Jump to content
  • Similar Content

• By johnnyc94
      Jak w temacie, szukam słuchawek które zastąpią moje wysłużone SHE3590.

Limit cenowy:100zł
      mikrofon konieczny!
      muzyka: rock / metal / klasyczna / jazz / blues (ogólnie czasami wpadnie też rap, unikam jedynie disco polo oraz popu)

W domu używam AKG K240 które sobie bardzo cenię, szukam czegoś w miarę podobnego, o neutralnej charakterystyce, ewentualnie o delikatnie podbitych "low-mids" (czyli miejscu gdzie jest basówka), nie chcę typowej V-auki

Creativy które do niedawna były na promocji niestety odpadają bo teraz kosztują 199, czy są jeszcze jakieś inne rozsądne opcje oprócz Brainwavz Delta?

• By plusiK
      Witam,
      aktualnie moje jedyne słuchawki czekają na naprawę i w tym czasie przymierzam się do zakupu nowych. Nie planuję upgrade'u z Sansy więc poczytałem i postarałem się wyróżnić kilka modeli:
      Beyerdynamic DT770 PRO 32 Ohm Brainwavz HM5 (te mnie najbardziej przekonują) Focal Listen Od słuchawek oczekuję tego żeby były zamknięte, miały dobrą jakość wykonania oraz naturalnego, neutralnego brzmienia. Nie muszą być w niczym lepsze, dobrze żeby były zrównoważone.
      Z góy dziękuję za odpowiedzi.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy