Skocz do zawartości

Fanklub Audio-Technica


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba pierwszy filmik, gdzie można zobaczyć dużych braci MSR7 - SR9 i SR9BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły do mnie pady HM5 skórzane asymetryczne, bardzo ładnie wchodzą na MSR7. Jest bardzo wygodnie, ale przy konstrukcyjnym przechyleniu przetwornika w stronę ucha te pady nie zdają egzaminu. Są bardzo duże straty w dynamice, dźwięk robi się bezpłciowy.

Jeżeli komuś przeszkadzają oryginalne pady to niech bez zastanowienia kupuje zwykłe skórzane HM5 i będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, asymetryczne to już raczej za duże odsunięcie.

 

Co do SR9 to wydaje się w tej samej technologii, ale nowy/poprawiony.

TopHiFi już ma je w katalogu, tylko na razie bez terminu pojawienia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SR9 to wydaje się w tej samej technologii, ale nowy/poprawiony.

TopHiFi już ma je w katalogu, tylko na razie bez terminu pojawienia się.

 

No ciekawe jak one zagrają względem MSR7 i czy ta różnica w cenie będzie uzasadniona. W końcu będą pewnie kosztować ponad 2 razy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uj wie... bo np ja wolę niższe ATH-AD700x xD

Ale właśnie ATH-AD900x bliżej sygnaturą do HD600... może też zależyć od rewizji HD600, bo te różnią się brzmieniowo (zmiany np przesłony drivera)...

Na pewno modowane tanie magnetostaty Fostexa (np T50RP) potrafią zagrać cudnie. U mnie Mad Dogi na padach SRH1540 swego czasu pogoniły własnie HD600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadł mi w oko taki sympatyczny maluch od ATH, to chyba też jedna ze świeżynek. Zauważcie, że mają zawias nad muszlą.

sp_mv_bg.jpg

 

A tu zdjęcie wersji z bluetooth. Składani młodsi bracia MSR7 :) Ciekawe jak z brzmieniem.

aut39.jpg

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy też chyba konkurenta dla A&K XB10.

Wzmak słuchawkowy na bluetooth z aptX. Na ebayu są po około 120$.

http://sea.audio-technica.com/products/headphone-amplifiers/at-pha50bt

pha50bt_bk.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wytłumaczy mi ktoś skąd się te 349 dolarów wzięło?

 

https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-W1000Z-Audiophile-Headphones/dp/B00UH2ULTG

 

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od ponad tygodnia jestem posiadaczem MSR7. Na razie szczęśliwym :)

Słuchałem ich na trzech źródłach ale były kupione do Iphone 6+.

Z Iphonem na początku byłem trochę rozczarowany. Brakowało mi dołu. Pogmerałem eq w Onkyo HF Player i jest już ok.

Połączenie z AudioHeaven Z6 nie podoba mi się. Beznadziejna stopa w perkusji. Gitara basowa bardzo fajna. Przestrzeń super. Wokal tez super.

Najlepsze dla mnie połączenie z discmanem Sony. Dzięki niemu wiem, że muszę poszukać innego grajka, bo MSRy7 mają niesamowity potencjał, zwłaszcza na dole. I teraz pytanie do przedmówców. Możecie podać wg Was najlepsze synergie z grajkami?

Wyczytałem, że Questyle a jakieś tańsze?

Słuchał ktoś MSRów z Astell XB10? Albo z którymś z Fiio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem MSR7 z Fiio X5I i X5II. W obu przypadkach było bardzo dobrze i zdecydowanie mogę polecić takie zestawienia.

 

A myślisz, że X1II też warto spróbować?

 

Zastanawia mnie jeszcze Cowon Plenue D. Z opisu mogłoby być dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem wrócić do padów HM5. Od tygodnia mam MSR7 i zdecydowałem, że trzeba zainwestować w większe pady :)

 

Czy próbował ktoś z Was tych hybrydowych padów (welur tylko na zewnątrz, reszta skóra)?

 

Czy w dźwięku będzie jakakolwiek róznica między nimi a super softami skórzanymi? Obie wersje oczywiście nie angled, z tego co pisaliście wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchałem MSR7 z Fiio X5I i X5II. W obu przypadkach było bardzo dobrze i zdecydowanie mogę polecić takie zestawienia.

 

A myślisz, że X1II też warto spróbować?

 

Zastanawia mnie jeszcze Cowon Plenue D. Z opisu mogłoby być dobrze :)

Niestety ani z X1 II ani z Plenue D nie słuchałem MSR7 więc tutaj Ci nie pomogę. Mogę tylko powiedzieć że MSR-ki mimo iż nie są trudne do napędzenia to skrzydła rozwijają kiedy dostaną więcej mocy. Nie polecałbym łączenia ich z jasnymi źródłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności