ma byc?


Pewnie obsługa tak samo skopana jak w poprzednikach...

 

Sadzisz ze puszczaja nowosc i popelniaja te same bledy?

Moze to akurat wnioski z bledow :)

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchał ktoś tego grajka?

 

Powiem szczerze, że mnie zainteresował. Wiem, że mają w RMS w Białymstoku, ale mi jest nie po drodze.

 

Ciekawe jak gra w stosunku do fiio x5. Jeżeli lepiej to bym nawet rozważył zakup, mimo, że nie ma opcji DAC/USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to tryb gapless ? Tak patrząc na ten ciekawy sprzęt - nie jest to chyba jednak postęp w stosunku do AK 120 ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to tryb gapless ? Tak patrząc na ten ciekawy sprzęt - nie jest to chyba jednak postęp w stosunku do AK 120 ?

Niestety nie ma gapless. Dawno nie słyszałem AK120, ale wydaje mi się że to ten sam poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma to tryb gapless ? Tak patrząc na ten ciekawy sprzęt - nie jest to chyba jednak postęp w stosunku do AK 120 ?

Niestety nie ma gapless. Dawno nie słyszałem AK120, ale wydaje mi się że to ten sam poziom.
Ma gapless w obrebie jednego katalogu. Jak zrobisz random po calej karcie albo przelaczasz recznie to nie ma. No i nie ma bic o gapless w menu. Ale jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ma to tryb gapless ? Tak patrząc na ten ciekawy sprzęt - nie jest to chyba jednak postęp w stosunku do AK 120 ?

Niestety nie ma gapless. Dawno nie słyszałem AK120, ale wydaje mi się że to ten sam poziom.
Ma gapless w obrebie jednego katalogu. Jak zrobisz random po calej karcie albo przelaczasz recznie to nie ma. No i nie ma bic o gapless w menu. Ale jest.
Odpalam album w jednym katalogu, nie przełączam utworów i nie mam gapless. Hedfajerzy też o tym piszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby zachowuje się jakby miał gapless, jednak jest pół sekundy przerwy, muszę sprawdzić inną kartę, bo teraz lecę przez przejściówkę. Mało słuchałem bo nie miałem czasu, ale plejer brzmi świetnie, mega synergia z DT1350 i SHP9500. Przeszkadza jednak niedziałający gapless i wyraźne trzaski podczas ręcznej zmiany utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada w porównaniu do DX90 (najlepiej na RB)? Głównie mi chodzi o charakterystykę grania oraz barwę, po której stronie się plasuje, czy podobnie do AK100/120 X5, czy bardziej w stronę DX90. Scena jest kreowana w stylu AK (w głąb, zza głowy) czy bardziej bezpośrednio, w stronę DXa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada w porównaniu do DX90 (najlepiej na RB)? Głównie mi chodzi o charakterystykę grania oraz barwę, po której stronie się plasuje, czy podobnie do AK100/120 X5, czy bardziej w stronę DX90. Scena jest kreowana w stylu AK (w głąb, zza głowy) czy bardziej bezpośrednio, w stronę DXa?

 

Niestety nie mam na razie czasu spokojnie posłuchać, ale na szybko jeśli chodzi o charakterystykę to bliżej rb DX90 i AK120 z lekkim akcentem na najniższy bas. Bardzo szczegółowe i rozdzielcze granie, ale w tej cenie to już standard. Scena dość szeroka, raczej z tyłu głowy. Średnica, wokale naturalne, żadnego wycofania, góra bardzo ładnie rozciągnięta i zróżnicowana. Pierwsze wrażenia brzmieniowe bardzo pozytywne. Mam jeszcze kartę IEM, ale sprawdzę ją dopiero pewnie w połowie tygodnia...

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam na razie czasu spokojnie posłuchać, ale na szybko jeśli chodzi o charakterystykę to bliżej rb DX90 i AK120 z lekkim akcentem na najniższy bas. Bardzo szczegółowe i rozdzielcze granie, ale w tej cenie to już standard. Scena dość szeroka, raczej z tyłu głowy. Średnica, wokale naturalne, żadnego wycofania, góra bardzo ładnie rozciągnięta i zróżnicowana. Pierwsze wrażenia brzmieniowe bardzo pozytywne. Mam jeszcze kartę IEM, ale sprawdzę ją dopiero pewnie w połowie tygodnia...

 

 

Dzięki wielkie, niestety zdecydowanie nie lubię takiego stylu grania, dla mnie trochę sztucznie, ale w sumie to podobne konstrukcje na tych samych kościach, więc można się było tego spodziewać.

Chętnie bym posłuchał, trochę mnie kusi standardowo tym bardziej że cenowo jest korzystnie (oczywiście "korzystnie" jak na hi-end, porównując do AK). Mam jeszcze na oku kilka innych opcji, tyle że to już zza dużej rzeki (lub na HF). Może coś na święta sobie sprawię lub zaraz po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności