Skocz do zawartości

Daphile - dystrybucja linux pod hi-fi PC Audio


BeatX

Rekomendowane odpowiedzi

komuś udało się odpalić tidal?

mam wgraną wtyczkę ickStream ale nie mam opcji logowania się w ustawieniach :/

Udało.. Ale faktycznie logowanie się do ickStream nie jest intuicyjne. W ustawieniach pluginu jest przycisk do logowania który przenosi na stronę ick gdzie należy podać swój login i hasło. Następnie strona powinna wygenerować token i zwrócić go do ustawień plugin`u. Teraz należy w ustawieniach wymusić odświeżenie i powinno zatrybić. Niestety przekierowanie logowania i zwrot hasha idzie jakimś dziwnym tunelem więc może być blokowane przez przeglądarkę lub antyvira.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z pracy to zrobię screena, repo mam podane http://repository.ickstream.com/squeezebox/repository-linuxarmhf.xml, ale to ze względu na malinkę.

podałem to samo ale tego przycisku nie widu :(

tyle że ty nie masz daphile tylko cóś innego tak?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hibi

jak zgłębisz temat (a wierze, ze zgłębisz) to wstaw jakiś tutorial, pls.

Mam nadzieję, że nie tylko ja nic nie kumam z powyższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa, w zakładce plugin w zaawansowanych na samym dole wklejasz adres ścieżki do repo zależnie od architektury jaką masz.

Dajesz zastosuj i na dole pojawi się opcja włączenia wtyczki co czynimy. Restartujemy serwer i tyle.

W zaawansowanych ustawieniach - plugin - szukamy wtyczki ickStream - po prawej jest settings i tam powinno być możliwe wpisanie założone loginu na stronie serwisu usługi ickStream. (jeszcze trzeba zaakceptować regulamin serwisu- to po pierwsze)

Ja niestety tak jak pisałem tej opcji nie mam także lipa

 

Repa do wklejenia

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działą na wersji: Logitech Media Server Wersja: 7.9.0 - 1427865259 @ Thu Apr 2 04:05:14 UTC 2015, chociaż teoretycznie na 7.9 powinno działać od strzału. Restart musiałeś też robić bo inaczej po podaniu repo nie widziałby nowych pluginów... w wolnej chwili postawię kolejny serwer i mogę sprawdzić krok po kroku jak to robię, ale niestety (sic!) dalej na rpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działą na wersji: Logitech Media Server Wersja: 7.9.0 - 1427865259 @ Thu Apr 2 04:05:14 UTC 2015, chociaż teoretycznie na 7.9 powinno działać od strzału. Restart musiałeś też robić bo inaczej po podaniu repo nie widziałby nowych pluginów... w wolnej chwili postawię kolejny serwer i mogę sprawdzić krok po kroku jak to robię, ale niestety (sic!) dalej na rpi.

właśnie pisali że na armie da się zalogować dlatego wrzuciłem tą wtyczkę, może jej nie nadpisało muszę przeszukać instalację i wyczyścić - wgram jeszcze raz od rpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki hibi - u mnie wszystko od strzału, tyle, że ja zapodałem to repo http://repository.ickstream.com/squeezebox/repository-linux.xml

Całość zajęła mi niecałe 2 minuty.

Jeszcze raz dzięki.

Wirtualne piwko leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki hibi - u mnie wszystko od strzału, tyle, że ja zapodałem to repo http://repository.ickstream.com/squeezebox/repository-linux.xml

Całość zajęła mi niecałe 2 minuty.

Jeszcze raz dzięki.

Wirtualne piwko leci.

Nie ma bata, pokaż zrzut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o magiczne :9000 a adresie.? ☺

U mnie tylko na tym porcie można wejść w konfigurację LMS.

Czabyło od razu pisać

 

No niestety, to nie to. Ciagle nie mam opcji logowania. Co jest nie tak?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale powoli zaczyna mnie ten system doprowadzać do szału. TuneIn radio wykrzacza mi się dosyć namiętnie. Po takiej akcji pomaga mu tylko reset. Żeby wykonać reset, muszę wyjąć pendrive'a z muzyką. I jest wielkie szczęście jeśli wykona reset bez konieczności ponownego instalowania Daphile i rozruchu ze "świeżej" kopii. Muszę przyznać, że nieco tracę zapał do tego wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności