Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nuforce NE-700m - alternatywa?


xem

Pytanie

Witajcie,

 

Długo nosiłem się z zamiarem kupna słuchawek. Po przeczytaniu miliarda testów, porównań i recenzji wybór padł na Nuforce NE-770M i pod kątem jakości są nieziemskie. Piękny bas, czysty dźwięk - słowem idealne.

 

Niestety, kupiłem je 3 dni temu i od momentu pierwszego kontaktu miałem dziwne wrażenie, że te słuchawki zbyt trwałe to nie są. Rzeczywiście, dużo osób na różnych forach pisze, że słuchawki są awaryjne. Słuchawki po 3 dniach użytkowania zaczęły przerywać.... Żenada. Chcę mieć słuchawki na dłużej niż 3/6 miesięcy.

 

Produkt był nowy, nieużywany więc nie chce mi się wierzyć, że to wada seryjna. Kabel użyty w tych słuchawkach wydaje się być dość łamliwy, więc z przykrością muszę oddać te słuchawki, bo nie wzbudzają mego zaufania.

 

No i teraz pytanie - co jeśli nie Nuforce?

 

Interesują mnie dokanałówki z mocnym, dobrym bassem takim jaki dają NE-770M. Budżet - do 250zł. Mikrofon - fajny dodatek, ale nie wymóg. No i coś bardziej trwałego. Poprzednio miałem epki 630 i są nie do zdarcia. Wielokrotnie je nadszarpnąłem, wiecznie mi spadają, ciągle w nich biegam i pod kątem wytrzymałości to jak nokia 3310 pośród telefonów.

 

Szukam czegoś bardziej trwałego od nuforce ne-770m. Co polecicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A może wypowiedzieć się jakiś posiadacz NE-770 czy z wytrzymałością jest aż tak beznadziejnie ?

Ja się mogę wypowiedzieć o 700x i 770x że są bardzo awaryjne.

Przerywają kanały, odklejają się filtry i pada jack.

Nie wiem jak to jest w przypadku wersji z mikrofonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie co wy macie z tymi e10 ??!! mieliście je wogóle w uszach? to nie są słuchawki uniwersalne do każdej muzyki!!! naczytaliście się dobrych opinii na ich temat i świecicie na forum, do basu czy elektronicznej muzyki poprostu się nie nadają, tzn. nadają lecz w tej cenie są lepsze.

 

Jeśli zależy Ci na basie i dobrym uderzeniu bierz te nuforce-700x ewentualnie JBL J33 lub J33i ( i- oznacza mikrofon) sam je mam ponieważ poszukiwałem słuchawek do elektro/house/rock itd. stawiłem w czarno na nieznane JBL J33 i trafiłem w 10! kopią mid-bassem a bass schodzi wyjątkowo nisko, e10 wogóle nie mają startu, biją miękkim rozlewającym się basem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie co wy macie z tymi e10 ??!! mieliście je wogóle w uszach? to nie są słuchawki uniwersalne do każdej muzyki!!! naczytaliście się dobrych opinii na ich temat i świecicie na forum, do basu czy elektronicznej muzyki poprostu się nie nadają, tzn. nadają lecz w tej cenie są lepsze.

 

Jeśli zależy Ci na basie i dobrym uderzeniu bierz te nuforce-700x ewentualnie JBL J33 lub J33i ( i- oznacza mikrofon) sam je mam ponieważ poszukiwałem słuchawek do elektro/house/rock itd. stawiłem w czarno na nieznane JBL J33 i trafiłem w 10! kopią mid-bassem a bass schodzi wyjątkowo nisko, e10 wogóle nie mają startu, biją miękkim rozlewającym się basem.

 

Pozdrawiam

Ja w przeciwieństwie do niektórych na tym forum miałem opisywany przez siebie sprzęt, a nie tylko go widziałem na obrazkach.

Ja z kolei wolę e10 zarówno od każdego jbl, jaysów jak i nuforców(choć nuforcy są tylko minimalnie gorsze)

Najlepiej będzie jak xern odsłucha osobiście podane modele bo każdy woli co innego w dźwięku.

My możemy tylko doradzić.

Edytowane przez Yearzero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem wam tak, zakochałem się w jakości nuforce'ów. Są genialne, ale jeśli mają mi się rozlecieć za miesiąc to podziękuję.

 

Szukam czegoś identycznego, tylko że lepiej wykonanego.

 

Budżet 250zł. E10 z tego co widzę są sporo tańsze. Są porównywalne z nuforce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapewne jak będziesz walił nimi o ściane to pewnie rozwalisz je w miesiąc, śmieszą mnie takie wypowiedzi, sam miałem kiedys senki cx 300II które są lipne w wykonaniu ale jakoś grały mi 2 lata...

nuforcy to typowo basowe słuchawki które trzepią mózgiem(to co lubie) nadaja sie do techno/electro/rock/RAP, wszystko zależy czego będziesz słuchał.

e10 są dobre ale muzyki gdzie wymagane jest bardziej płaskie granie, grają szczegółowo jednak mi wogóle nie przypadły ponieważ kocham porządne uderzenie basem czy granie V-ką.

 

prócz nuforców od siebie polecam po raz kolejny jbl j33i(mikrofon)

 

up.

Dodam że z wszystkich wymienionych przeze mnie- największą scene mają j33

Edytowane przez bols244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja również uważam, że e10 są uniwersalne. Miałem rev 1 i rev2. Wersja druga trzyma mi do dzisiaj i jest w świetnym stanie. Słuchawki na prawdę jak za taką cenę to mega. Słucham wszystkiego oprócz disco polo, reggae i stwierdzam, że nadają się do każdego rodzaju muzy. Może troszkę brakować punktowanego basu w hip hopie. Jeśli chodzi o awaryjność to te dokanalki nie znają takiego pojęcia. Takie rzeczy z nimi robiłem, a dalej są w świetnym, prawie idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności