Skocz do zawartości
  • 0

Wybór słuchawek (gamingowe i zwykłe)


MaxiliosPL

Pytanie

Witam zastanawiałem się nad tymi dwoma słuchawkami. Kosztują one tyle samo i nie wiem które wybrać. (TAK WIEM. SŁUCHAWKI GAMINGOWE SĄ DO KITU I DWA RAZY TANIEJ MOŻNA KUPIĆ O WIELE LEPSZE).

Razer Kraken - http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-kraken/

Razer Electra - http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-electra

 

Zamierzam kupić jedne z tych, jeśli ktoś mógłby mi pomóc w wyborze byłbym bardzo wdzięcznym. Gram bardzo dużo w gry, ale lubię również posłuchać muzyki klubowej, house i electro (Rock i metal nie wchodzi w grę). Słuchawek przeważnie będę używał w domu, raz na jakiś czas wezmę może do szkoły. Jeśli chodzi o źródło słuchawek to mam kartę zintegrowaną na kompie oraz wieżę JVC UX-G100 http://www.hub30.com/dane-techniczne-produktu/253279,Wieza-JVC-UX-G100. Nie wiem czy jest to dobre źródło, czy też nie więc proszę o radę specjalistów ; )

Oprócz tego zamierzam kupić dodatkowo jedne z tych słuchawek. Które są najlepsze ?

 

- Philips SHL5905

- AKG K518 DJ lub AKG K520 ( W mediamarkcie miałem okazję przetestować K518 i byłem w niebo wzięty)

- Superlux HD681

- Sony MDR-V55

 

Dodam jeszcze, że aktualnie posiadam słuchawki Philips SBC HP200 jest to dość stary model, ale nie jestem z niego niezadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z tych gamingowych to bierz co chcesz jeśli już musisz... (większość gra tak samo badziewnie). Jeśli chodzi o te drugie: podobały ci się AKG K518 to je kup po prostu, w swojej cenie są jednymi z lepszych, do muzyki której słuchasz nadają się wyśmienicie.

Edytowane przez behemothxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tym temacie będzie to mój ostatni post.

Słuchawki które kupię to AKG K518 DJ lub Superlux HD681 EVO, które z nich są lepsze i dlaczego ?

PS: Proszę jeszcze o odpowiedź dotyczącą tej wieży, którą posiadam. Zalicza ona się do tych lepszych źródeł, czy nie koniecznie (link na samej górze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

Przeczytaj sobie uważnie, ludzie tłumaczą Ci ze wszelaki sprzęt "forgejmers" to g*wno, a Ty swoje. Kolegom w szkole chcesz się pochwalić?

zamiast kombinować to wybierz coś z w/w i dokup sobie jakąś kartę dźwiękową(xonar dg/dx czy tam na co masz budżet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim bądź razie nie kupię tych słuchawek gamingowych.

Jeśli chodzi o kartę dźwiękową to jestem za tym Xonarem DG w temacie kart dźwiękowych jestem zupełnie zielony, ale mam znajomego informatyka więc podłączenie karty to nie problem. Szukam karty dźwiękowej najlepszej względem jakość/cena do 150 - 200 (MAKS) zł. Coś jak Superlux HD681, które ceną i jakością przebijają wiele innych słuchawek.

PS: Na 5.1 ani 7.1 mi nie zależy.

Edytowane przez MaxiliosPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchawki 140-160 zł (Superlux HD681 EVO (jak się znajdzie to MK II) lub AKG K518 DJ)

Źródło do maksymalnie 200 zł. Chociaż im taniej tym lepiej. Jak na razie jestem za tym Xonarem DG. Audiofilem nie jestem i nie będę, więc nie potrzebuję aż tak wykokszonego sprzętu, zwłaszcza, że na razie z kasą niestety krucho.

Edytowane przez MaxiliosPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności