Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do biegania


Reyv

Pytanie

Witam!

 

Kiedyś skorzystałem z rad znalezionych na tym forum i zakupiłem odtwarzacz Sansa Clip + i jestem z niego bardzo zadowolony, dlatego dzisiaj chciałbym prosić Was o pomoc w kwestii wyboru słuchawek do biegania.

 

Poszukuje słuchawek, którę zakumplują się z moją Sansą. Najczęściej słucham cieższej muzyki, głównie metalu (czasami elektro też wpadnie), Mój budżet przy obecnych wydatkach to najlepiej do 50-70zł (może później kupiłbym coś lepszego). Nie jestem zbytnio wymagający, ale wolałbym uniknąć sytuacji, gdy w słuchawkach nie urączą mnie niskie tony.

 

Typ słuchawek - wolałbym uniknąć dokanałowych, są za bardzo inwazyjne jak dla mnie, ale bardziej doceniłbym brzmienie.

 

Pozdrawiam,

Reyv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wiadomo ;P Burdel jakiś panuje, a przecież oba sklepy mają tego samego właściciela. Bierz w saturnie za 49zł, nie ma sensu przepłacać :) Słuchawki naprawdę zacne i warte tej kasy, natomiast 199zł już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dopasujesz tipsy, albo lepiej zaaplikujesz piankę comply, która jest w zestawie to spokojnie, nie wylecą.

Przy tipsach trochę dźwięków dochodzi z otoczenia, przy piankach już mniej (nawet jak muzyka nie gra to odgłosy przejeżdżającego nieopodal samochodu praktycznie nie słychać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi dokonałowe wypadają bez wyjątków, ale u mnie w normalnych warunkach również wypadają więc to moje krzywe uszy.

Ja biegałem w KPP, L100 i ostatnio biegam w MX980, Kossy i MX980 bardzo ładnie się sprawują, praktycznie zero poprawiania, wypadania itp. W komisie były OMXy które są jeszcze lepszą opcją do biegania.

 

Edycja

 

A sorki nie zauważyłem ceny, więc KPP lub L100. Chyba że jakieś pchły z marketu ale to trochę w ciemno.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TDK nie polecam. Przewód będzie przenosił szumy, ucho się spoci. Najwygodniej było z Sony mdr-q68lw, ale pewnie bas, a raczej jego niewielkie ilości/brak Ci się nie spodobają. Słuchawki bierze się przede wszystkim dla equalizacji, choć i tutaj nie ma gwarancji, że bas będzie wystarczający. Bezpieczniejsze są Koss KSC75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja biegam z KSC75. Co do wygody to polecam, ale niestety jeśli chodzi o dźwięk to z Clipem+ jest słabo. Playerek nie radzi sobie z napędzeniem słuchawek, dźwięk jest anemiczny, ledwo pomaga korektor w rockboxie. Ja to tak odczuwam.

...a ja sprzedaję to jako idealne połączenie ;) tak uważam jak i wielu klientów. Anemicznie?

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadzam się z powyższym. KSC75 to wbrew pozorom wymagające słuchawki. Jak posłuchałem ich z iPoda Video to dopiero wtedy doceniłem jak naprawdę potrafią zagrać. Z takiego słabszego źródła nie ma tragedii, ale drzemie w nich ukryty potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie to jedne z lepszych słuchawek bez podziału na ceny. Dają jedna niedostępną dla wielu rzecz - uśmiech na gębie jak się ich słucha, a że potrafią lepiej zagrać na lepszym sprzęcie to chyba norma :)

Dodatkowy atut pasuje pałąk od Porta Pro. Często na nich słucham nie tylko na rowerze ale i w domu dla czystej przyjemności :) połączenie z IMP550 wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności