Skocz do zawartości

Fanklub Audio-Technica


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pół godziny temu założyłem R70x wpięte do Hugo i dalej zbieram koparę z podłogi, wow

Wow factor to one mają największy ze znanych mi słuchawek. Oczywiście są lepsze, ale ten wskaźnik ath mają dla mnie najwyższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam mam AT ath a900x i mam pytanie o wzmacniacz do nich.

Mam wzmaka fiio e07k i jako dac wzmak gra to bardzo przyzwoicie.

Ale chodzi mi po głowie Feliks audio Espressivo. Tak tak lampa która miałaby być też buforem lampowym w zestawie domowym.

Pytanie czy ktoś ma doświadczenie z espressivo i audio technika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dopisuję się do fanklubu z ATH-CK10 :) Wybitne IEMy, szkoda, że już nieprodukowane. Obok Q-Jays 2Gen i AKG K3003 zdecydowania najlepsza aplikacja przetwornika TWFK jaką słyszałem (miałem DBA-02 / B2 / UE700 / R-50 / GR01 / VC1000), bardzo liniowy dźwięk, bez charakterystycznej dla TWFK ostrości (HiFiMAN RE-400 są ostrzejsze na górze, także można sobie wyobrazić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moge dopisac sie do klubu z A700X.

Kupilem sugerujac sie pozytywna opinia Fatso i na poczatku, po przejsciu z L2 byla tragedia. Sluchalem ich tylko z LG G2 i bas strasznie cieniutki, srednica sucha jak pieprz, a gora wbijala drobniutkie szpilki tam, gdzie boli najbardziej, za to scena i separacja odrazu bardzo przypadly mi do gustu. Troche sie z nimi osluchalem, one tez sie pewnie troche wygrzaly i tym razem przejscie na L2 spowodowalo watpliwa chec dalszego uzywania philipsow. Zaczelo sie robic coraz przyjemniej.

Natomiast dzis dojechal ican micro se i klekajcie narody!!

Dzwiek sie delikatnie nasycil i dociazyl, a gora mimo, ze dalej jej duzo juz nie kluje. Odrazu slychac lepsza kontrole i chyba wszystko sie jakos wyrownalo bo moge ich teraz sluchac glosniej. Jest bardziej przestrzennie i ogolnie o wiele przyjemniej, nie potrafie tego lepiej opisac.

Zaczalem sie bawic ustawieniami ampa i dolozylem basu na pierwszy poziom, co delikatnie go dociazylo i wrzucilem efekt 3D (jakby delikatny crossfed) na pierwszy stopien i zniklo wrazenia grania od ucha do ucha. Nie zeby akurat te sluchawki mialy problem z "dziura z przodu", wrecz przeciwnie, maja dla mnie swietna scene i separacje, szczegolnie jak na zamkniete, ale po dodaniu tego efektu dzwiek jest jakby bardziej od przodu, a scena sie powieksza, troche jak z glosnikow.

 

 

No kurde, fenomanalnie sie ich teraz slucha!

 

Tylko wezcie poprawke na to, ze ja nieosluchany jestem.

Edytowane przez lolomanolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,jak zdemontowac pady w ad1000,są trzy srubki na obwodzie ,tylko trudno dostepne,czy to one trzymaja te pady?

W niższych i wyższych ściąga się standardowo ciągnąc kraniec (na obwodzie) pada do wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności