Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw słuchawki nauszne do Stacjonarnego PC + DAC/ Wzm do 800 zł łącz


belraist

Pytanie

Witam, jestem kompletnym lajkiem jeśli chodzi od dzwięk.

 

Szukam słuchawek głównie do gier, ale i do filmów. + jakis wzm/ dac do tego, niewiem co jest włąściwie potrzebne nieznam się. Niemusi być przenośne, gdy to do stacjonarki. Uzywam tez mikrofonu do komunikacji w grze, ale moge miec oddzielny - byle bylo go gdzie podpiąć.

 

Zastanakwiałem się nad zestawem:

SE-A1000 + FiiO E10 ??

 

Tylko nigdzie niema tego FiiO, gdzie mógłbym go dostać ? a może jest jakiś nowszy lepszy model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niemogę znależć odpowiedniego dla siebie zestawu, dlatego jestem zmuszony rozciągnąć wydatki w czasie i wydać więcej...

 

Myślę nad zakupem: Aune T1 + jakieś słuchawki pod tego Daca. słuchawki za około 700 zł - tylko jakie ?

 

Edit: Przypominam, że do gier i filmów :)

 

Edit2 : Gdzie mozna kupic takie lampy pod to urządzenie ?

 

Pomoze mi ktos ?

 

Edit3: soulreaver niestety tylko Pci-E mnie interesuje jesli wewnetrzne karty...

Edytowane przez belraist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://allegro.pl/beresford-tc-7533-bushmaster-salon-odsluchy-i4275817484.html

 

A ten Dac ? szukam naprawde dobrego sprzetu... ale mysle ze wiecej jak 1100 na daca niechce wydac...

Przeznaczenie to gry i filmy, chcilabym sie czuc jak w kinie - o ile to mozliwe na sluchawkach... Muzyki slucham tyle co w grach i filmach, wiec czy jest sens kupowac cos tak drogiego ?

 

Proszę zaproponujce konkretne propozycje sprzetu Dac+ Amp + słuchawki do gier i filmów.

 

______________________________________________


Hmm... Niebede kupowal az tak drogiego sprzetu.. przeczytałem setki tematów i zastnawiam się nad:

 

CAL! z recablingiem + Xonar U7

Takstar TS-671 + Xonar U7

 

Który zestaw bardziej sie nadaje do gier i filmów ?

Edytowane przez belraist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

xonara u7 bym nie brał, już prędzej prodigy cube. Chyba że chcesz się jednak drożej bawić, to bym brał dt990+aune t1

Niewiem czy drożej xD niechce wydać pieniędzy w błoto.

 

Ta Aune T1 jest na allegro za 800 zł, tylko martwia mnie te lampy, lampa jak lampa... - nieprzepala się ? - może bardzo głupie pytanie... ale niewiem tego, chodzi mi o to ze niewiem skad dostać nowe same lampy...

 

A jesli dt990 to 250 czy 600 Omowe ?

Hmm... właściwie chcę kupić Aune T1... i znalazłem dział allegro poświecony takim lampom... Tylko jaki model lampy byłby najlepszy ?

Up

 

 

Jakie słuchawki ? Dt 990 250 Omowe, czy też 600 Omowe ?

 

Już postanowione, że zakupuje Aune T1, tylko.... na jaką lampe wymienić te standardową ?

 

6922EH od Electro-Harmonix’a ?

czy też z ruską wojskową 6n23p-EW , gdzie kupiłem już 3 sztuki.

 

Pozdrawiam i licze na reakcje/odpowiedź ^^

Edytowane przez belraist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności