Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy do K242HD (+clip)


Sawo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Clipa+ i AKG K242HD i brakuje im mocy w tym zestawie ofc.

Szukam jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego, im bardziej portable, tym lepiej. Budżet to ok 200 (max 300zł) Głównym faworytem był Fiio E11. Czytałem sporo dobrego, plus dobra cena, plus nie taki duży.

Myślałem tez o Fiio E07, ale ostatnio ktoś coś marudził na niego na forum (chociaż to jeden, czy dwa posty, ale już jest niepewność). O SoundMagic A10 nie wiem nic. I chyba jest też większy, niż wymieniona wyżej. Dodam, że lapka też z chęcią wzmocniłbym ów urządzeniem, słuchając muzyki w domu. Ale nie jest to priorytet, gdyż lapek daje sobie lepiej radę.

Generalnie byłbym bardzo wdzięczny za porady, informacje, itp.
W jakimś wolnym czasie wybiorę się do mp3store i może przesłucham sam. Ale i tak przydadzą mi się wasze informacje, porady, przemyślenia, itp.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc szczerym, to za mało kasy wg mnie na wzmacniacz, clip do k242 to też żaden szczyt jakościowy. Pomyślałbym nad zmianą słuchawek, jest wiele, które uda Ci się napędzić dużo prościej od tych akg.

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że clip do 242hd to nie jest szczyt marzeń dla tych słuchawek. mimo wszystko mam co mam. wymiana słuchawek nie wchodzi w grę póki co.

więc chcę zrobić z tego co mam coś, co będzie jako tako działać. nie chodzi mi o ideał audiofilskich odczuć, idąc przez miasto. brak im mocy z clipem. i to jest główny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np akg k450? nie wiem jak z ich jakością budowy. mam k540 i łamały się na potęgę (a nic strasznego z nimi nie robiłem)

kiedyś zastanawiałem się jeszcze nad porta pro. podoba mi się ich mobilność. ale otwarte słuchawki na miasto... wydaje mi się, że nie do końca będzie to wygodne (nie mam na myśli kwesti komfortu samych słuchawek)

 

ps. nie rozumiem czemu komicznie.

Edytowane przez Sawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrych słuchawek portable to polecam AKG K490NC lub K495NC. Wyglądają świetnie, mają redukcję hałasu i w komisie jeden z naszych użytkowników ma ich kilka używanych par w bardzo dobrej cenie. Sam posiadam K490NC kupione od tego użytkownika i jestem bardzo zadowolony. Nie będzie również problemu żeby napędzić je Sansą, też ją mam i daje rade bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności