Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL M2 info potrzebne


sp5it

Rekomendowane odpowiedzi

Shiiit, to mój egzemplarz jest chyba najdłużej działającym na tym forum - od końca grudnia(albo początek stycznia) śmiga bez zarzutu, nawet się nie zająknie ;)

Odpukać, niech sobie dalej żyje.

Kurcze w sumie myślałem że mój działał najdłużej wtedy zamówionych, a tu widzę trafiają się więksi szczęściarze :)

 

Ciekawi mnie tylko co wywołuje te awarie? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiiit, to mój egzemplarz jest chyba najdłużej działającym na tym forum - od końca grudnia(albo początek stycznia) śmiga bez zarzutu, nawet się nie zająknie ;)

Odpukać, niech sobie dalej żyje.

Mój od połowy października, ale co najmniej jeden na forum jest starszy - nie pamiętam tylko, czy również sprawny i nie naprawiany. Edytowane przez Makaan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ;) ja swojego akurat sprzedałem w kwietniu użytkownikowi z tego forum i do tej pory nie zakomunikował, że coś nie działa :)

Bo działa jak należy ;)

Korzystam z niego w pracy i odpinam z USB kilka razy dziennie, bo służbowy laptop czasem strzela focha i przestaje odtwarzać dźwięk albo filmiki z YT. Przepięcie DACa pomaga. Na komputerach w domu jest OK, więc to najprawdopodobniej wina laptopa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylko ja stwierdzam że SMSL M2 po wyjściu liniowym gra gęściej i dynamiczniej? Porównywaliście to?

 

Wcześniej porównywałem to podpinając inny wzmacniacz i myślałem że to on tak zmienia dźwięk, a dziś wpadłem na pomysł aby podpiąć słuchawki bezpośrednio w wyjście liniowe i też jest spora różnica :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Doszliśmy do wniosku, że wadliwy jest jeden konkretny EEPROM, który można łatwo zidentyfikować po wyciągnięciu płytki z obudowy.
Myślę, że producent już to poprawił.

Edytowane przez Makaan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam i ja, ależ to malutkie, piękne (nie licząc ohydnego kabla) i fajniaście gra :) . Banan nie schodzi z twarzy. Skończyło się słuchanie z YT, nawet na moich SL.

To chyba dosyć jasno grające ustrojstwo :)

 

Jedno tylko zastrzeżenie, mianowicie czuć delikatne mrowienie gdy przejeżdżam zew. częścią palców, po obudowie, jakieś przebicie...

 

Też tak macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja, ależ to malutkie, piękne (nie licząc ohydnego kabla) i fajniaście gra :) . Banan nie schodzi z twarzy. Skończyło się słuchanie z YT, nawet na moich SL.

To chyba dosyć jasno grające ustrojstwo :)

 

Jedno tylko zastrzeżenie, mianowicie czuć delikatne mrowienie gdy przejeżdżam zew. częścią palców, po obudowie, jakieś przebicie...

 

Też tak macie ?

Nie, u mnie tego nie doświadczyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno tylko zastrzeżenie, mianowicie czuć delikatne mrowienie gdy przejeżdżam zew. częścią palców, po obudowie, jakieś przebicie...

 

Czy Twój laptop/PC jest podłączony do listwy z bolcem, a następnie do gniazdka z bolcem? Inaczej - czy masz uziemienie w sieci elektrycznej w budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko listwa z bolcem, dalej już zwykłe gniazdko bez uziemienia, oczywiście nie jest zmostkowane.

 

Jutro zabieram do pracy, tam jest konkretna instalacja plus UPS.

Edytowane przez Kalitus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedno tylko zastrzeżenie, mianowicie czuć delikatne mrowienie gdy przejeżdżam zew. częścią palców, po obudowie, jakieś przebicie...

 

Czy Twój laptop/PC jest podłączony do listwy z bolcem, a następnie do gniazdka z bolcem? Inaczej - czy masz uziemienie w sieci elektrycznej w budynku?

 

 

Na pewno nie :)

Ale ja też nie mam, a nic mi nie elektryzuje. Jedyne co to jak zasilacz laptopa jest podpięty to słychać śmieci z zasilania, ale z całą resztą dac'ów na usb ten laptop też ma problemy. Za to z PC jest cichutko i tak jak powinno być :)

 

 

@Ugz: Jak wygląda połączenie m2 z DT770?

po wyjściu liniowym z M2 na UgzAMP'a było dobrze, przyjemnie i szczegółowo. Rzekłbym bardzo dobrze gdyby to nie było takie jasne xD

Dawno samych słuchawek nie wpinałem w SMSL M2 ;)

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to emocje ze wzgl na obcowanie z chinskim hi-endem :)

Nie ukrywam, cieszę się jak wójt na świniobiciu.

Wina instalacji albo lapka, na innej pod ups mrowienia brak.

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności