Skocz do zawartości

Konkurs na niezależnego autora w MuzoStajni


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak wiecie ostatnimi dniami MuzoStajnia wzbogaciła się o kolejnego autora. Nie mam jednak do autorów szczęścia, bo współpracę kilku proponowałem, niestety nie byli zainteresowani, lub choćby byli, nic nie spłodzili. Do tych ostatnich Mikołaj sie niestety zalicza, bo jego pierwszy post (kopiuj-wklej) może być jego ostatnim. Nie dlatego, że mu odbiorę uprawnienia, tylko dlatego,że młody człowiek pisać nie chce, konstruować woli. Może i słusznie ;)

 

Zatem konkurs ogłaszam na niezależnego autora w MuzoStajni.

 

1. Konkurs ma charakter otwarty, zapraszam zatem WSZYSTKICH.

2. Praca konkursowa - proszę o umotywowane podanie, styl dowolny, ograniczeń brak, jedynym kultura języka i szacunek dla drugiego, jak to w MuzoStajni. W podaniu proszę się odnieść do rozwoju której kategorii MuzoStajnii autor zamierza sie przyczynić najbardziej ( AUDIOSTAJNIA - recenzje sprzętu, PHILOSOPHIA, rozumiana jako miłość mądrości, czyli refleksie ogólne, MUZOSTAJNIA - refleksje o muzyce, najbardziej zaniedbana część muzostajni, na rozwoju której najbardziej mi zależy, STAJNIAMUZ - miejsce kuźni twórczej i promocji talentu.)

3. Prace konkursowe proszę zamieszczać tutaj.

4. Nagrodą jest przyznanie uprawnień niezależnego autora w MuzoStajni.

5. Przewiduję kilka pierwszych nagród.

6. Rozwiazanie konkursu i ogłoszenie wyników - 01 lipca.

 

Wyobrażam sobie MuzoStajnię, jako miejsce podobne do Agory, różnice światopoglądowe mile widziane, ja mam w MuzoStajni uprawnienia admina, lecz będę z nich korzystał tylko i wyłącznie w przypadku nieprzestrzegania regulaminu tj. braku kultury języka i szacunku dla drugiego.

 

Pozdrawiam

Manuel

 

P.s.

Jakiś chochlik złośliwy ;) mi wyciął wszystkie punkty, po drugim, zatem uzupełniwszy, podbijam, by ponownie poinformować wprowadzonych w błąd :)

 

EDYTA

 

Proponuję jako nagrodę w konkursie uprawnienia NIEZALEŻNEGO autora, (author, poniżej) w przeciwieństwie do zależnych od admina uprawnień jakie posiada niżej opisany contributor. (Screen w załączeniu)

Author

 

An Author can create, edit, publish, and delete only their own posts, as well as upload files and images. Authors do not have access to create, modify, or delete pages, nor can they modify posts by other users.

 

Contributor

 

A Contributor can create and edit only their own posts, but cannot publish them. When one of their posts is ready to be published or has been revised, the Administrator needs to be notified personally by the Contributor to review it. Furthermore, once a Contributor’s post is approved and published by an Administrator, it can no longer be edited by the Contributor.

 

Contributors do not have the ability to upload files or images, but they can see your site’s stats.

 

EDYTA

 

jest pierwszy komentarz, co prawda u mnie, ale informuję :) - zał. nr 4

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, się nie cykajcie. Mój gest jest oddaniem władzy w ręce ludu ;) Niezależny autor jest niezależny. W muzostajni może być nie tylko o audio... przecież :) A i o audio, jakby się fajna ekipa zabrała, różnorodna, to wiara z forum mp3 store rządzi :) Aallen, czuj się oczywiście zaproszony, Szwagiero, wiem, że nie zechcesz, ale Twa wiedza o vintage jest bezcenna - niezależnie od naszych osobistych kiedyś wycieczek ;) - czuj się zaproszony, jakbyś Fatso lekki esej chciał popełnić, witaj na pokładzie, bo pióro masz lekkie :) Maciux z konkurencji ;) pewnie lojalką związany ;) zapraszam. Każdego z osobna i wszystkich po kolei. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manuelu: nikt nie odda obcemu chlopowi za darmo kawalka zycia, ktory moze przeznaczyc dla zony, dziecka, spania, czy jeszcze co tam lubi. Tzn. moze odda, ale zaraz sie zreflektuje, ze zle zrobil i sp...li (jak Twoj poprzedni autor). Takie mamy czasy i nic w tym dziwnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manuelu: nikt nie odda obcemu chlopowi za darmo kawalka zycia, ktory moze przeznaczyc dla (...) .

Tu nie chodzi chyba o przymus do czegokolwiek. Niektórzy nie mają czasu, żeby prowadzić regularnego bloga, albo nie posiadają potrzebnych do tego umiejętności. Pisząć dla kogoś, mogą pokazać swoją twórczość szerszemu gronu. Też chciałem kiedyś pisać bloga, ale stwierdziłem, że z moim słomianym zapałem tylko zmarnuję przestrzeń internetu martwą stroną - a takich przypadków miałem już kilka ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takich, którzy nie mają czasu czy umiejętności przecież nie bierzemy pod uwagę, bo oni się nie zgłoszą. Bierzemy pod uwagę tylko takich, którzy miają czas i umiejętności. No więc dlaczego ktoś taki miałby pisać na blogu, którego właścicielem jest Manuel lub nawet wordpress, zamiast na swoim własnym? O to i tylko o to mi chodzi, nie o żaden przymus, czy zależność/niezależność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takich, którzy nie mają czasu czy umiejętności przecież nie bierzemy pod uwagę, bo oni się nie zgłoszą. Bierzemy pod uwagę tylko takich, którzy miają czas i umiejętności. No więc dlaczego ktoś taki miałby pisać na blogu, którego właścicielem jest Manuel lub nawet wordpress, zamiast na swoim własnym? O to i tylko o to mi chodzi, nie o żaden przymus, czy zależność/niezależność.

Bo u mnie ma być STAJNIA muzo STAJNIA dobrych, niezależnych, autorów, piszących hobbystycznie, nieopłacanych, zatem piszących prawdę, zatem bezstronnych... O audio i nie tylko. Agora. Lepsza jest dobra STAJNIA pełna dobrych ogierów niż jeden dobry ogier tu i tam i tu i sram.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny...

 

EDYTA

 

Rozstrzygnęło samo życie... Jak widać najwytralej walczył użytkownik manuelvetro, dlatego dostaje w nagrodę fuchę admina ;) Na PW toczyły się rozmowy, co z nich wyniknie, czas pokaże :)

 

Proszę niniejszym o zamknięcie tematu.

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności