Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL M2 info potrzebne


sp5it

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego będę się pozbywać. Kupiłem SMSL do telefonu (nie wiedziałem, że dostanę najnowszą rewizję, a starsze hulały bez problemów z komórkami), a ta nowa rewizja nie działa z moim smartfonem. W ogóle z żadnym telefonem nie działa, a trochę ich w domu mam.

Ale ogólnie to naprawdę petarda. SMSL jest imho lepsze od Fiio E10K.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak masz 6th edition to nie zmusisz go do grania ze smartfonem :(

Chyba ze ktos wymysli jak przeflashowac rom i zmienic napiecie na mniejsze (aby wspolpracowalo z telefonami) w tej najnowszej edycji smsl.

Niestety ale producent zapomnial wstawić sterowniki do odświeżonego m2 i jest lipa. ASIO też nie odpalisz z tego powodu.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie chce gadać oknkio Player wogule nie wykrywa na na nocie oknkio wykrywa ale marudzi o wersję pro usb audio Playera średnio mi się chce kupować za 30zl jeśli potem i tak nie będzie to działało

 

A jak bym to na kablu OTG Y połączył z power bankiem?

Tylko taka kanapka to już średnio mobilna opcja i gdzie kupić taki kabel ew. Jak zlutowac

 

Zaś co do zwrotu to w komputroniku znowu będzie się trzeba kłócić na całego

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz od lapka masz do pupy a nie M2 szumi :)

 

Zupełnie jak w tym dowcipie: dłubałem sobie drutem w uchu i nagle dźwięk wysiadł :D

Edytowane przez sp5it
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie szumi :) Znaczy zasilacz zasilaczowi nie równy. A mam kilka sprzętów bardziej czułych na syfiaste przetwornice niż M2

 

Zwalanie winy na testowane urządzenie jak ma się złom a nie zasilacz jest mało profesjonalne.

Edytowane przez sp5it
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam syfiasty, niestety. Ale są sprzęty co potrafią nie buczeć, w tym integra.
W pc miałem dobry + droższa płyta z serii Z i śmigał smsl jak złoto.
Zmieniłbym ten zasilacz, ale skąd tu teraz wziąć jakiś dobry 250w. Toć lepiej chyba dac zmienić. :P

Edytowane przez aneno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie szumi :) Znaczy zasilacz zasilaczowi nie równy. A mam kilka sprzętów bardziej czułych na syfiaste przetwornice niż M2

 

Zwalanie winy na testowane urządzenie jak ma się złom a nie zasilacz jest mało profesjonalne.

Po pierwsze, napisałem wyraźnie, że szumi wyłącznie na czułych słuchawkach, w tym wypadku na Senkach IE80, które są bezlitosne.

Po drugie, może i komputer mam złom (w końcu Q6600 ma swoje lata), to akurat zasilacz mam do niego (kuriozalnie) z górnej półki. Podłączając DX80 jako DAC do kompa, mam absolutną ciszę na ten przykład.

Po trzecie, odchędoż się Pan od mojego profesjonalizmu ;) Nic on tu nie wnosi do tematu, a jak chcesz wszczynać ****oburze i kogoś obrażać, to komenty na WP są idealnym miejscem dla Ciebie.

A po czwarte, tak na sam koniec, M2 szumi wielu osobom i jest to prosty fakt.

 

Pozdrawiam.

 

 

Ano mam syfiasty, niestety. Ale są sprzęty co potrafią nie buczeć, w tym integra.

W pc miałem dobry + droższa płyta z serii Z i śmigał smsl jak złoto.

Zmieniłbym ten zasilacz, ale skąd tu teraz wziąć jakiś dobry 250w. Toć lepiej chyba dac zmienić. :P

 

Jak się podsumuje koszty, to zmiana DACa faktycznie może wyjść na dobre ;) Pozostaje jedynie kwestia, czy nowy ma być podobnych gabarytów, co M2, czy może być większy... No ale to już kwestia na szerszą dyskusję, która nie koniecznie wpasowuje się w tematykę tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię ****oburzy, tylko wady platformy testowej przenosisz na testowany sprzęt.

Testowany sprzęt nie ma za zadanie niwelować wad platformy testowej.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, od dziś każdy ma zrobić sobie stabilizator napięcia pod laptopy i pc?
Kolega mówi że zasilacz miał z wyższej półki a dac brzęczał. I nie tylko jemu a wielu osobom, podczas gdy równie mały hifime nie wyda z siebie żadnego dźwięku - bo ma odpowiednie elementy które niwelują takie niedoskonałości.
Widać z różnej perspektywy ludzie patrzą na to, jak powinien sprzęt funkcjonować. :P

Edit: Taki protip - jak podpinam ethernet to smsl przestaje buczeć.
Integra też - podłączam ethernet i jest cisza. Dlaczego? XD

Edytowane przez aneno
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Burczy, szumi, terkocze, pierdzi i gwiżdże... Napisane tak jakby się słuchać nie dało, a to jest minimalne zjawisko i tylko na wyjściu słuchawkowym kiedy ustawić potencjometr na max. Było o tym już dawno ale niektórzy odkryli i sensacje robią :P

Mój M2 nadal nie chce się popsuć a zamówiłem nawet kawałek czasu temu profilaktycznie do niego scalaki :D

Ostatnio szukałem co by tutaj nowego sobie kupić, tak z ciekawości i nic fajnego nie ma. SMSL mi w zupełności wystarcza i każdemu niezdecydowanemu gorąco polecam bo trudno znaleźć lepszy w tej cenie. Mój skarb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Śledzę ten wątek jakiś czas i myślę, że będziecie w stanie mi pomóc. Zastanawiam się nad kupnem SMSL M2 lub SMSL Idol Black. Ktoś testował ten drugi model? Jak wypada względem M2? Jak to jest jeśli chodzi o awaryjność? W internecie ciężko znaleźć takie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności