Skocz do zawartości

Vibez


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dobra chlopaki, to dzialamy zespolowo czy kazdy sam zalatwia akcesoria ??

koles chce mi wystawic mi kup teraz za 730 pln, sam player. Mysle jeszcze na akcesoriami,

wezme chyba tylko ktorys pokrowiec. Jak co to napiszcie kto na co jest zdecydowany i zobaczymy

czy dostaniemy jakis rabat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki, to dzialamy zespolowo czy kazdy sam zalatwia akcesoria ??

koles chce mi wystawic mi kup teraz za 730 pln, sam player. Mysle jeszcze na akcesoriami,

wezme chyba tylko ktorys pokrowiec. Jak co to napiszcie kto na co jest zdecydowany i zobaczymy

czy dostaniemy jakis rabat ;)

To ja bym zamówił od razu wszystko : FM-card , akumulator i ten pokrowiec z otworem na kółko

( w nomenklaturze Trekstora jest to Vibez Skinbag ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, napisalem PW do uzytkownika Dawindyk, który tez wyrazal zainteresowanie Vibezem

i mieszka blisko wadowic. moze podjechalby do sprzedajacego, wzial wszystko od niego osobiscie

i nam porozsylal. Chyba ze wolicie, kupowac wszystko przez allegro to luz.

ja wezme tez ten pokrowiec z otworem na kolko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.

 

Dawindyk napisal mi ze po rozmowie ze sprzedajacym, sprawa jest do zalatwienia w przyszlym tyg.

Ja napisalem do sprzedajacego ze jezeli jest w stanie wyslac mi playera dzisiaj kurierem to kupuje dzisiaj,

mam juz cholernie dosc czekania !.

Nie wiem czy Dawindyk rozmiawial ze allegrowiczem o cenie przy wiekszym zamowieniu, bo jesli ceny

maja byc normalne to chyba gra nie warta swieczki zeby angazowac Dawindyka zalatwianie sprawy,

a koles wystawi na allegro oddzielne aukcje na akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.

 

Dawindyk napisal mi ze po rozmowie ze sprzedajacym, sprawa jest do zalatwienia w przyszlym tyg.

Ja napisalem do sprzedajacego ze jezeli jest w stanie wyslac mi playera dzisiaj kurierem to kupuje dzisiaj,

mam juz cholernie dosc czekania !.

Nie wiem czy Dawindyk rozmiawial ze allegrowiczem o cenie przy wiekszym zamowieniu, bo jesli ceny

maja byc normalne to chyba gra nie warta swieczki zeby angazowac Dawindyka zalatwianie sprawy,

a koles wystawi na allegro oddzielne aukcje na akcesoria.

 

Obawiam sie ze dzisiaj nie masz co liczyc na sprzet - gosc jest na urlopie. Z checia ustalilbym cene "hurtowa" ale na razie nie wiem kto i co chcialby zamowic wiec trudno dyskutowac o szczegolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku życzę udanych zakupów, ja swojego Vibeza już kupiłem (niestety tylko 8Gb), też nie miałem ochoty czekać.

 

Chciałbym się zapytać tych, którzy już go mają. Czy udało wam się zapisać playlistę? Mójemu Vibezowi przy tej próbie wyskakuje klepsydra ... muzyka gra, a playlista się nie zapisuje ... nie czekałem więcej niż 5 minut. Zmiana języka na angielski i kodowania znaków na zachodnio Europejski też nie pomogła. Wczytywanie list odbywa się bez najmniejszego problemu.

 

A i może jak już więcej osób będzie miało Vibezy to ktoś założy oddzielne podforum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku życzę udanych zakupów, ja swojego Vibeza już kupiłem (niestety tylko 8Gb), też nie miałem ochoty czekać.

 

Chciałbym się zapytać tych, którzy już go mają. Czy udało wam się zapisać playlistę? Mójemu Vibezowi przy tej próbie wyskakuje klepsydra ... muzyka gra, a playlista się nie zapisuje ... nie czekałem więcej niż 5 minut. Zmiana języka na angielski i kodowania znaków na zachodnio Europejski też nie pomogła. Wczytywanie list odbywa się bez najmniejszego problemu.

 

A i może jak już więcej osób będzie miało Vibezy to ktoś założy oddzielne podforum?

Witamy w gronie userów Vibeza :)

 

A w jakim programie przygotowałeś i transferowałeś na player playlisty

i którego protokołu używasz MTP czy UMS . ?

 

Jeżeli masz Windowsa ( a nie Linuxa jak CPU) > to chyba najlepszym programem

do obsługi Vibeza jest MediaMonkey Free MP3 Jukebox Player, Music Library Organizer>> http://www.mediamonkey.com/

 

Programowi jest wszystko jedno czy player działa pod protokołem MTP czy UMS

> można też do niego ściągnąć polskską wtyczkę językową . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze dzisiaj nie masz co liczyc na sprzet - gosc jest na urlopie. Z checia ustalilbym cene "hurtowa" ale na razie nie wiem kto i co chcialby zamowic wiec trudno dyskutowac o szczegolach

 

racja, napisal mi ze moze wyslac jutro rano. Wiec nie dostane raczej Vibeza przed weekendem. trudno :(

 

Co do zamowienia, to Getz pisal ze chce :

- Fm Card

- baterie

- pokrowiec z dziurą na kółko

 

ja chciałbym :

- Vibez 12 gb

- Fm card

- pokrowiec z dziura na kolko

 

Nie wiem co chce Cpu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o program, bo korzystam z UMS i przerzucałem kawałki poprzez Explorera.

 

Chodzi o samo zapamiętywanie listy na Vibez'ie. Czyli jak mam jakieś kawałki wchodzę w Menu->Lista Odtwarzania -> OK -> Utwórz Listę Odtwarzania

I po wprowadzeniu nazywa i 'kliknięciu', żeby zapisał pojawia się ta klepsydra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 pln

 

ok, Dawindyk, czyli teraz wiemy juz co potrzeba i w jakich ilosciah ;):

łącznie wzielibyśmy :

2x Trekstor Vibez 12 gb

3x FM Card

2x Pokrowiec

1x Bateria

 

nie wiem czy Ty sam cos bedzie brał z akcesorii...

wg jego cen to jest łącznie ok 1760 pln, zobaczymy jaki rabat jest w stanie

zrobić i czy nam sie opłaci kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne - z tego co czytałem na Vibezie nie da się zrobić nowej

playlisty z korzystając z piosenek który znajdowały się na istniejących

już playlistach ( taka opcja jest natomiast w Karmie )

 

Ale z robieniem playlist bezposrednio z albumów czy piosenek

na samym odtwarzaczu , lub zewnętrznego edytora > to z tym nikt chyba

nie miał z tym tej pory problemów. :huh:

 

Może utwórz pierwszą playlistę korzystając właśnie z transferu via Media Monkey lub WinAMP .?

 

Sam nie wiem co Ci podowiedzieć : problem może być związany z tym

że masz zle otagowaną muzykę lub - akurat nie mam swojego Vibeza pod

ręką żeby to sprawdzić - w zakładce Menu > Organize ( bo z tego co pamietam tak się to robi )

trzeba coś ustawić aby móc stworzyć playlistę ? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 pln

 

ok, Dawindyk, czyli teraz wiemy juz co potrzeba i w jakich ilosciah ;):

łącznie wzielibyśmy :

2x Trekstor Vibez 12 gb

3x FM Card

2x Pokrowiec

1x Bateria

 

nie wiem czy Ty sam cos bedzie brał z akcesorii...

wg jego cen to jest łącznie ok 1760 pln, zobaczymy jaki rabat jest w stanie

zrobić i czy nam sie opłaci kombinować

 

Wyslalem zapytanie - dam znac zaraz po otrzymaniu odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokrowiec bedzie w dobrej cenie to tez wezme pokrowiec - narazie poczekajmy co powie ten gosc - tzn jaka cene zaproponuje...

 

Zaproponowal cene taka jak w wypadku pojedynczego zakupu niestety - nie wiem czy w takiej sytuacji jest sens kombinowania (zwlaszcza jesli komus zalezy na czasie). Co do gwarancji natomiast nie ma watpliwosci ze jest normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z UMS vs MTP u Vibeza? Nie czytałem całego wątku, ale na początku jest mowa, że pod XP, którego mam, jest wyłącznie MTP.

Na allegro na aukcji 12 GB Vibeza sprzedawca napisał mi, że może też chodzić jako UMS? Jest już jakiś firmware, który to zmienia, czy wciskał mi kity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Vibez - w przypadku kiedy masz Win XP - automatycznie wykrywany jest

jako MTP . ( z tym że jest to - nazwijmy to tak MTP z ludzką twarzą

- właściwe wszystkie możliwości/zalety UMS są i tu dostępne )

 

2) W pozostałych systemach operacyjnych > np Linuxie - Vibez

jest rozpoznawany jako MSC - zewnętrzna pamięc masowa.

 

3) Do Win 98 są dostępne sterowniki

 

4) Jeżeli chcesz mieć Vibeza działającego po protokołem UMS także

pod WIN XP musisz dokonać drobnej ingerencji w rejestrze swojego

komputera > instrukcja co dokładnie zmienić jest na jednej z pierwszych

stron tego topiku o Vibezie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności