Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki nauszne do 150 zł?


mejteusz

Pytanie

Witajcie. Od długiego czasu używałem słuchawek dokanałowych. Mimo wszystko było z nimi dużo problemów, typu przerywanie, coś nie łączy itd. Postanowiłem więc zakupić słuchawki nauszne. Mam w domu Sennheiser HD201. Jak dla mnie są super wygodne, grają fajnie, ale mimo wszystko są niezbyt poręczne. Kabel jest długi, a same słuchawki nie składają się, więc powstaje problem ze spakowaniem ich gdziekolwiek. Nie sprecyzuję ich czy otwarte czy zamknięte gdyż jest to dla mnie zupełnie bez znaczenia. Słucham muzyki na Samsungu Galaxy S4, z wgraną appką PowerAMP, a więc jest ogromna możliwość podkręcania, podbijania i bawienia się equalizerem. Słucham sporo muzyki elektronicznej (szeroko pojętej ;) ) min. Madeon, Skrillex,Calvin Harris, Doctor P, ale również Depeche Mode, The Smashing Pumpkins i dużo rocka alternatywnego. Szukam słuchawek ze świetnym basem, ale również dobrym odwzorowaniem sopranów. Nie przepadam jednak, jak to się nazywa na niektórych odtwarzaczach, za trybem sceny, czyli taki gdzie taki pogłos idzie. Liczę na Waszą pomoc :) Pozdrawiam

 

Edit:
Zapomniałbym. Najlepiej, żeby kabel nie był zbyt długi. O tak od uszu do kieszeni w spodniach :D

Edytowane przez mejteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A co sądzicie o Sony XB400, Sennheiser HD202 albo tańszych Sony zx300?

W skrócie słabe sa te słuchawki. Moje propozycje sa dużo lepsze

Jeżeli chcesz Sennheiser to hd205 a sony od modelu 600 zaczynają się w miarę dobre albo model v55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstary HD2000 będą wygodniejsze od AKG 518dj, mają większe muszle, ale nie są składane i mają długi kabel. Brzmienie powinno ci pasować.

Takstary gorzej tłumią dźwięki zewnętrzne od K518, które uciskając uszy i głowę lepiej izolują od otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli mimo wszystko te AKG K518 w tej cenie to najlepsze, tak? A jak jest z wtykiem? W sensie jest on gruby, czy cienki? Pytam, bo np. mam swój telefon w etui, i żeby na sennheiserach posłuchać muzyki to muszę zdjąć etui.

Cienki, prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W przypadku słuchawek najlepszy jest pojęciem względnym. Co z tego że AKG są dla Reznora najlepsze skoro mam np. większą głowę i mnie tak piją w uszy że dłużej niż 15 minut nie mogę słuchać. Moja żona ma mniejszą i dla niej są dobre.

 

Masz pewne propozycje - teraz czas na wykonanie pracy domowej czyli pójście do sklepu przymierzenie, sprawdzenie czy dźwięk ci pasuje etc. My tego za Ciebie nie zrobimy bo każdy ma inne gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do 150zł , poleciłbym Kossy UR40. Mają fajną przestrzeń, pomimo swojej impedancji są głośne, raczej nie powinno być problemu z ich napędzeniem. K518 uciskają małżowiny uszne, Kossów prawie nie czuć na głowie. Powinny dać sobie radę i z elektroniką. Dźwiękowo również postawiłbym na Kossy, akg są dla mnie zbyt ubogie w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam , dziś przyszły mi słuchawki TDK MP100 , grają fajnie jak za tą cenę jednakże trochu cicho , i tak chciałbym się upewnić o te słuchaweczki AKG K518 , wszzyscy podają takie wymiary kabla na alledrogo

- przewód z miedzi OFC 99,99% o długości 2,5m

Czy to faktycznie taki długi kabel posiada ?

Oraz czy wyszły badz staniały jakieś inne do tej ceny które możecie polecic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wersja LE różni się właśnie długością kabla i kolorem (jest wiele do wyboru). LE droższe? Niedawno były w MP3store i Media Markcie po 99zł. Wadą jest to, że gniotą głowę jak imadło. Po rozgięciu pałąka jest znośnie, ale i tak trzeba cierpieć :P

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności