Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czy banowanie za nic ma sens


Ezekhiel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@manuelvetro co Ty taki wyszczekany się zrobiłeś co do modów i adminów. Boli cię to że @Fatso ma moda a @aallen admina a Ty masz tylko status bywalca? Bo teraz z twoich postów na SB i tutaj plujesz jadem strasznie. Jak by co najmniej byli winni że w Polsce i na świecie jest kryzys.

 

Boli mnie, że admin pozwala na łamanie regulaminu moderatorowi i sam daje jeszcze nadobniejszy przykład.

Pokaż mi jeden cytat gdzie jest uncja jadu w moich wypowiedziach. Nie ma uncji. Jest za to dużo rzeczy ciężkiego kalibru. Mimo tego, nikogo nie tylko nie znieważylem, ale nawet nie obraziłem.

Zmiana stylu wynika tylko z adaptacji. Kiedy wejdziesz między wrony... musisz krakać, jak i one. Tyle, że z moich ust nie padła zniewaga, jeśli jest inaczej, udowodnij. Jeśli nie, czemu mnie spotwarzasz?

@Manuelvetro ja nie napisałem że Ty kogoś obrażasz czy znieważasz(nawet jeżeli tak było ja tego nie zauważyłem), tylko że masz bardzo ostry ton wypowiedzi dla @Fatso i @Aallena. Jak uważasz że źle zrobili to napisz do @Mario i wyjaśnij całą sprawę. I będzie po problemie.

Nie będzie Piotrusiu. Maile do administracji przerobiłem już po moim poprzednim banie . Nie dostałem odpowiedzi żadnej do dziś, , pisałem 3 razy. Zazdroszczę idealizmu. Aallen mnie go już dziś pozbawił, za co mu dziękuję :) serio. Dobrze wiedzieć, na czym się stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słuchaj , ja jestem biegły psychologiem klinicznym, a Ty , biegłym psychiatrą rozumiem?

 

 

Pójdę dalej, ja jestem Bogiem i zaraz zamknę ten śmietnik.

 

 

To nie może tak wyglądać, proszę zamknąć ten temat i zostawić dostęp tylko dla zainteresowanych.

Edytowane przez WojtekC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manuelvetro, na mój plebejski w stosunku do Ciebie tok rozumowania to masz bardzo wydumane o sobie zdanie. Nie wiem chełpisz sie tym. Pierwszy raz spotykam sie z tego typu podejściem rozmową. Ba że też wogóle zostaliśmy zaszczyceni rozmową ze strony osoby z takim wykształceniem. Myślałem że tego typu osoby zajmują się bardziej ważnymi sprawami

Moja praca m.in na tym polega w realu. Jestem moderatorem. W realu. Nie w necie.

Sam pisałeś, że mam jaja, jedyny z całego forum, żeby prosto w oczy na PW bronić Mikołaja. Cohones, bracie, cohones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty manuel zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Nie ma w tym zadnego obiektywizmu, szkodzisz sobie. Jako psycholog powinienes chyba potrafic sie opanowac i dostosowac slowa do tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Doktorze, ale oni już nie wrócą. Czcza dyskusja :)

 

ani mikolaj ani cohones, ani bracie

 

btw: cohones dwa razy napisales :)

Doktorem nie jestem, ja dla Ciebie nie jestem bratem, ale Ty dla mnie jesteś :)

ja otworzyłem, bo jeden Pan wyliczył mi 58 sekund od powstania do zamknięcia...

Ale bardzo długo po tym , jak ci to wytknąłem :) żebym mógł się wykazać :) ale nie mam już po co, bo Aallen Ciebie przebił, przelicytował i zgarnął całą pulę. Nie mam z kim o czym rozmawiać, zatem. Wygraliście. Jesteście lepsi. Szacuneczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak odnosnie zachowania fatso to zostal sprowokowany ale napisal prawde co myslal o tym Evilu. Tak dziala psychologia, ze jak kogos wkurzysz to wtedy znikaja bariery dobrego zachowania i wychodzi prawda na wierzch:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak odnosnie zachowania fatso to zostal sprowokowany ale napisal prawde co myslal o tym Evilu. Tak dziala psychologia, ze jak kogos wkurzysz to wtedy znikaja bariery dobrego zachowania i wychodzi prawda na wierzch:D

 

Poproszę twarde dowody na każdy kolejny aspekt poruszony przez Miłosza, bo w tym momencie bawisz się w publiczne pomawianie mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak odnosnie zachowania fatso to zostal sprowokowany ale napisal prawde co myslal o tym Evilu. Tak dziala psychologia, ze jak kogos wkurzysz to wtedy znikaja bariery dobrego zachowania i wychodzi prawda na wierzch:D

Ciekawe jaką prawdę?

Ojej Evil się sprzedał teraz wszyscy umrzemy.

Naprawdę ktoś w to wierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak odnosnie zachowania fatso to zostal sprowokowany ale napisal prawde co myslal o tym Evilu. Tak dziala psychologia, ze jak kogos wkurzysz to wtedy znikaja bariery dobrego zachowania i wychodzi prawda na wierzch:D

 

Poproszę twarde dowody na każdy kolejny aspekt poruszony przez Miłosza, bo w tym momencie bawisz się w publiczne pomawianie mojej osoby.

 

Nie rozumiem o czym do mnie piszesz, polecam czytac ze zrozumieniem.

Więc specjalnie dla was tlumaczenie mojego postu. Wyrazil swoje zdanie ( FATSO!) takie jakie mial na jego temat, ale wczesniej jego nie przedstawial, bo nie bylo miedzy nimi nic osobistego. Juz jasne>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam forum od paru lat, udzielam sie tez jakis czas, ale po ostatnich dniach mam coraz mniejsza ochote na kontynuacje.

Tak jak nie podobalo mi sie Mikolajowe wciskanie wszystkim swoich modowanych kilerow, jak nie podoba mi sie od bardzo dawna widoczne zachwalanie ciagle przez te same osoby produktow Majkela jako lekarstwa na cale zlo, czy niesmaczny zart Fatso, przed ktorym powinien sie powstrzymac, chociazby na fakt, ze bylo nie bylo jest konkurencja. Ale jeszcze bardziej nie podobaja mi sie wojny jakie sie od paru dni tutaj tocza. W sumie nawet do konca nie ogarniam o co. Chyba o kase, bo kazdy kto tutaj zaglada dowiaduje sie, ze fabryczne sprzety to samo zlo i dopiero wlozenie paluchow ktoregos z forumowych cudotworcow przemienia je w produkty najwyzszych lotow, oczywiscie wszystko za skromna oplate w ogole nie przystajaca do poniesionych wysilkow, kosztow edukacji i jedzenia od pierwszego meisiaca zycia, bez ktorego przeciez geniusz by sie nie objawil.

Jestescie dorosli, jestescie na forum poswieconym audio, rozmawiajcie o audio. A chcacy robic interesy niech pozakladaja branzowe konta i robia to jawnie, bo nei kazdy tutaj udziela sie od zawsze, zebyw iedziec co jest nachalna reklama, a co obiektywna rada na forum jakiej sie tutaj szuka.

I zamknijcie ten temat, bo nie swiadczy dobrze ani o forum, ani o moderacji.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam.

Dalsza dyskusja nie ma sensu na ten temat, moderatorzy sami sobie nie wkleją banów i ostrzeżeń. Ban dla Mikołaja był słuszny, z wielu powodów (choćby multikonto). Reszty spraw szkoda mieszać w jeden młyn, możecie założyć inny temat w jakiejś konkretnej sprawie.

Jeśli macie dalsze obiekcje do moderatorów lub admina to piszcie do właściciela: mario http://forum.mp3store.pl/user/260-mario/.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności