Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kalkulator prowizji Allegro


dyzio2k11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jest to mój pierwszy post, witam wszystkich:)

 

Stworzyłem mały kalkulator służący do obliczania prowizji Allegro. Myślę, że komuś się przyda. Będę wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę.

 

Adres strony: alleprowizja.pl

 

Ps.Proszę administrację forum o nieusuwanie tego tematu, duża część użytkowników handluje na Allegro i sądzę, że kalkulator będzie pomocny. Jeśli pomyliłem dział proszę o przeniesienie tematu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dyzio2k11
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś inny pomysł na to by znaleźć odpowiednią kategorie, np podziel do na dwie listy,

1 główne

2 ładuje się wedle wyboru 1

 

Np

1. Motoryzacja (jeśli wybrać AGD lista 2 jest nieaktywna)

2 Samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zazdroszczę, bo jakbym ja stworzył konto na pierwszym z brzegu forum i zareklamował moją stronę, to od razu by mnie odesłali z torbami

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz jest potrzebna? Dostaliście nienachalną reklamę darmowej rzeczy która może wam się przydać. Przecież nie napisał : NAPRAWA PRALEK TANIO TANIO!!!!" co całkowicie nie jest związane z forum...

Kiepski przykład z pralką, bo zarówno pralka, jak i to to rzeczy niezwiązane z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo muszę się zgodzić z Jackzorem. Pojawia się gość znikąd, zakłada tylko po to konto, żeby pochwalić się swoją stronką i dla was to jest ok, tak? To przecież jest brak internetowej kultury. Włazi z butami do domu, żeby podrzucić ulotkę. Po chwili już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tutejsza moderacja wzoruje się na naszej kochanej policji. Warnuje i banuje za byle p13rd0ły, ale jak interwencja rzeczywiście jest potrzebna, to jej nie ma :)

 

Ojej, jakiś Ty biedny. A zauważyłeś przycisk RAPORTUJ? Użyłeś go chociaż parę razy ostatnio? Bo jakoś raportów od Twojej przecudownej osoby nie widziałem. Typowe polskie podejście: siedzieć na tyłku i marudzić, a samemu nie kiwnąć nawet palcem.

 

 

Temat zamykam - niestety jest to aktywna kryptoreklama, zaś kalkulatorów takich jest w sieci trochę. Jeśli ktoś będzie potrzebował takowego - na pewno znajdzie.

 

evilock.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności