Skocz do zawartości

Takstar HD2000 od LD Systems - podejście numer 2


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że mp3store obniżyło cenę hd2000 , bo pewnie zobaczyli zbiorowe zamówienie na duża ilość sztuk.

 

Akcja - Reakcja ;) Widziałam też promocję na HI2050. Nie jest tak dobra jak ta nasza (za słuchawki trzeba dać o 30 złotych więcej niż na naszej promocji) no ale ma jedną niezaprzeczalną zaletę: jeszcze trwa :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam je gdzieś od tygodnia i na razie przechodzę fazę uwielbienia dla nich. Zastanawiam się jeszcze nad modem perula, żeby im trochę wyższego basu ubyło, bo jest go dość sporo. Muszę się w końcu przejść do mp3store i przesłuchać resztę takstarów (szczególnie ts671) bo mam z pracy rzut beretem dosłownie.

BTW w promocji jest kilka modeli takstara m.in dobra cena na pro-80 zarówno ver.1 jak i 2.

Edit: a i jeszcze jedno... te hi2050 rzeczywiście mają strasznie słaby rozstaw pałąka - pierwsze (nie no, drugie po k518) słuchawki w których regulację mam na maksimum.

sorry za OT.

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę Ci swoich dać na przesłuchanie, czy warto mod robić. Zarówno Hi2050 jak i TS671. Właśnie ukończyłem rekabling Hi2050 więc w chwili obecnej obie pary są rekablowane :) .

 

post-36702-0-00726600-1397343800.jpg

Edytowane przez Perul
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla Was niespodziankę :). Otóż niejaki "kurierzyna" niech go szlag trafi, zostawił tak wartościową przesyłkę bez pytania u sąsiada... Na szczęście ten sąsiad jest zaufany i dziś przytargał mi olbrzymie pudło! Mamy nasz HP700 :). Wszystko jest ok, żadnych zniszczeń. Dziś popakuję dla Was ile się da i postaram się jutro większość wysłać. Pierwsze wrażenia - słuchawki lekkie, nieco płytkie nauszniki, acz wygodne. Brzmienie jasne, naturalne, na tym źródle delikatnie za mało dołu, ale poszłucham na cieplejszym i coś jeszcze napiszę. Do tego powygrzewam :). Potem opisze i pewnie będą do dalszej odprzedaży ;). Tym niemniej zupełnie fajne słuchawki - jako przenośne nadają się bardzo dobrze, bo i tłumienie mają dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla Was niespodziankę :). Otóż niejaki "kurierzyna" niech go szlag trafi, zostawił tak wartościową przesyłkę bez pytania u sąsiada... Na szczęście ten sąsiad jest zaufany i dziś przytargał mi olbrzymie pudło! Mamy nasz HP700 :). Wszystko jest ok, żadnych zniszczeń. Dziś popakuję dla Was ile się da i postaram się jutro większość wysłać. Pierwsze wrażenia - słuchawki lekkie, nieco płytkie nauszniki, acz wygodne. Brzmienie jasne, naturalne, na tym źródle delikatnie za mało dołu, ale poszłucham na cieplejszym i coś jeszcze napiszę. Do tego powygrzewam :). Potem opisze i pewnie będą do dalszej odprzedaży ;). Tym niemniej zupełnie fajne słuchawki - jako przenośne nadają się bardzo dobrze, bo i tłumienie mają dobre.

No to super, będzie czego słuchać na świętach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe co mówisz, bo myślałem, że płacisz za dostarcznie pod podany adres, a nie taki, jaki kurierowi się podoba...


Kończę przygotowywać paczki dla 13 osób, których mam pewne adresy :). Reszta jak się upewnię, dokąd wysyłać. Ale jutro będzie jazda na poczcie :)

Edytowane przez 1313
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy ;). Teraz tak - dostałem wszystkie poza dwoma adresy do wysyłek. Muszę podać dane do faktur i nie wiem, na ile są one zbieżne z danymi wysyłek. W końcu mi się to wszystko pomiesza :(.


W 1. poście podwójny + oznacza, że te paczki są już spakowane i zaadresowane. Postaram się wszystkie wysłać dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności