Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 200zł (zastępcze dla AKG K518DJ)


SenserV6

Pytanie

Witam

do wydania mam 200zł. Słuchawki muszą być nauszne zamknięte. Najczęściej słucham muzyki elektronicznej (House, Electro, Trap itp) a źródłem jest telefon lub integra w laptopie (nie jestem audiofilem i to mi w zupełności wystarcza). Ze słuchawek najczęściej korzystam podczas powrotu do domu w autobusie, więc zależy mi na dobrej izolacji otoczenia, jednak muszą być dobrze dopasowane do głowy, ponieważ AKG K518DJ były za małe i już po 15 minutach intensywnie odczuwałem ich obecność. Miałem tylko 2 pary słuchawek. Sennheiser HD201, które pasowały mi pod względem komfortu oraz AKG K518DJ, które spodobały mi się z powodu dużej ilości basu.

Jak łatwo stwierdzić jestem "lajkiem" w tych sprawach dlatego zdaję się na waszą wiedzę i pomoc :)

Edytowane przez SenserV6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No to powiedzmy że wybieram pomiędzy:

-Pioneer SE-MJ751,

-IDance Disco,

-JVC HA MR55X,

Które z nich są lepsze od K518DJ w wygodzie i odsłuchu?

PS.: Warto trochę dołożyć do AKG K618DJ? Będzie dużo skok?

Jeśli to coś pomoże to słucham muzyki tego typu: https://www.youtube.com/watch?v=Ywz9jJXOMHs


Wielkie dzięki za "POMOC". Idę na inne forum.

Edytowane przez SenserV6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczy mi krwawią jak takie rzeczy czytam. Najczęściej wertowany temat w dziale co kupić. Słuchawki za 200zł. A tu takie dyrdymały.

Jeśli chcesz, żeby słuchawki nauszne dobrze tłumiły to muszą dociskać do głowy. Jeśli nie będą wokółuszne to będą naciskać na małżowinę uszną.

Na początek spróbuj rozgiąć pałąk w tych k518, wielu osobom to pomogło.

Co do k618 - najsensowniejsza propozycja ze wszystkich wymienionych powyżej. Są wygodniejsze od 518 i zdecydowanie lepiej grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe że tracę na jakości ale muzyki najczęściej słucham z telefonu lub laptopa. Przenośny odtwarzacz, który zapewniłby mi dobre źródło zapewne nie należy do najtańszych a zewnętrzne karty do laptopa, z tego co słyszałem do najlepszych nie należą. Niestety nie pozostaje mi nic innego niż zadowolenie się K518 lub kupno K618DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry, ale to śmieszne myślenie, bo zewnętrzne karty dźwiękowe/DAC USB do laptopów potrafią odmienić całkowicie słuchaną przez Ciebie muzykę. A co do źródeł przenośnych to głupia Sansa Clip+/ Clip Zip masakruje dźwiękiem jakieś 95% telefonów, a kosztuje 120-150 zł.

Uwaga odnośnie pałąka K518 jest celna - rozchylenie pogorszy tłumienie, ale poprawi komfort.

 

PS.
Nie miałeś iść na inne forum? Przecież tu dostałeś tylko "pomoc" i wszyscy złośliwie nie odpowiadają na pytania o gnioty słuchawkowe, które podałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem że zareagowałem zbyt impulsywnie ale to dlatego że otrzymałem ofertę od kolegi który chciał kupić moje AKG za 160zł(cena nowych słuchawek) i chciałem jak najszybciej otrzymać odpowiedź.

Wnioskując z waszych odpowiedzi, doszedłem do wniosku że posiadam dobre słuchawki w tej cenie i do muzyki której słucham ale słabe źródło.

Więc ostatecznie doradźcie mi co będzie lepsze. Sprzedaż K518DJ i kupno K618DJ (jako źródło telefon/laptop) czy kupno przenośnego odtwarzacza do max 200zł (jeśli tak to jaki?) i zostanie przy K518?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności