Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Po już ponad miesiącu w towarzystwie najnowszego wzmacniacza @majkel a mogę powiedzieć że jest jeszcze lepiej, niż było. Jeśli chodzi o scenę początkowo wrażenie robiła przede wszystkim jej głębokość, teraz jeszcze wszystko pięknie otworzyło się na boki. 

Dynamika świetna, dźwięk soczysty, angażujący, z analogowym sznytem. Bardzo dobre towarzystwo dla qutesta, który z A20 grał trochę chudo i sucho.

Niezależnie od tego czy to efekt wygrzewania sprzętu czy mózgu - cieszę się z niego coraz bardziej.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie cytaty z mojego statusu wkleić do właściwego tematu :) 

Cytat

Wpadł w me łapy headonic GTI, dzięki uprzejmości krakowskiego konstruktora...

k812 Argentum Extreme, T90 - miód, bajka, poezja. Grało z ZenDaca, USB wireworld starlight znakomicie i świetnie, teraz z dx3pro+ wireworld chroma - to już jest prawdziwy spektakl i uczta. Mam cudowne wspomnienia z dźwięku rapture amp no.1 + dacmagic100 z mega zasilaniem mikolaj612, headonic GTI to jednak jest jeszcze bardziej moja bajka. Raptur to był Rambo, a headonic GTI to James Bond. Siła podobna, ale różnica klasy jednak jest  

Środa o 23:13

No i headonic wyciąga klasę słuchawek. ZenStaw, 4,4mm->4,4mm canare kulozeby,  USB 3.0 wireworld starlight, ipowerX - czyli max upgraded gra z k812 i t90 - dobrze plus do b.dobrze minus - podczas gdy headonic GTI - z 812 i T90 celujący jak w mordę i to za każdym razem, w każdym utworze, w każdym dźwięku. Pure kuna perfection. @audionanikzbóju, miałeś rację, że headonica trza brać, a nie lamp szukać. Bo iście lampowo ten tranzystor gra, w najlepszym rozumieniu. A GTI, bo dynamika, prawda, jak w GTI.

Środa o 23:24

Undertaker

Coś było takiego (jak widać nadal jest) w EarStreamach że wyciągały zalety każdej pary z osobna, podczas gdy Topiki uśredniają nieco różne słuchawki i sprowadzają je do jednego mianownika. To dalej świetne i mega opłacalne urządzenia, ale grające w komputerowo-perfekcjonistycznym stylu, podczas gdy słuchanie na dzielonej stacjonarce to było trochę jak w notce katalogowej Cowona Plenue L "instrument nie urządzenie". Miłego odsłuchu 

Środa o 23:39

manuelvetro

Ciężko mi było 812 zdjąć z głowy. Nigdy w nich tak długo nie siedziałem. Wydawały mi się niekomfortowe. Aż do dziś! Najwygodniejsze słuchawki na świecie! Jeśli podłączone do GTI  

Teraz nie mogę zdjąć T90  

Środa o 23:44

manuelvetro

Wcześniej miałem tylko czarną perłę z trzeciej ręki - i była bardzo dobra. Teraz dopiero mój drugi kontakt z produktem EarStream. Ale, kurde, Piotr Ryka prawdę o @majkela wzmakach pisał. Chop umi we wzmaki  

Chapeau bas!

Środa o 23:52

manuelvetro

Dopiero dziś siadłem do headonica GTI. Putina wina, bo mi ochotę odebrał. Ale, z żoną żeśmy małą debatę polityczną sobie ucięli, jak zwykle sprowadziła mnie na ziemię, także już słucham. Plebejskie tym razem k712pro z kablem mogami od kulozeby wdziałem i żeby nie było tak prosto, pady mają stockowe od k702  I też to drodzy Państwo, gra wyśmienicie i przepysznie.

Czwartek o 20:37

 

I cóż dodać mogę ?

Mój Ci on :P 

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Słuchałem ostatnio zbalansowanego, akumulatorowego Headonica. Gra bardzo, bardzo dobrze i nie chodzi o stosunek jakości do ceny, tylko bezwzględnie dobrze. Jak czytam opinie, że coś jest dobre w swojej cenie to momentalnie mam skojarzenie do starego powiedzenia, "jak na garbatego to całkiem przystojny". Jedynie dodatkowo bonusem jest jego cena a nie kompromis. Parafrazując scenę z "adwokat diabła" ...

"Myślisz że przerżnął cię pułk wojska, odwracasz się a tu tylko ja." To samo jest z Headonic. Słuchasz i później oglądasz go pod światło, i rodzi się pytanie, czy to możliwe?

 

@majkelbrawo.

Edytowane przez Roo_Volt
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Przygarnąłem Headonica z zasilaczem liniowym. Narazie pędzi ether c flow. Za przetwornik robi aqua la scala z lampami gec a2900. Interkonekt harmonix hs-101 gp. Napewno nie jest to wzmacniacz który robi wielkie wow na pierwszy strzał. Im dłużej się go słucha tym bardziej się docenia jak to gra.

1e6df4e6868e1e762fc96357a3faaf32.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, zdaje się pierwszy użytkownik na tym forum co ma La Scalę. To pierwsza wersja czy MK2? Napisz proszę coś więcej o tym daczku. Sam się nim swego czasu interesowałem. Widzę, że masz też streamer Lumina U1 (U2?) Mini... Polecasz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Ooo, zdaje się pierwszy użytkownik na tym forum co ma La Scalę. To pierwsza wersja czy MK2? Napisz proszę coś więcej o tym daczku. Sam się nim swego czasu interesowałem. Widzę, że masz też streamer Lumina U1 (U2?) Mini... Polecasz? 

To jest Mk1 wybrana świadomie. Optologic na pierwszy rzut ucha może wydawać się lepszy, ale na dłuższą metę może wywołać chęć zmiany. Mam go już z 3 lata i to też nie jest urządzenie wywołujące efekt wow, ale ma to coś że chce się tego słuchać godzinami i po sprzedaży człowiek się zastanawia po co to tak naprawdę zrobił.

 

Lumin to U1 Mini. W związku z tym, że głownie od dwóch lat słucham w większości qobuz to nie widzę innej opcji. Lumin w tym wypadku jest nie zastąpiony. Kiedyś byłem świrem PC audio i przerobiłem sporo różnych opcji łącznie z HQP i upsamplingiem do DSD512. Z wiekiem człowiek ma coraz mniej czasu i taki Lumin ułatwia życie, a brzmi na tyle dobrze, że nie tęsknie za ekstremalnym pc audio. 

 

Headonica wybrałem również świadomie z tego względu, że sprzedałem niedawno dzielony system Accuphase, a nowy wzmacniacz nie ma dziury na słuchawki. Kiedyś przewineło mi się że majkel słuchał z dziury przedwzmacniacza C2800. To są doświadczenia które zapadają w pamięci i napewno odcisnęły piętno na poszukiwaniu pewnych cech przy ulepszaniu swojego produktu. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Próbowałem wziąć La Scalę na testy, ale niestety nie wyszło. Ponoć bardzo fajnie to gra. W sieci można znaleźć sporo zachwytów nad tym DACiem. Chociaż wydaje mi się, że dla mnie osobiście mogłoby być ciut za ciepło. W każdym razie gratuluję niewątpliwie oryginalnego i nietuzinkowego DACa👍 Luminem natomiast jestem jak najbardziej zainteresowany i zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do Headonica, to jakiegoś kiedyś miałem od Majkela, ale to zupełnie nie moja bajka. Dzięki raz jeszcze za odp. i przesyłam pozdrowienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):

Dzięki za info. Próbowałem wziąć La Scalę na testy, ale niestety nie wyszło. Ponoć bardzo fajnie to gra. W sieci można znaleźć sporo zachwytów nad tym DACiem. Chociaż wydaje mi się, że dla mnie osobiście mogłoby być ciut za ciepło. W każdym razie gratuluję niewątpliwie oryginalnego i nietuzinkowego DACa👍 Luminem natomiast jestem jak najbardziej zainteresowany i zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do Headonica, to jakiegoś kiedyś miałem od Majkela, ale to zupełnie nie moja bajka. Dzięki raz jeszcze za odp. i przesyłam pozdrowienia. 

Tak w La Scala lampa dużo wnosi. Tu jest problem bo tych dobrych lamp jest już coraz mniej. Ja na szczęście mam jeszcze jedną nieużywaną parę GEC 2900 do niego także jak mi coś nie odwali to do mojego końca na tym świecie styknie. Mając Holo May KTE jesteś na zupełnie innej ścieżce swojej audio drogi, tu raczej wersja optologic miała by podobne walory brzmieniowe. 

1 godzinę temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Zamieniłeś Accuphase na Line Magnetic? 

Tak. Klocki Accuphase się cenią, żeby uzyskać ten poziom lampy zwłaszcza w kwestii przestrzeni i realizmu musiałbym władować minimum dwa razy tyle budżetu. Ważny dla mnie był efekt na fabrycznych bańkach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności