Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL M2 info potrzebne


sp5it

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem dawno temu takie coś http://www.aliexpress.com/item/12000mAh-LCD-LED-USB-Black-External-Power-Bank-Battery-Charger-for-iPhone-Samsung-HTC-S15-B/1779299510.html i używam (siedzi tam chyba 4 albo 5 x 18650 akku), więc pozostaje zrobić Y-cable z zasilaniem do dac pozostawiając tor sygnałowy między Androidem i Smsl bez zmian. zabieram sie za to, ale podobno mszą być zewnętrzne apki do obsługi OTG AUDIO

Edytowane przez Zwyczajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam telefon na intelu x86 to może uda mi sie połączyć, wykombinować tylko muszę Y cabel.

 

W Tabeli mój telefon występuje więc jest dla mnie nadzieja...

Kurde, zaczynam sie niecierpliwić i czym prędzej sprawdzić..

 

 

http://www.extreamsd.com/USBAudioRecorderPRO/

Edytowane przez Zwyczajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEPROM przyszedł, dzisiaj powalczę.

 

iP6s0qU.png

 

Dostanę od SaviTecha parę sztuk SA9027 więc kolejne opcje też będą :) Kolejna - zgodnie z waszymi sugestiami - nowe kwarce.

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że gdzieś może w tych poprawionych wersjach(po zmianie wyglądu rzekomego) jest jakiś błąd i coś się uszkadza w jakichś konkretnych sytuacjach.

 

Bo to nie jest normalne zjawisko. Przypomina mi się problem z fiata gdzie jak zgnił przewód z masą silnika to paliła się jednostka sterująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smsl m2 działa z moim ASUS Zenfone 6, na Usb Y-Cable ale potrzebuje mocnego źródła zasilania, na Power banku nie daje rady.

 

Wszystkie sztuki jakie Wy pokazujecie mają mniejsze te LM317, może one wadliwe i są przyczyną uszkodzeń ( może walą napięciem na ukłądy) , W moim jako jedynym z pokazanych przez Was zdjęc ma dużo większe LM317.

Edytowane przez Zwyczajny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, Panie i Panowie... Działa!!!

 

03NIJtB.png

 

Chętnych na naprawę u mnie zapraszam - mam jeszcze 3 sztuki EEPROMów.

 

Szczegóły na PW!

 

No i kuźwa ELEGANCKO :D

 

mam nadzieję, że nie będę musiał być Twoim klientem ;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czipy są bardzo tanie i dostępne od ręki w Polsce. Wadliwy różni się tym, że nie działa :) Chyba raczej nie da się tego rozpoznać, ale...

 

U mnie wadliwy chip oznaczony jest S24CS08AVH9. Ktoś u kogo M2 już gra jakiś czas bez awarii mógłby zajrzeć do środka czy nie ma innego przypadkiem. Znajduje się mniej więcej na środku płytki i ma 8 nóżek.

 

rcxRpQK.jpg

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na androidzie też udało mi się rozwiązać problem :) Z niewiadomych względów nasz dac musi być podłączony przez huba usb. Nie potrzeba dodatkowego zasilania. Usb audio player działa bez zająknięcia jednak dźwięki z miksera androida już nie ale dobre i to :D

Z ciekawości sprawdziłem ile prądu ciągnie m2. Przy normalnej głośności na k551 bez huba pobiera 80mA, z hubem 130mA, a z takim prądem każdy telefon na pewno da sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności