Skocz do zawartości

Wzmacniacz stacjonarny Rapture Amp - hyde park i luźna dyskusja


soulreaver

Rekomendowane odpowiedzi

orientacyjna jest zaszyta w tekscie. moim zdaniem jest to wystarczajace info aby sklasyfikowac czy sprzet jest obecnie w kregu zainteresowan czy nie. ostateczna i oficjalna - osoby na prawde zainteresowane po prostu moga odpytac o to odpowiednia osobe na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientacyjna jest zaszyta w tekscie. moim zdaniem jest to wystarczajace info aby sklasyfikowac czy sprzet jest obecnie w kregu zainteresowan czy nie. ostateczna i oficjalna - osoby na prawde zainteresowane po prostu moga odpytac o to odpowiednia osobe na priv...

mikołaj612 jest zablokowany więc z tym privem może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetna recka, też bym chętnie posłuchał tego wzmacniacza i porównał ze swoim.

 

Wystukane na parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. ja natomiast bede sie ubiegal o wersje finalna nazwijmy "komercyjna", ktora z tego co wiem zachowuje schemat ukladu, a jest dopieszczona z punktu widzenia "technicznego" (mniejsze pcb, skrocenie sciezek i inne tam ******ly na ktorych ja sie nie znam :) ). ma to byc juz ostateczna wersja, jaka bedzie skladana dla kazdego kupujacego...

jak sie uda oczywiscie zamieszcze tu relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiem i nie wiem ktoz tak pochlebnie sie wyrazal :) wiem, ze sprzet co mialem ja jak i evil to byly wersje "inzynieryjne" - i to bylo wiadomo od poczatku. i o tym mowil mikolaj ze docelowa to bedzie ten sam uklad, ale doszlifowany "elektrycznie/technicznie".

co nie zmienia faktu ze tamta pcb z tego co pisal evil tez byla prima sort od strony wykonania i opisu plytki - i juz od dostawcy z polski. ale jak zawsze - lepsze wrogiem dobrego ;) moze nie ciagnijmy offa do poznania konkretow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soul

Bo były, przynajmniej dla mnie i przynajmniej "na oko". Ale jeśli można puścić płytkę mniejszą i jednocześnie bez jakiegokolwiek negatywnego wpływu na brzmienie to czemu nie? Jeśli ktoś lubi siedzieć i tylko odcinać kupony, to z takim podejściem moim zdaniem daleko się nie zajedzie.

Za jakiś czas zapewne okaże się co to dało i w którą stronę (czy też nic nie dało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lepsze wrogiem dobrego - i chyba dobrze ze nie stoi w miejscu. a odnosnie dzialu marketingu manufaktury Mikolaj to nie ten watek poprosze. no offence... ale to jest o wzmaku i koniec :)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli nie chcesz komentarzy nt. jego (faktycznie męczliwego miejscami) marketingu, to obawiam się, że dyskusja będzie również i tutaj stała w martwym punkcie :). Nie da się bowiem dyskutować o czymś, czego jeszcze mało osób zdążyło próbować i ja sam także mogę się póki co "mądrować", a przynajmniej do czasu aż większa ilość osób - najlepiej już tych docelowych tj. co chcą go faktycznie nabyć - się z nim zapozna. To więc poniekąd trochę naturalne, ale też niesamowicie zbyteczne, że dyskusja schodzi na temat osoby Twórcy, a nie sprzętu który stworzył.

 

Podsumowując, wydaje mi się że na tym etapie w recenzji nie da się powiedzieć niczego bardziej konkretnego i poczekać należałoby do maja, gdyż to właśnie w maju będzie miał prawdopodobnie 2 nowe epizody, w tym być może jeden ponownie u mnie, ale to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z osób mających kontakt z Mikołajem...wiadomo może czy będzie istniała możliwość wypożyczenia wzmaka do testów za kaucją? Kupowanie w ciemno nie bardzo mi odpowiada, a do forumowego hype'u już się zdążyłem przyzwyczaić wielokrotnie.

 

najłatwiej będzie jak go sam zapytasz mikolaj612-1990@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lub też zrobić to na forum pclaba, prawdopodobnie (od lat nie mam tam już konta).

 

Ten wzmacniacz żywo reaguje na klasę źródła i tak samo, jak wielka może być różnica między dwoma DACami, tak na nim będzie ona równie wielka, a więc i różna skala efektu końcowego. Mimo, że moim zdaniem zawsze in plus, to sam bym zachęcał do brania na odsłuch, zamiast w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z osób mających kontakt z Mikołajem...wiadomo może czy będzie istniała możliwość wypożyczenia wzmaka do testów za kaucją? Kupowanie w ciemno nie bardzo mi odpowiada, a do forumowego hype'u już się zdążyłem przyzwyczaić wielokrotnie.

 

Pytałem, na chwilę obecną nie ma takiej możliwości ale możesz próbować.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności