Jump to content
  • 0

Sluchawki zamkniete + dac 1500-2000 zl

Question

Witam , po zaopatrzeniu sie w jakas gotowke zamierzam kupic cos lepszego niz obecny sprzet . Najbardziej zalezy mi na wymianie zrodla (x fi gamer ) sluchawki jakie posiadam do senki 380 pro je tez bym chcial czyms zastapic . Nie mam jakiegos specyficznego gatunku do ktorego beda potrzebne , slucham i ciezkiego metalu i hip hopu . Jedyny warunek to to ze powinna to byc kontrukcja zamknieta, moga byc tez uzywki . Bardziej bym sie sklanial do 1500 zl chyba ze bedzie jakas perelka . Dziekuje z gory za odpowiedzi

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Z zamkniętych masz SoundMagic HP100, AKG K550, Audio-Technica ATH-M50 i w zależności co wybierzesz wtedy dokupujesz Daca i wzmacniacz albo jakieś combo.

Edited by jd1210
  • 0

Za 320zł są HP100 w dziale 'sprzedam', za 1200zł to już bedzie można coś wybrać żeby rozsądnie je napędzieć. Jak sie nie spodobają to sobie zmienisz nic nie tracąc.

• 0

jesli nie szukasz ostatecznych sluchawek i jestes otwarty na probowanie to tak jak mowi minczin. Choc mi akurat hp100 nie podpadly do gustu ;)

ale robiac w ten sposob zlozysz sobie rozsadny tor - np. FCL i jakis smsl sankrit do sprowadzenia. I potem mozesz szukac sluchawek na spokojnie...

• 0

czyli kupic daca a pozniej szukac sluchawek , no ten creative x fi to straszny szajs i wlasciwie to jest na pierwszym miejscu do wymiany , nie jestem jakis wymagajacy ale bym chcial kupic raz a dobrze , moglibyscie podac konkretne daci i orientacyjna cene , i jak macie pomysl z jakimi sluchawkami skompletowac . Calosc do 2000 zl

• 0
  • 0

jesli szukasz docelowego zestawu to najpierw sie zaczyna od sluchawek.

ale jednak jak jestes otwarty na weryfikacje kilku modeli sluchawek (troche pozonglowanie) to mozesz tez taka wlasnie sciezke przyjac. Wtedy w miare neutralny tor to tak jak napisal jd1210.

Jakby co mam swojego FCL na sprzedaz (stopka) - ale na razie jest w rezerwacji (kolejka 2ch osob) i pewnie pojdzie...

• 0

Podbijam po ponad miesiacu , przedluzyl mi sie pobyt za zachodnia granica :) .Zrobie za wasza narada i kupie porzadniejszy dac i wzmacniacz a potem sluchawki do tego . FCL troche trudno znalezc . Prosilbym o linki na allegro daca + wzmak i co kupic pozniej ze sluchawek , sluchajac senkow 380 bardzo brakuje mi stopy i szybszego basu . Z gory dziekuje za odpowiedzi