Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Daphile - dystrybucja linux pod hi-fi PC Audio


BeatX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbowałem na Stoner Acoustics UD120 i SMSL M2 i działał bez problemu. Podłączałem też jakiś DIY. Tylko co tam w nim w środku siedzi to nie pamiętam, ale łykał go bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Niewiem czy temat był poruszany na forum ale zapytam: Mam WIMP'a z PLAY na smartsamsungu xcover3 jak przesłać muzę do M-DAC'a ? czy po kabelku USB da się ?, czy jakieś dod oprogramowanie ?

Jaka jest wersja androida na 3? Xcover2 nie wysyła po usb wimpa ani innych serwisów.

 

Android 4.4 KitKat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q..wa !!! no szag mnie już trafia, Sterowanie ze smartfona i z tabletu raz jest, następnie przestaje wszystko działać, niby jest a tidal nie gra, nawet radiointernetowe tez przestaje działać. A teraz na dodatek na stronie mysqueezebox.com zniknął mi odtwarzacz (Niestety, na tym koncie nie zarejestrowano żadnych odtwarzaczy) a jak restsartuje komputer to raz się pojawia zakładka MY APPS ale jest pusta w środku choć mam dodane do galerii: tidal, deezer, i shoutcast, po restarcia MYAPPS wogóle znika i tak w kółko ?????

Edytowane przez Cesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Q..wa !!! no szag mnie już trafia, Sterowanie ze smartfona i z tabletu raz jest, następnie przestaje wszystko działać, niby jest a tidal nie gra, nawet radiointernetowe tez przestaje działać. A teraz na dodatek na stronie mysqueezebox.com zniknął mi odtwarzacz (Niestety, na tym koncie nie zarejestrowano żadnych odtwarzaczy) a jak restsartuje komputer to raz się pojawia zakładka MY APPS ale jest pusta w środku choć mam dodane do galerii: tidal, deezer, i shoutcast, po restarcia MYAPPS wogóle znika i tak w kółko ?????

 

Daphile w pigułce. Powoli mam dość tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Q..wa !!! no szag mnie już trafia, Sterowanie ze smartfona i z tabletu raz jest, następnie przestaje wszystko działać, niby jest a tidal nie gra, nawet radiointernetowe tez przestaje działać. A teraz na dodatek na stronie mysqueezebox.com zniknął mi odtwarzacz (Niestety, na tym koncie nie zarejestrowano żadnych odtwarzaczy) a jak restsartuje komputer to raz się pojawia zakładka MY APPS ale jest pusta w środku choć mam dodane do galerii: tidal, deezer, i shoutcast, po restarcia MYAPPS wogóle znika i tak w kółko ?????

 

Daphile w pigułce. Powoli mam dość tego systemu.

 

 

Mi też dziś znikł Tidal, mimo, że w App Gallery jest zainstalowany. Zaczynam szukać alternatywy i zastanawiam się nad JRiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja mam takie pytanie. Gdzie macie swojego daphila zainstalowanego? Ja go mam na pendraku i po podłączeniu dysku na usb on nie wstaje. Muszę go podłączyć po starcie systemu.

tak bo szuka po usb i wykrywa dysk na którym nie ma systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Z zadanego przeze mnie pytania i udzielonej przez Ciebie odpowiedzi, możnaby wywnioskować, że jestem.... no powiedzmy... niezbyt mądry :) Tymczasem to nie do końca prawda (mam nadzieję :) )Cały czas w głowie łączę daphile'a z tymi śmiesznymi terminalami hp i wychodzi mi na to, że nie ma jak postawić tego systemu inaczej niż na pendrivie, co z kolei uniemożliwia jego start z podłączonym kolejnym napędem usb. A tymczasem dowiedziałem się dziś, że fujitsu ma slot na CFy, co chyba nieco zmienia postać rzeczy. Czy nie? :D Są jakieś niedrogie sprzęty, które funkcjonalnością przewyższają mojego T5720?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Z zadanego przeze mnie pytania i udzielonej przez Ciebie odpowiedzi, możnaby wywnioskować, że jestem.... no powiedzmy... niezbyt mądry :) Tymczasem to nie do końca prawda (mam nadzieję :) )Cały czas w głowie łączę daphile'a z tymi śmiesznymi terminalami hp i wychodzi mi na to, że nie ma jak postawić tego systemu inaczej niż na pendrivie, co z kolei uniemożliwia jego start z podłączonym kolejnym napędem usb. A tymczasem dowiedziałem się dziś, że fujitsu ma slot na CFy, co chyba nieco zmienia postać rzeczy. Czy nie? :D Są jakieś niedrogie sprzęty, które funkcjonalnością przewyższają mojego T5720?

5740 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New official 16.03 release available!

 

CHANGES on March 21st 2016

 

PCM-to-DSD conversion improved: noise-shaping filter and rate options.

Thanks to Måns Rullgård for his excellent work on SoX DSD support!

Minor web interface improvements (e.g. fullscreen webapp mode for mobiles)

Some audio driver and application updates

Many bug fixes and various small improvements

W moim przypadku restart po aktualizacji nie powiódł się. Po zrestartowaniu sprzętowym mojego terminala (HP T5740) system automagicznie podniósł się w ostatniej poprawnie działającej na nim wersji (tak swoją drogą bardzo dobra opcja, nawet nie wiedziałem że coś takiego jest w system wbudowane).

Ponowna próba zakończona takim samym rezultatem, widocznie na razie nowa wersja nie dla mnie :(

 

daphile.png

 

 

ps

Jeśli ktoś jest zainteresowany instalacją pełną, koniecznie odwiedziny na stronie głównej projektu i zapoznanie się z odświeżonym opisem instalacji. Wreszcie stał się bardziej jednolity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności