Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Audio-Technica


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

@lsd też uważam, że zachowanie kilku dobrych, różnie brzmiących par słuchawek, jest dla mnie również optymalnym rozwiązaniem. 

 

W przypadku recenzji P. Ryki uważam, że można odsiać te wybitne od słabych, co widać po jej formie (tak było przy L5k) oraz w sekcji komentarzy, gdy udziela porad w sprawie doboru odpowiedniego sprzętu. Wtedy wspomina o tych najlepszych w danych przedziałach cenowych.

 

Za zaproszenie dziękuję, postaram się w przyszłości skorzystać i przyjechać z jakimś moim nabytkiem. Oczywiście uprzedzając z odpowiednim wyprzedzeniem o przybyciu. Zawsze będziesz miłe widziany również w moich skromnych progach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał:

Panowie. ATH-AD900X. Za 500 zł dobre to?

Niczym się nie różnią od tych za 50 zł ,to i to gra. Lepiej kupić rower(Błażeja) , niż hig endowe słuchawki !

Edytowane przez radzik55
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Panowie. ATH-AD900X. Za 500 zł dobre to?

Moim zdaniem AKG K701 są lepsze zarówno w kwestii wygody (dużo głębsze pady, opaska o niebo wygodniejsza niż te skrzydełka) jak i jakości wykonania. Brzmienie to kwestia gustu - dla mnie AD900X grały dość sucho, bez dociążenia, ale dobrze się sprawdzają w grach, bo nie mają takiej rozdmuchanej sceny i łatwiej określić lokalizację źródeł dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ten w sumie wysoki dość model będziecie zachwalać. Za 450 zł chyba można spróbować? Znam tylko wyższy model, ale zamknietych i fakt. Trochę nudne granie to było. Ale przy tych otwartych naczytałem się o szybkości i dynamice, a dla mnie to najważniejsze w sumie. Choć od tego mam Grado zasadniczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radzik55 napisał:

Niczym się nie różnią od tych za 50 zł ,to i to gra. Lepiej kupić rower(Błażeja) , niż hig endowe słuchawki !

 

dostrzegam próbę wzniecenia ognistej dyskusji ;))

 

A z komunikatów informuję, że od jutra znikam z forów aż do 23 grudnia. Zapewniam, że wrócę na pewno, ale przerwa jest dla mnie konieczna ;) Trzymajcie się!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

dostrzegam próbę wzniecenia ognistej dyskusji ;))

 

A z komunikatów informuję, że od jutra znikam z forów aż do 23 grudnia. Zapewniam, że wrócę na pewno, ale przerwa jest dla mnie konieczna ;) Trzymajcie się!!!

Masz jakąś karę na Internet - przyznaj się 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

 

dostrzegam próbę wzniecenia ognistej dyskusji ;))

 

A z komunikatów informuję, że od jutra znikam z forów aż do 23 grudnia. Zapewniam, że wrócę na pewno, ale przerwa jest dla mnie konieczna ;) Trzymajcie się!!!

23 grudnia haha :D Daje Ci max kilka dni ;) pamiętaj, że widać kto się kiedy ostatnio logował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, espe0 napisał:

Masz jakąś karę na Internet - przyznaj się 😛

 

Czekają mnie teraz intensywne miesiące, więc muszę skupić się na wyznaczonych celach i ograniczyć swą internetową aktywność do minimum. Bardzo się cieszę, że miałem okazję poznać Ciebie oraz wiele innych przyjaznych osób (szkoda tylko, że nie osobiście). Powrót nastąpi za 3 miesiące i 9 dni, więc już właściwie wkrótce :))

2 minuty temu, lsd napisał:

23 grudnia haha :D Daje Ci max kilka dni ;) pamiętaj, że widać kto się kiedy ostatnio logował ;)

 

Podejmuję wyzwanie 👍 

Do usłyszenia w grudniu :)))

@lsd możemy ewentualnie zrobić zakład o L5k, aby było mi łatwiej wytrzymać ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Czekają mnie teraz intensywne miesiące, więc muszę skupić się na wyznaczonych celach i ograniczyć swą internetową aktywność do minimum. Bardzo się cieszę, że miałem okazję poznać Ciebie oraz wiele innych przyjaznych osób (szkoda tylko, że nie osobiście). Powrót nastąpi za 3 miesiące i 9 dni, więc już właściwie wkrótce :))

 

Podejmuję wyzwanie 👍 

Do usłyszenia w grudniu :)))

@lsd możemy ewentualnie zrobić zakład o L5k, aby było mi łatwiej wytrzymać ;))

A o którą część dokładnie chcesz się założyć? ;)

https://archiwum.allegro.pl/kategoria/systemy-jezyk-polski-pozostale-45846?string=l5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lsd napisał:

A o którą część dokładnie chcesz się założyć? ;)

https://archiwum.allegro.pl/kategoria/systemy-jezyk-polski-pozostale-45846?string=l5k

Tylko część the best'ia 😀👍 https://hifiphilosophy.com/recenzja-audio-technica-ath-l5000-the-best᾽ia/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tytus1988 napisał:

Bestia siedzi w jaskini jako final quest. Można się z nią zmierzyć jedynie po pokonaniu wszystkich innych potworów na niższych lewelach ;)

Ja nie mogę, jakie te słuchawki są piekielnie dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🐉A nie można z pomocą cheatów dojść od razu do ostatniego questa? 🏹🐉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Tytus1988 napisał:

Czekają mnie teraz intensywne miesiące, więc muszę skupić się na wyznaczonych celach i ograniczyć swą internetową aktywność do minimum. Bardzo się cieszę, że miałem okazję poznać Ciebie oraz wiele innych przyjaznych osób (szkoda tylko, że nie osobiście). Powrót nastąpi za 3 miesiące i 9 dni, więc już właściwie wkrótce :))

Dzięki za miłe słowa w moim oraz innych imieniu :) Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na meecie w którymś z polskich miast. Szanuję poświęcenie dla osobistych celów (sam muszę wrócić do swoich parametrów po wypadku w pracy - kupiłem już karnet na siłownię i true wirelessy od Creativa, tak więc już mam motywację:) ), tak właściwie to od jutra idę na dietę i wracam do sportu. Życzę Ci 100% mocy i wytrwania w Twoim celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas tyczy się Audio Technici oraz ich limitowanego flagowca ;) Będzie mi smutno, ale cóż. Mam nadzieję, że jeszcze te Audio Technici przybędą i będę mógł przygarnąć t(h)ę best'ię;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tytus1988 napisał:

Cały czas tyczy się Audio Technici oraz ich limitowanego flagowca ;) Będzie mi smutno, ale cóż. Mam nadzieję, że jeszcze te Audio Technici przybędą i będę mógł przygarnąć t(h)ę best'ię;) 

Tylko jak tego dokonasz będąc away? Ktoś tu na forum pisał, że wyprzedają się już numery powyżej 450. Za 3 miesiące może być po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, espe0 napisał:

Dzięki za miłe słowa w moim oraz innych imieniu :) Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na meecie w którymś z polskich miast. Szanuję poświęcenie dla osobistych celów (sam muszę wrócić do swoich parametrów po wypadku w pracy - kupiłem już karnet na siłownię i true wirelessy od Creativa, tak więc już mam motywację:) ), tak właściwie to od jutra idę na dietę i wracam do sportu. Życzę Ci 100% mocy i wytrwania w Twoim celu!

 

Bardzo dziękuję i również życzę powodzenia w osiągnięciu Twoich celów👍 Na jakimś meetcie na pewno się spotkamy ;) Przybędę z moim audio orężem. Będę tęsknił, ale jak wpadnę w wir pracy, to te trzy miesiące miną jak trzy dni ;)

 

@lsd jak są mi pisane, to dostanę choćby 500 ;)

Moi Drodzy, do grudnia!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprawdzisz sam to się nie dowiesz za dużo. Jadą do mnie. Zobaczymy w dłuższym czasie co tam Audio-technica pichci dla ludzi. Bo miałem tylko okazję wyższe modele i tylko do pół godziny. A ta 900-tka chyba na tyle wysoki to model, że jakiś obraz będę miał.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rafacio napisał:

Jak nie sprawdzisz sam to się nie dowiesz za dużo. Jadą do mnie. Zobaczymy w dłuższym czasie co tam Audio-technica pichci dla ludzi. Bo miałem tylko okazję wyższe modele i tylko do pół godziny. A ta 900-tka chyba na tyle wysoki to model, że jakiś obraz będę miał.

Mialem przez kilka lat AD-1000 bez x. Zdaje sie ze to mniej wiecej ten sam poziom. Przygotuj sie na jasne i bardzo szczegolowe granie. Lubilem je bo mozna bylo je z latwoscia napedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności