Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

nauszne nastepcy superlux hd681b


matiw11

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lepsze pod jakim względem? A co się stało z 681B, nie masz ich już? Co Ci się w nich podobało pod względem dźwięku, a co nie, i czego oczekujesz od słuchawek, które zamierzasz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm, "Lepsze". 681 Evo są bardziej basowe, ciemne od hd681b. Charakterystyka dźwięku po prostu inna, dla kogoś lepsza, dla innego gorsza.

Jeżeli chodzi o takstary 2000 to chodzą opinie, że grają lepiej niż Cal! czy niektóre słuchawki do 300zł.

Skłaniałbym się ku takstarom, tym bardziej, że na forum jest zbiorowe zamówienie o można je kupić za 110zł, co jest niezwykle atrakcyjną kwotą zważywszy na jakość dźwięku.

Tu link http://forum.mp3store.pl/topic/115929-takstar-hd2000-od-ld-systems-podejscie-numer-2/ na zbiorowe zamówienie na te słuchawki, co prawda inna nazwa niż takstar 2000, ale to są dokładnie one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje superluxy mam dalej, ale szczur mi w nich kabel przegryzl i zlaczylem go kostkami i sa teraz troche nieporeczne, ale wlasciwie bardzo fajnie graly i byly to najwygodniejsze sluchawki jakie miale. Podobalo mi sie w nich to, ze opieraly sie na glowie, a nie tylko ba uszach i ze palak sie dopasowywal do glowy. Czy te takstary tez sa w miare wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może po prostu wyślij komuś z tej listy - http://forum.mp3store.pl/topic/88316-naprawa-rekabling-sluchawek-i-inne-diy-lista-osob/ - wymieni Ci kabel na lepszej jakości, co poprawi nieco jakość dźwięku i przy okazji będziesz mieć oplot w swoim ulubionym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje superluxy mam dalej, ale szczur mi w nich kabel przegryzl i zlaczylem go kostkami i sa teraz troche nieporeczne, ale wlasciwie bardzo fajnie graly i byly to najwygodniejsze sluchawki jakie miale. Podobalo mi sie w nich to, ze opieraly sie na glowie, a nie tylko ba uszach i ze palak sie dopasowywal do glowy. Czy te takstary tez sa w miare wygodne?

 

Może sam dasz rady taki kabel sobie przelutować? Nic skomplikowanego, kabel to też groszowe sprawy; coś na sonolene 3014 + nys231g przykładowo lub też taniej i jeszcze prościej przeszczep z innych słuchawek.

 

Dokupić welury od akg k240 i być zadowolonym nadal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wymiana kabla w SL sporo pomoże, jako że ten stockowy jest dość badziewny... skoro podobają ci się, to proponuję oddac je komuś na rekabling oraz zrobić jakis mod typu skarpetkowe pady lub jeszcze lepiej welury od AKG. Bo w tym budżecie naprawde nie ma nic godnego uwagi, co byłoby lepsze od tych SL, pomijając subiektywne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie Superluxy są dobre, za tę cenę mogą walczyć ze słuchawkami droższymi. Każdy model ma swoje wady i zalety, akurat EVO mnie się nie spodobały, bo bas jest mniej kontrolowany. Jakbyś chciał lepsze słuchawki, to albo musisz poszukać swojego gustu i dobrać odpowiedni model, albo kupić klasę lepsze słuchawki, ale to już musisz wyłożyć więęcej kasy :)

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musisz zrozumieć, że w świecie słuchawek rzadko kiedy używa się określeń: lepsze i gorsze. Co dla jednego będzie lepsze, dla innego już nie za bardzo, zwłaszcza jeśli mówimy o podobnej półce cenowej. Ktoś Ci już napisał, że 681 EVO mają więcej basu i grają nieco ciemniej, więc jeśli Ci to odpowiada, to będą dla Ciebie lepsze. Sam jestem na etapie zamiany słuchawek po 681 i myślę między innymi o polecanych Ci Takstarach, 681 EVO lub Shure 240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności