Skocz do zawartości

SMS Audio by 50 Cent w Polsce!


TvSuperStar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Do Polski przyjechały oficjalnie razem z 50 centem (spotkanie z fanami w Wawie 04.04.2014) słuchawki SMS Audio. Wśród modeli znaleźć można modele over ear, on ear, wireless, IEM etc. w różnych kolorkach rzecz jasna.

 

Ceny w MM i Saturnie: http://www.mediamarkt.pl/produkty.html?query=sms+audio&kat_id= http://www.saturn.pl/sluchawki-50-cent,lp-2524?utm_source=afiliacja&utm_medium=tradedoubler&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=tradedoubler

 

A tu na Amazonie :P : http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=sms%20audio

 

Trochę czystych faktów, a teraz nasza gadka. Ogółem o słuchawkach nie jest specjalnie głośno podobnie jak o Ludacrisach. Jest trochę recenzji, ale mało audiofilskich. Podobno jednak wysokich lotów słuchawki to nie są, a charakterek podobny do Beatsów, co dziwić nie powinno. Aczkolwiek Ludacrisy nie wszystkie zawiodły (patrz: recki Tylla), wiec i moze tu znajdą się perełki.

 

W piąteczek najpewniej będę w Wawie i posłucham ile modeli tylko zdołam, porównam czegoś znanego i dobrego o podobnym ciemnym charakterze. Mam nadzieje, ze inni, mający okazję postąpią podobnie. Moze już ktoś coś wie, słuchał? Wprawdzie ceny w polskich sklepach są duże jak na tego typu sprzet i z pewnoscia nieadekwatne do jakosci (co zreszta widac po tym ile kosztuja na amazonie ---> akg k550 nie dostanie sie za 250 zł nawet tam :P), ale byc moze ceny sugerowane przez w.w portal będą adekwatne i opłacalne. Tym bardziej, ze IMO słuchawki są bardzo ładne :)

 

Cóż.. zapraszam do dyskusji.

 

PS. Osobiście jestem wielce zainteresowany słuchawkami, bo 50 cent to mój absolutny top ulubionych artystow obok Beatlesów czy Claptona (rozrzut - wiem), a takze cenie sobie styl i pieniadze więc słuchawki kogoś takiego, ktore tak wygladaja i kosztuja 300-500 zł, a byc moze i solidnie grają za tą cenę wydają sie "marzeniem".

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to powinno dziwić, ale ja jakoś nigdy nie słyszałem o słuchawach których sprzedaż napedzana byłaby wielką gwiazdą i jednocześnie przezentowałyby sobą wysoką jakość dźwieku.

Co do artysty to rzeczywiście odczuwam respekt, w końcu jakby nie patrzeć dla wielu jest najlepszym raperem świata.

Natomiast co do słuchaweczek to cóż .... zapewne na alledrogo powinny byc ich podróbki kosztujące 1/5 i grające identycznie jak oryginały.


P.S. Nie mniej jednak jeśli jest ktoś fanem 50 centa to powinien koniecznie je kupić. Nie do słuchania naturalnie, lecz do noszenia ich np. podczas koncertu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP A ja sie trochę nie zgadzam. Tak jak wspominałem Ludacrisy 150 były udane (https://www.youtube.com/watch?v=z4k0gDIc5PQ) i obecnie również można je dostać za 400-500 zł co IMO jest ciekawą propozycją. Z SMSami powinno byc podobnie. Bedą złe ze wzgledu na ich cenę, ale w granicach tej Amazonowej będą zawodnikami. Z Beatsami jest zresztą podobnie. Gdyby Mixr (głównie) kosztowały 300-450 zł, to sam bym je być może kupił. Wprawdzie za te pieniądze da się dostać używane, rewelacyjne Sony MDR 1R czy inne ciekawe modele, ale na pewno Beatsy nie poddałyby się bez walki w takiej półce cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to powinno dziwić, ale ja jakoś nigdy nie słyszałem o słuchawach których sprzedaż napedzana byłaby wielką gwiazdą i jednocześnie przezentowałyby sobą wysoką jakość dźwieku.

 

Ja tam się nie znam i ani nie za bardzo kojarzę Quincy Jones'a ani nie słuchałem AKG701, ale masz przecież chyba wersję AKG701 sygnowaną przez Quincy Jones'a, a 701 nie są chyba tak kupiaste jak Bitsy. Więc prawdopodobnie mamy do czynienia z połączeniem artysty i słuchawek, które przeczy twojemu twierdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Powiem tak. Miałem przyjemność (lub nie..) przesłuchać słuchawki Curtisa w Saturnie Katowice Silesia. Jako, ze ostatnimi czasy mam dziwny problem z opisaniem dokładnie dzwieku (moze za mało sie tym bawię...) tak to co na pewno moge powiedzieć, ze te modele to ... bullshit. Nie mam porównania z beatsami, a jedynie ponownie z MDR 1R i tak: wokoluszne podstawowe na kablu grały sucho, jakos tak kartonowo z wymierną szczegolowoscia, aczkolwiek wrazenie wyglądowe jest bardzo pozytywne poza tym, ze sa ogromne... mniejszy model, nauszny to moim zdaniem idealna propozycja dla mało wymagających entuzjastów rapu: duzo, urywajacego glowe basu kiepskiej jakości z mocno wysuniętym wokalem i żadna szczegolowoscia. Nie wiem czy słuchawki pod względem dzwieku sa warte nawet ceny sugerowanej przez amazon...

 

Swoją droga przeczytałem artykuł Tylla i powróciła mi chęć spróbowania Ludacrisow 150, szczególnie, ze sa w radcoonie.

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejne super-hiper słuchawki jakością dźwięku bitsów Jeżeli chodzi o AKG czy Sennheiser to te firmy trochę czasu robią słuchawki. A to SMS-Audio nawet nie mogłem zobaczyć ile są na rynku czy 5 lat czy 20, tak jak by 50Cent stworzył tą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trudno dyskutować z gadżeciarzem ;). Ja pozostanę przy swoich bazarowych tandetach badziewnych i zwyczajnie - będę cieszył się dźwiękiem wysokiej klasy, mając świadomość bycia nie trendy i zwykłym lumpem :D. Myślałem, że takie podejście kończy się na pewnym etapie życia, ale jak widać różnie z tym bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celebryci w akcji

 

http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/agnieszka-szulim-w-wersji-neonowej/et8f5

 

"Agniesz­ka Szu­lim była jedną z tych szczę­śli­wych dzien­ni­ka­rek, któ­rej udało się zbli­żyć do prze­by­wa­ją­ce­go w Pol­sce 50 Centa. Po­pro­wa­dzi­ła spe­cjal­ną kon­fe­ren­cję pra­so­wą, na któ­rej głów­ną gwiaz­dą był oczy­wi­ście ame­ry­kań­ski raper."

 

Ja bym się bał do niego zbliżać - a nuż gnata ma pod koszulą ?

c3de1f18a2c1118dff08df25cb6334d6.jpg

9ab4714b9131456edcdc439a704095fb.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie jak stopniowo na pudelkach i innych tego typu portalach pojawią się "celebryci" w tych słuchawkach. Będzie stopniowe wkraczanie w "szołbiz" polski aż zobaczymy tu nawał pytań o te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności