Jump to content

Recommended Posts

Wie ktoś gdzie w Gdańsku można w miarę tanio wymienić LCD z digitizerem w taczce 4G? Na Allegro można zakupić taki panel za ok. 90 zł, ale samemu nie chcę się bawić w wymianę.

Ewentualnie może ktoś z forum już coś takiego robił i podjąłby się naprawy?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dizek11
      Hej.
      Potrzebuje pomocy ,z moim zestawem słuchawkowym "Hyper X Cloud2"
      słuchawki służą mi już dobre 2 lata,dzisiaj około 15 coś się zepsuło ,zaczołem słyszeć tylko na 1 słuchawce
      ,gdy wróciłem do domu o 17:30 słuchawki przestały totalnie działać
      Chcę dodać że w miejscu wzmacniacza(tego pokrętła którym reguluję się głośność) jest widoczne uszkodznie kabla
      ,takżę zobaczyłem że nie ma tam prawie kabla miedzianego!(kilka drutów nie stykających z sobą)
      Prosze o szybką pomoc
      Dizek11.
      2020-12-29
      22:10
      Ps dla szybszego kontaku można się skontaktować na discord-dizek11#3268

• By makswejman76
      Witam, ostatnio przesiadłem się ze swojego 7g na coś starszego ale jednak lepszego, no może nie do końca lepsze ale lepiej grającego. Skoro jesteśmy już przy tym graniu to może opowiem o moim problemie. Na swoim 6g 160gb i 7g 120gb nie miałem żadnych problemów ani z softem oryginalnym ani z Rockiem, lecz po instalacji Rocka na 5.5 po zmianie ustawień tonów niskich albo zmianie ustawień eq, niskie partie dostają przesteru. Z górą się nic nie dzieje ale niskie tony i lekko średnie dostają bardzo nie przyjemnego i źle brzmiącego przesteru. Po zmianie ustawień tonów wysokich nic się nie dzieje. Wie ktoś co może być przyczyną? Inne ustawienia audio są takie jakie były, i nie wydaje mi się żeby była to wina źle zainstalowanego systemu ponieważ instalowałem i męczyłem się z tym kilka razy, i instalacja przeszła poprawnie bez żadnych komplikacji. Wie ktoś może co może być przyczyną mojego problemu? Pozdrawiam.  
    • By bols244
      Cześć,
      Posiadam na sprzedaż słuchawki:

Audeze LCD-2 Shedua- Słuchawki kupione 19.02.2020r, stan nówki. Gwarancja
      Cena: 3500zł
      SPRZEDANE

Beyerdynamic DT 990 600Ohm- Słuchawki w idealnym stanie, nowe pady, pełen komplet razem ze skórzanym kufrem. Słuchawki głównie służyły do grania competitive fps.
      Posiadam również do nich mikrofon modmic
      Cena: 400zł z mikrofonem 450zł

Audio-Technica ATH-M50xBT
      Sluchawki nowe, używane pare dni, bez paragonu
      Bezprzewodowe wersja bluetooth
      Cena: 350zł
      SPRZEDANE

Odtwarzacz Ibasso DX160 (czerwony)
      Odtwarzacz z nowszej produkcji, ma lepszy wyświetlacz i poprawioną łączność wifi. Na ekranie oraz pleckach naklejona folia ochronna. Stan Idealny.
      Kupiony 14.02.2020r audioheaven. Gwarancja
      Cena: 1250zł

Prócz tego kabelek do lcd (Mini XLR)
      1.2m robiony przez jimmiego dragona (miedz n7) - 4.4mm jack - Cena 300zł - wysyłka na mój koszt.

1.8m z aliexpress wykonanie o niebo lepsze, piękny solidny czarny oplot - 4.4mm jack - Cena 200zł
      SPRZEDANE

Kabelek MMCX czyste srebro, reszta tak jak widać na zdjęciu
      jack 3.5mm
      - 250zł

Sluchawki dokanałowe 
      Sony XBA-Z5 stan idealny.
      Cena 900zł razem z kablem mmcx czyste srebro 1200zł
      W zestawie jest pełen komplet od producenta razem z kablem zbalansowanym od sony.
      SPRZEDANE

Kabelek MMCX Srebro.

Ibasso DX160:

Audeze LCD-2 Shedua.

Kabelek Mini XLR - 4.4mm Aliexpress - Świetny. (na zdjęciu widac lcd-x) kabelek wpływa na brzmienie sprawiając, że słuchawki grają tak jak kupujący sobie to wyobraził.(SPRZEDANE)

Kabelek od Jimmiego Dragona, Twórca twierdzi iż jest to miedz OCC 7n

Beyerdynamic DT990 600Ohm - razem z mikrofonem, który sprzedaje osobno, w zestawie + 50zł

• By MTZcustom
      Przedmiotem naprawy są słuchawki taty, otwarte Pillipsy z 2003 roku. Grają w sposób, który może się podobać i można je polecic jako entry level do hi-fi
      Przypadłością tego modelu jest pałak z szajs-plastiku, który się łamie na potęgę. Ten pacjent byl owinięty grubą warstwą taśmy izolacyjnej 😛 Połówkę, którą się dało uratować zalałem doszczętnie 2 składnikowym JB Weld, a z drugiej strony to samo + zrobiłem rekonstrukcję kształtu z użyciem poxiliny. Trzyma się, nie łamie i zdaje egzamin. Słuchawki grają jak należy i są wygodne mimo unieruchomionego pivota, bo paski ze stali sprężynowej są wystarczająco elastyczne. Później szlif, polerka i czas na lakier!  Całość pomalowałem niezawodnym Bollem do zderzaków plastikowych nadając słuchawkom prawie że massdropowy sznyt 😛 wisienką na torcie są wybite w aluminiowych tabliczkach znamionowych (pamiątce z poprzedniej pracy) oznaczenia "lewa, prawa"

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy