Skocz do zawartości
  • 0

Sound magic hp 100 + Fiio e7, ew. alternatywa dla tego zestawu


gustawo

Pytanie

Witam,
Przymierzam do zakupu słuchawek i wzmacniacza, byłem ostatnio w mp3 store w Warszawie i sprzedawca doradził mi ten zestaw i powiedział, że wychwalacie go na forum i z tego co wyczytałem to rzeczywicscie tak jest,
Pytanie moje Fioo e7 i sound magic hp 100 to sensowny zestaw jeżeli zależy mi na mocnych bassach dodam że słucham najwiecej rapu ale zachaczam o wszystko.
I tez nie mam przekonania co do firmy Sound Magic bo nigdy nie miałem z nią doczynienia
Słuchałem tego zestawu aale nie mam pewnosci czy hp100 były wygrzane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co będzie źródłem? Ogółem powinno to brzmieć pod rap super, bo hp100 mają podbity bas, a e07k doda głebi. Postaraj się tylko o prosty kabel do hp. Ja piszę teraz troszkę w ciemno, bo ja np do rapu wolę równość/ wysunięty środek co e07k da się elegancko zrobić. Ew hp100+t4g też mogłyby się Tobie spodobać. Jeśli masz czas to możemy się ustawić to wezmę hp100 i t4g tylko napisz co konkretnie chcesz do odsłuchu.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O dzięki za propozycje, jeszcze dam Ci znać bo jestem z Łodzi.

 

co to t4g ?

 

Źródłem bedzie telefon; lumia 625 czy mi się dobrze wydaje, że ten telefon da sobie rade ?
A jak jest z hp100 gdy się pare godzin je ma na uszach ? wygodne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygodne, ale trochę grzeją. Jak będziesz w sklepie to warto sprawdzić takie akg k618/619. Grałyby w miarę spoko z telefonu, małe i poręczne z dobrym basem. Nie ma co przeginać budżetu dla rapu, bo niestety jakość realizacji polskich płyt kuleje. Wydaje mi się, że e07k+hp100 to przerost formy nad treścią mimo, że ogółem mogłoby to grać przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wjechały dt 770 pro 250 oohmowe ,powiem tak odsluchiwalem wygrzane hp100, k550, pro80, a bayery jedynie byly nie wyhzane i mimo to zagraly najciekawiej dla mnie :) 250 ohm wydawaloby sie ze za dużo do mobilnego uzywaniA ale fiio e07 prawie ze idealnie ciagnie, cała gama eq i caly zakres vol w stosunku od zera do maxu jest równomiernie rozlozony przy tej impedetacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności