Skocz do zawartości

Fanklub Audio-Technica


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Zagrały bez basu, bez sopranów, z dziwacznie podbitą wyższą średnicą, jeszcze w takiej chłodnej tonacji, bez żadnego ocieplenia niższej średnicy. Mój znajomy tego słuchał zaraz po mnie i miał identyczne odczucia, a wcześniej słuchaliśmy jakiś plastikowych Art Monitor i grały jak normalne słuchawki :)

Wygląda na to, że potrzebują innych padów, szczelniejszych, żeby podbić bas i wyższych, żeby wyciągnąć wysokie. 

Do tego pewnie jeszcze trzeba będzie dociążyć średnie, poprzez prosty, 100% odwracalny mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(skromnie przypomina, że ma w komisie skórzane pady pod słuchawki AT z linii Art i Air) :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś próbował jak zgrywają się AudioTechnica (wyższe modele) z Yamamoto HA-02? Podobno to wzmacniacz specjalnie przygotowany do tych słuchawek? To prawda?

 

Edytowane przez mrosin72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Caution napisał:
W dniu 21.09.2019 o 23:40, Zear napisał:
Wszystkim dzień dobry wieczór, od wczoraj jestem właścicielem Audio Technica ATH M50x i jestem w nich zakochany 🙂

Podobno to nic specjalnego i lepsze już Soundmagic HP151.

@Zear nie bierz tego na powaznie. "Podobno" czasem zazdrosnicy z klubu Soundmagic wpadaja szukac dymu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi Ruskimi opiniami to można się co najwyżej podetrzeć. Sam Z Reviews mówi, że M50X ssie i M40X to jedynym wybór. Widziałam nawet dzisiaj posty na naszym forum mówiące o wyższości HP151 nad przehajpowanymi M50X.

 

https://forum.mp3store.pl/topic/152511-czy-ath-m50x-to-dobry-wyb%C3%B3r/?do=findComment&comment=1529015

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, Caution napisał:

Takimi opiniami to można się co najwyżej podetrzeć. Sam Z Reviews mówi, że M50X ssie i M40X to jedynym wybór. Widziałam nawet dzisiaj posty na naszym forum mówiące o wyższość HP151 nad przehajpowanymi M50X.

https://forum.mp3store.pl/topic/152511-czy-ath-m50x-to-dobry-wyb%C3%B3r/?do=findComment&comment=1529015

Dzisiaj ludzie sa tak leniwi ze nawet im sie nie chce scrollem ruszyc. Sa tam opinie z roznych lokacji i serwisow, tez te polskie. Jesli to jest 1271 opini wygenerowanych przez trolli to sa oni w wersji "pro" bo im sie placi od ilosci umieszczonych opini, a nie od objetosci posta, ktore notabene nie sa zlepkiem bezsensownych frazesow. Zdecydowanie latwiej oplacic jakiegos Sam'a ktory strzeli recenzje na zawolanie, przeciez z tego zyje.

"podobno" czy "ponoc" widziales? nie mowie ze tak nie bylo, ale ilosc konkretow w Twoich wypowiedziach naprawde przytlacza...

Zeby byla jasnosc, ja te ATH slyszalem moze z dwa razy i bym w zyciu ich dla siebie nie kupil (ani m50x ani m40x), slyszalem wiele lepszych, no ale tez dysponuje nieco wiekszym budzetem. Natomiast jesli ktos pisze ze se kupil sluchawki i mu sie naprawde podobaja, tak jak to uczynil @Zear, to co chcesz osiagnac wyrazajac w kontekscie jego wypowiedzi niczym nie poparta opinie ze to gniot jest?

Zly dzien? pogoda nie taka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Caution napisał:

To że mógł kupić lepiej

Ale może jest zadowolony z zakupu i kupił dla siebie jak najlepiej .... tylko gratulować zakupu ,a nie krytykować...

 

Też zawsze możesz kupić lepiej , co byś nie posiadał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może jest zadowolony z zakupu i kupił dla siebie jak najlepiej .... tylko gratulować zakupu ,a nie krytykować...
 
Też zawsze możesz kupić lepiej , co byś nie posiadał...
Ja zawsze kupuje tak, że lepiej kupić się już nie da. Jeżeli da się to chętnie się o tym dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lsd napisał:

 

Dzisiaj ludzie sa tak leniwi ze nawet im sie nie chce scrollem ruszyc. Sa tam opinie z roznych lokacji i serwisow, tez te polskie.

 

Oj tam, po prostu śmiesznie to wyglądało, ten Twój screen: "Nradzo dobry zakup" i dwie po rosyjsku. Nie, wcale się to nie kojarzy z marketingiem szeptanym :D

Zresztą kto by na serio traktował te opinie? Sennheiser CX 3.00 - absolutnie najgorsze słuchawki jakie kiedykolwiek słyszałem, totalny syf znacznie gorszy od pchełek dodawanych do telefonu ma tam średnią ocen 4.3, ponad 60% dało im ocenę 5/5.

 

A co do reszty Twojego wywodu, to się zgadzam. Jak się komuś podoba, to nie ma sensu mu wmawiać, że jednak mu się nie podoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kuba_622 napisał:

Zresztą kto by na serio traktował te opinie? Sennheiser CX 3.00 - absolutnie najgorsze słuchawki jakie kiedykolwiek słyszałem, totalny syf znacznie gorszy od pchełek dodawanych do telefonu ma tam średnią ocen 4.3, ponad 60% dało im ocenę 5/5.

Coz, 4.3 a 4.8 przy dwa razy wiekszej ilosci opini i 4x wiekszej cenie sprzetu, to jednak spora roznica, zwlaszcza jesli uwzglednimy ile trzeba falszywych, chwalebnych postow napisac zeby wywindowac ocene na taki poziom po jednej beznadziejnej opini wyrazonej przez prawdziwego konsumenta. 

Nie przytoczylem tej statystyki jako wyroczni, w robocie jestem, nie chce mi sie szukac, wiec walnalem w google haslo co by sprawdzic czy faktycznie ludzie tak bardzo hejtuja te sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności