Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Granice tolerancji


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dobreprogramy.pl/Burza-wokol-nowego-szefa-Mozilli-homoseksualni-aktywisci-nie-chca-wybaczyc-mu-przeszlosci,News,53197.html

 

Zapraszam do komentowania.

 

Jeśli do kogoś nie dociera: dziś chrześcijanin nie ma prawa mieć swoich poglądów, a w związku z nimi nie może piastować nawet stanowisk w biznesie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszył tam też kwestię swoich doświadczeń ze zmianami w prawie Kalifornii, które pozwoliły mu zawrzeć homoseksualny związek małżeński ze współzałożycielem Rarebitu, niejakim Michaelem Catlinem.

hehe

 

Jak ludzie są za wysoko w piramidzie Maslowa to im się chyba zaczyna w głowach ******lić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale w tym wypadku jak w wielu innych to ja jestem NIETOLERANCYJNY!

Komuś się w dupie poprzewracało. To idzie w druga stronę tępienie nie gejów, propagowanie dewiacji jako czegoś normalnego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy się nie zgadzasz z LGTB to jesteś naziolem i najlepiej żeby cię nie było, powinieneś gdzieś zejść niepostrzeżenie pod płotem w niepamięci. To status quo na dziś. Za 2-3 lata pójdziesz za NORMALNE POGLĄDY NA RODZINĘ siedzieć, a potem Arbeit Macht Frei.

 

Myśmy już jeden marksizm przećwiczyli, wersję bolszewicką, teraz wersja francusko-holendersko-niemiecka + reszta UE, do której dołączyły przodowniczo USA i Kanada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega przesłał mi jakiś manifest pedałów z lat 80-tych, który opisywał co musza zrobić..i wiecie co dokładnie wszystko co tam było napisane się już spełnioło we współczesnym świecie;niestety nie mogę znaleźć tego manifestu.

 

Dopóki dewiacja nie jest propagowana, prezentowana publicznie czy nie jest udowadniane że jest normalna, niech sobie istnieje.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są Stany, więc co się dziwić? Tam poprawność polityczna ma najwyższą wartość.

A że jakaś firma wycofuje się z marketu FF? Skoro jednemu prezesowi przeszkadza drugi, to nic w tym dziwnego. Nieważne czy jeden jest gejem, a drugi ich nie lubi. Równie dobrze mogli się posprzeczać o najładniejszą prostytutkę na spotkaniu biznesowym - ich sprawa.

 

Dla mnie sprawa nieistotna i niewarta większej dyskusji (zarówno w USA, jak i tu na forum).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są Stany, więc co się dziwić? Tam poprawność polityczna ma najwyższą wartość.

A że jakaś firma wycofuje się z marketu FF? Skoro jednemu prezesowi przeszkadza drugi, to nic w tym dziwnego. Nieważne czy jeden jest gejem, a drugi ich nie lubi. Równie dobrze mogli się posprzeczać o najładniejszą prostytutkę na spotkaniu biznesowym - ich sprawa.

 

Dla mnie sprawa nieistotna i niewarta większej dyskusji (zarówno w USA, jak i tu na forum).

 

Wszystko sprowadzasz do tej sytuacji, ale przecież to zagadnienie ma charakter PANjEWROPEJSKI !!!

 

Spróbuj powiedzieć publicznie, że homoseksualizm jest nienaturalny w Szwecji albo w Holandii, nazajutrz odwiedzi cię policja i zabierze na przesłuchanie, czy przypadkiem nie jesteś neofaszystą i nie chcesz czegoś wysadzić w powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoterroryści widzę atakują coraz częściej, co nie wejdę do Internetu to jakiś temat związany z niby nietolerancją, a przecież to zwykłe poglądy jednego człowieka (w tym wypadku).

 

 

Głosować i manifestować za LBGT (czy jak to tam się zwie) jest w porządku, twierdzić, że popiera się normalność, już nie?

 

 

Ja jestem ciekaw, czy np. homosie wychodzą za siebie za mąż, czy się ze sobą żenią.

 

 

Inaczej: niech sobie tam swoje otwory udostępniają komu chcą, byleby to robili po cichu, z dala od innych, normalnych ludzi i nie wchodzili im "na głowy". W ogóle co to ma być, żeby mniejszości dyktowały warunki? W szkołach niedługo nie będą uczyć o rodzinie, nie będzie mamy czy taty tylko rodzic A i rodzic B, paranoja.

 

 

Gdzieś na jakimś forum kilka lat temu widziałem taki wpis: "Czy jak ci się urodzi dziecko z trzema nóżkami, to będziesz nalegał, żądał, wypisywał pisma i skarżył się do producentów, aby produkowali buty i pakowali potrójnie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie możemy moralnie wspierać fundacji, która nie tylko nie wyrzuciła kogoś o nienawistnych poglądach ze swoich szeregów, ale też kogoś takiego ustanawia szefem całej organizacji – napisał Hampton Catlin, prezes firmy programistycznej Rarebit, w obwieszczeniu, że wycofuje z Firefox Marketplace wszystkie swoje aplikacje. Poruszył tam też kwestię swoich doświadczeń ze zmianami w prawie Kalifornii, które pozwoliły mu zawrzeć homoseksualny związek małżeński ze współzałożycielem Rarebitu, niejakim Michaelem Catlinem."

 

To się nazywa w psychologii projekcja, z tego co pamiętam.

Btw. po psychopacie chyba nikt nie bedzie płakał, że zrezygnował ze współpracy, niech zabiera swoje zabawki i krzyżyk na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sa dwie strony medalu. Tak jak dwie strony sporow swiatopogladowych. Dla mnie pietnowanie kogos, bo jest chrzescijaninem jest tak samo obrzydliwe, jak pietnowanie kogos kto jest homoseksualista.

A przypadkow, ze probowano kogos odwolac ze stanowiska, czy z tego powodu pietnowac/bojkotowac jakas firme jest mimo wszystko wiecej niz takich przypadkow jak tutaj opisany.

Ja bym powiedzial, ze koles polegl od wlasnej broni. Czepia sie innych ludzi bo nie zyja tak jak on chce, to czepili sie jego za to, ze on zyje tak jak chce.

Ehh, swiat bylby za prosty i zbyt piekny jakby kazdy zyl po swojemu i tak samo dal zyc innym.

 

Taki madry obrazek kiedys w necie znalazlem, moze warto sie nad nim zastanowic.

312356_542037675813899_1589037294_n.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nienawistne poglądy". Ciekawe. Jeżeli ja nie lubię gejów z powodu ich poglądów = źle, jeżeli oni nie lubią mnie z powodu moich = dobre i "społecznie akceptowalne"? No nie rozśmieszajcie mnie nawet. Potem się dziwią, że ludzie ich nienawidzą, jak sami dokładają drew do tego ognia. Koło się zamyka? Zawsze.

 

Z serii "głupie ponad miarę" w Amsterdamie już chyba robią getta mieszkań kontenerowych, gdzie miasto może eksmitować za "nienawiść" w stosunku do osób LGBT. Jeżeli dobrze pamiętam, mają w dupie gdzie mieszkasz, kim jesteś itp. jeżeli twoje dziecko nie wykazuje się tolerancją, to nie masz prawa mieszkać w mieście tylko na jego obrzeżach, co się już jakiejś rodzinie przytrafiło.

Edytowane przez magnet13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj powiedzieć publicznie, że homoseksualizm jest nienaturalny w Szwecji albo w Holandii, nazajutrz odwiedzi cię policja i zabierze na przesłuchanie, czy przypadkiem nie jesteś neofaszystą i nie chcesz czegoś wysadzić w powietrze.

 

Pojedź do Talibów, nie zapuść brody, to Cię ukamienują. Ale co z tego? Mieszkam w Polsce i nie czuję potrzeby by walczyć z porypanymi światopoglądami w innych częściach świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sa dwie strony medalu. Tak jak dwie strony sporow swiatopogladowych. Dla mnie pietnowanie kogos, bo jest chrzescijaninem jest tak samo obrzydliwe, jak pietnowanie kogos kto jest homoseksualista.

A przypadkow, ze probowano kogos odwolac ze stanowiska, czy z tego powodu pietnowac/bojkotowac jakas firme jest mimo wszystko wiecej niz takich przypadkow jak tutaj opisany.

Ja bym powiedzial, ze koles polegl od wlasnej broni. Czepia sie innych ludzi bo nie zyja tak jak on chce, to czepili sie jego za to, ze on zyje tak jak chce.

Ehh, swiat bylby za prosty i zbyt piekny jakby kazdy zyl po swojemu i tak samo dal zyc innym.

 

Taki madry obrazek kiedys w necie znalazlem, moze warto sie nad nim zastanowic.

312356_542037675813899_1589037294_n.jpg

Tolerancja powinna działać chyba w obie strony!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekC

Nie slyszalem nawolywan do delegalizacji zwiazkow heteroseksualnych ;-) ani nie zarejestrowalem istnienia fundacji ktorej celem jest walka z takimi zwiazkami.

Jezeli jednak cos mi umknelo i takie fundacje czy praktyki istnieja, to sa godne potepienia takiego samego jak przejawy homofobi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na działaniach aktywistów tracą te osoby, które się ze swoją nienormalnością nie obchodzą. Sodomici strzelają do własnej bramki, chyba, że to wszystko zaplanowane działania w celu odwrócenia uwagi od innych, ważniejszych spraw życia codziennego (bo przecież natura to natura, nie zaczniemy nagle poruszać się na rękach itp.). Nie wiem, czemu mam wrażenie, że jak już się ciapaci rozpanoszą po Europie, to będą mieli jak w domu.

 

 

/EDIT @UP Same roszczenia o zmianie małżeństwa, czy inaczej - rozszerzenia go o możliwość zawierania takiego związku przez geje i lesbijki itp. jest już w sobie niejako obrazą dla tej instytucji. Niech sobie ustanowią na to jakąś inną nazwę, nie wiem - związek rowerowy czy coś - ale nie małżeński.

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to co jest uznawane za normę społeczną. W dawnej Grecji homeseksualizm ( i to ukierunkowany na nastoletnich chłopców ) był nobilitujący dla obu stron. Jednak ta forma była powszechna była wśród wyższych warstw społecznych. Sparta aprobowała eutanazję dzieci. A jednak za podstawę naszej kultury traktujemy tą cywilizację. To pokazuje jak istotny jest kontekst kulturowy w ocenie zjawisk.

Dlatego też uważam, że podstawą jest tolerancja i otwarta głowa. Mniejszość ma prawo walczyć o swoje, pod warunkiem jednak, że nie zaczyna to prowadzić do dyskryminacji większości.

Wracając do LGBT. Na świecie postrzega się ich przez pryzmat ludzi takich jak Biedroń, a ten co by nie mówić nie robi im najlepszej reklamy. To w zasadzie karykatura geja. Z kolei bardziej realistycznym obrazem tego społeczeństwa dla mnie jest Tomasz Raczek. Znam kilku gei, którym blisko Raczka. Tego pana jednak nie widzimy w pierwszych szeregach wojowników LGBT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności