Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Daphile - dystrybucja linux pod hi-fi PC Audio


BeatX

Rekomendowane odpowiedzi

 

A takie coś? Wolałbym kompleksowe rozwiązanie, z dyskiem i z wifi.

 

http://allegro.pl/asus-vivopc-vm40b-intel-1007u-4gb-500gb-win8-1-i5175095312.html

 

Wiem, że ma wentylator ale to raczej nie ma znaczenia, i tak z 1m go nie słychać.

W Tesco są teraz na promocji za 699zł :)

http://www.tesco.pl/produkty/multimedia/komputer-stacjonarny-vivo-pc-vm40b-s149v

 

 

O nie, teraz sie kurzyłem bo przez przypadek odkryłem też, że kamerka, na którą polowałem też była w promo, do dzisiaj... teraz juz wiem co ich taki wysyp na allegro był ostatnio...

 

http://www.tesco.pl/produkty/multimedia/kamera-sportowa-sony-as20

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mieliście taki problem że nie dało się zalogować na konto wimpa w mysqueezebox.com ? błąd logowania

Masz abo?

 

co za pytanie :)

mam, słucham przez www

a w ogóle www.wimp.pl jest online ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mieliście taki problem że nie dało się zalogować na konto wimpa w mysqueezebox.com ? błąd logowania

Masz abo?

co za pytanie :)

mam, słucham przez www

 

a w ogóle www.wimp.pl jest online ?

Byli tacy, którzy próbowali bez... Aplikacja na androidzie działa. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

mieliście taki problem że nie dało się zalogować na konto wimpa w mysqueezebox.com ? błąd logowania

Masz abo?

co za pytanie :)

mam, słucham przez www

 

a w ogóle www.wimp.pl jest online ?

Byli tacy..

 

dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro uruchamiam daphile na świeżo zanabytym Fujitsu esprimo....

Mam wszystkie pliki na dysku zewnętrznym, ale ten komputetek ma też dysk 80gb. Jak tam też wrzucę pliki to będzie wszystko razem w bibliotece? Daphile chcę zainstalować również na tym dysku.

Edytowane przez ablak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro uruchamiam daphile na świeżo zanabytym Fujitsu esprimo....

Mam wszystkie pliki na dysku zewnętrznym, ale ten komputetek ma też dysk 80gb. Jak tam też wrzucę pliki to będzie wszystko razem w bibliotece? Daphile chcę zainstalować również na tym dysku.

tak wszystko będzie w bibliotece jak ustawisz katalogi w których ma szukać plików

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło ale z płyty. Ale znowu problem....Po wstępnych ustawieniach nie łączy z drugiego kompa żeby dokończyć instalację. Wpisuję różne adresy w pasek i nic nie łączy. Może coś źle robię? Na monitorze ''czeka na połączenie""

Edytowane przez ablak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz wyszedł adres. Ale nie mogę znowu wybrać dysku do instalacji. Nie zaznacza sie.

 

 

UFFF... udało się w końcu.

Testuję.

 

Edit.

Jestem bardzo kontent z nowego grajka .....

 

Dzięki hibi za zainteresowanie i pomoc.


A jak reskanować bibliotekę?

Wprowadzałem zmiany w nazwach plików ; duże, małe litery, liczby.... A w bibliotece zmian nie widać.

Edytowane przez ablak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak reskanować bibliotekę?

Wprowadzałem zmiany w nazwach plików ; duże, małe litery, liczby.... A w bibliotece zmian nie widać.

w zakładce info o systemie chyba coś było, jak nie to odhacz folder i zaptaszkuj ponownie.

 

Ja mam ciągle problem z wimpem, zalogował się już ale dźwięku nie ma, pierwszy utwór ciągle przeskakuje pasek postępu idzie ale się nie łączy:/

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie na szybko zanim ruszę w tą stronę- jeśli mam DAC by Krawiec na PCM2704 i dokupię HP 5710 a sprzęt będzie stał koło routera, to będę potrzebował czegoś jeszcze? Czy docelowo mogę pod to podłączyć zewnętrzny dysk i dołączyć do biblioteki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przepięknie. Terminal zakupiony. Podłącze to na posiadanym dac'u, jeśli to się sprawdzi to będę potwornie szczęśliwy, bo już się miałem ładować w jakieś sieciowe stacjonarne odtwarzacze, a tu taka niespodzianka

:D Super, dzięki serdeczne za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przepięknie. Terminal zakupiony. Podłącze to na posiadanym dac'u, jeśli to się sprawdzi to będę potwornie szczęśliwy, bo już się miałem ładować w jakieś sieciowe stacjonarne odtwarzacze, a tu taka niespodzianka

:D Super, dzięki serdeczne za pomoc.

u mnie PCM5120 i jest bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt podejmie się współpracy z klawiaturą po USB? Bo nie mam PS2, z resztą monitora też nie mam, więc temat stanął w miejscu, ale jutro chcę to ruszyć.

 

EDIT: jakby ktoś inny pytał to odpowiedź brzmi "tak" :)

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności