Jump to content
  • Similar Content

• By mihailov
      Cześć,

Przymierzam się do zakupu lepszego sprzętu generującego analogowy dźwięk do słuchawek. Obecnie używam HD681 EVO i Audiotraka Maya U5, ale chciałem zakupić lepszy DAC. Czy jest coś w cenie do 500zl, co zapewni realna poprawę? Myślałem o Sabaj DA3, DAC Magic 100 I Fiio K3. Dzięki za pomoc
    • By Rakos
      Witajcie,
      Aktualnie stoję przed ciężkim wyborem, otóż po długim czasie jestem w stanie kupić wyższej klasy źródło. Aktualnie posiadam ~3000 złotych, więc moje pytanie brzmi: czy warto dopłacić 1000 złotych do czegoś innego? To jednak by opóźniło datę mojego zakupu.
      Oczekuję:
      delikatnego podkreślenia linii basowej bez przesadzonej ingerencji w odbiór innych częstotliwości (PS. nienawidzę mułu), naturalną, łagodną średnicę, małego wpływu charakteru źródła na górę (najlepiej taki złoty punkt pomiędzy charakterem ciemnym a jasnym), wysoki poziom rozdzielczości i efektywności sceny Istnieje taka możliwość, że źródło będę parował ze słuchawkami niskoohmowymi (przeważnie pełnowymiarowymi). 
      Zastanawiałem się nad: 
      Topping DX7 Pro SMSL M200 + SP200 + interkonekty Topping D70 + SP200/Monolith THX AAA 887 + interkonekty (dopłata) Bardzo bym was prosił o pomoc, bo jednak to z pewnością nie są małe pieniądze. 
      Za każdą odpowiedź dziękuję!
    • By grzanek89
      Witam serdecznie. Pare tygodni temu zakupiłem słuchawki jak w tytule. Niestety mój odtwarza - Xduoo X3 - wydaje się nie do końca dawać radę. Nie ma tego czegoś co jestem w stanie usłyszeć podłączając pod niego swoje K550. Słucham głównie rapu i muzyki elektronicznej. Uwielbiam bas. Ale nie ilościowo tylko jakościowo. Nie potrzebuje dudnienia tylko mocnego basu w pełnym zakresie. I tutaj właśnie liczę na wasza pomoc. Co kupić pod te słuchawki ? Muzyki słucham w domu. Nie wyobrażam sobie słuchać muzyki na tych słuchawkach poza domem.  Szukam raczej jakiegos porządnego przenośnego odtwarzacza który napędzi również inne moje słuchawki. Ale priorytet to DT770. Rozważę każda pomoc. Nawet jeśli polecicie jakiś dac + amp. Budżet to 800zl. 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy