Skocz do zawartości

Monster Beats Studio


veekon

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłącze sie do ogółu i przyznam, ze za 700 zł takowych nie warto, aczkolwiek dostac dostaniesz. Używane w każdym razie. Ostatnio przegladalem i chyba były nawet nowe za 680, jednakże w mało uniwersalnych kolorach :P Te sluchaweczki szybko tracą na wartości (w końcu ich realna wynosi ok. 200, no moze 300 zł ze względu na noise cancelling) wiec jak musisz kupic, to zdecydowanie lepiej używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeden z bogatych dzieciaków przyniósł swoje nowe beatsy i zjadły je pionieery m390 i Sony mdr zx300 :D za 8 dyszek, ale bas mają po byku, pocieszałem go :D a po mule po prawdzie :D

Uważasz, że bas w "bitsach" ma większego kopa niż w k519? :D

Ja bym nad tym polemizował, bo porównywałem sobie moje AKG i sklepowe Studio.

 

Bez zbędnego OT: myślę, że znajdziesz starszy model Beats Studio w cenie 700 zł. Przeszukaj ceneo lub inne porównywarki cen - zapewne znajdziesz satysfakcjonują Cię ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Do tych 700 zł mówiłem oczywiście o starszym modelu. Jesli chodzi o muzykę (bo nie wiem czy Ci na tym zależy) to jej jakosc chyba sie nie zmieniła. Jest rownie słaba, aczkolwiek nie miałem nowych studio na uszach z własnym playerem, na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Do tych 700 zł mówiłem oczywiście o starszym modelu. Jesli chodzi o muzykę (bo nie wiem czy Ci na tym zależy) to jej jakosc chyba sie nie zmieniła. Jest rownie słaba, aczkolwiek nie miałem nowych studio na uszach z własnym playerem, na spokojnie.

W cenie 700 zł można urwać pomarańczowy kolor, co moim zdaniem wygląda dosyć komicznie (kwestia gustu). Nawet z tego co się urientuję, to jest możliwość odebrania ich (kupując chyba na oleole.pl) w jednym z kilku większych miast Polski.

 

Osobiście uważam, że Monster Beats tworzył "lepsze" słuchawki niż aktualne Beats (Monster się odłączył). Tak czy tak zabawki z logo "b" nie mają przekonania w moich oczach.

Edytowane przez Kub3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeden z bogatych dzieciaków przyniósł swoje nowe beatsy i zjadły je pionieery m390 i Sony mdr zx300 :D za 8 dyszek, ale bas mają po byku, pocieszałem go :D a po mule po prawdzie :D

Co takiego, Pionieery m390 zjadły Beatsy. Pionki to takie przeciętniaki, to te Beatsy muszą być totalną kichą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pamiętam jak jeden z bogatych dzieciaków przyniósł swoje nowe beatsy i zjadły je pionieery m390 i Sony mdr zx300 :D za 8 dyszek, ale bas mają po byku, pocieszałem go :D a po mule po prawdzie :D

 

Co takiego, Pionieery m390 zjadły Beatsy. Pionki to takie przeciętniaki, to te Beatsy muszą być totalną kichą.
Faktem, że słuchaliśmy ze słabiutkiego behringer ha400, co bitsom mogło zaszkodzić, bo m390 i zx300 nic nie szkodziło :D (załóżmy, dla uproszczenia) a daciem była równie słaba uca202

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jedyne słuchawki których nie zamierzam sprawdzać jak grają.

Chyba wyszedł bym z siebie i kopnął się w dupę, gdybym wydał z 600-900zł zł za słuchawki które grają jak m390.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższego "toru" , dobra , torku, od beatsów m390 były lepsze, szczególnie względem ilości i jakości góry i separacji. Już na pierwszy rzut ucha. I dla mnie i dla smutnego właściciela beatsów. A może ja pomyliłem słuchawki/może miał podróbki?

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc zwątpiłem. Dwa lata temu , jak nie trzy temu to było, ja (nie)byłem wtedy chyba nawet jeszcze na etapie hd681 jako killera wszechwag, m390 uważałem za znakomite słuchawki, mogłem beatsy pomylić z jakimś innym modnym wtedy badziewiem, także dla spokoju sumienia wycofuję powyższe stwierdzenia. Może to jednak nie były beatsy? Odsłuch trwał 15 minut, nawet twarzy kolesia nie pamiętam, oprócz tego jak mu uśmiech zgasł, pewnie pamięć spłatała mi figla, bywa. Sorry zatem, za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem chyba większość modeli beats produkowanych do 2010. Żaden jakoś na mnie nie zrobił dobrego wrażenia jeśli chodzi o dźwięk i jakoś mi starczy wrażeń odsłuchowych jeśli chodzi o tę firmę.

Rozumiem, że młodzież kupuje słuchawki tej firmy dla lansu lub też może niektórzy lubią taki bas zalewający inne pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby ten bas był chociaż dobry... A tam nie ma ani kontroli ani faktury ani nawet porządnego subbasu. Jest takie sobie głuche tłuczenie na midbasie i tyle. Dużo tańsze Audio Technica ATH-M50 zjadają je na śniadanie. Lepszy bas jest w philipsach SHP5401 które kosztowały nowe poniżej 100pln. Co prawda philipsy też nie mają faktury na basie ale w tym pułapie cenowym to jest jeszcze akceptowalne.

Celowo nie porównuje Beats do słuchawek z ich klasy cenowej bo takiego porównania po prostu nie ma :).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z beatsów są chyba mixr i można powiedzieć że nie są nawet złe ale jeśli znowu popatrzeć przez pryzmat ceny... w przedziale 700-1000 zł jest przecież taka konkurencja. Ale one mają takie być. Mają być drogie. Mają nie być dostępne dla każdego. Dobry marketing.

Akurat o marketing ta firma świetnie zadbała. Zapłacili kilku gwiazdom za pokazanie się z nimi i podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujące jest, jak moi rówieśnicy uważają "bitsy" za najlepsze słuchawki, posiadanie ich to prestiż i intesencja dźwięku.

Potem tylko komentarze: "bo ty masz jakieś szajskie AKG czy Sennheisery (szajshejzery), a ja mam bitsy" :D

Ja takich problemów nie miałem. Czasami brałem w dłuższe podróże walkmana na kasety i tyle wystarczało.

Wracając do beatsów to po prostu jest taka moda na nie wśród młodzieży. Po prostu jak masz je na uszach, to widać, że rodzice zapłacili powiedzmy 700-800zł i że masz kasę, więc się czujesz lepszy.

Skoro tyle dałeś, to muszą przecież dobrze grać.

Najlepszy sposób na nich to dać im posłuchać swoje słuchawki.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najbardziej irytujące jest, jak moi rówieśnicy uważają "bitsy" za najlepsze słuchawki, posiadanie ich to prestiż i intesencja dźwięku.

Potem tylko komentarze: "bo ty masz jakieś szajskie AKG czy Sennheisery (szajshejzery), a ja mam bitsy" :D

Ja takich problemów nie miałem. Czasami brałem w dłuższe podróże walkmana na kasety i tyle wystarczało.

Wracając do beatsów to po prostu jest taka moda na nie wśród młodzieży. Po prostu jak masz je na uszach, to widać, że rodzice zapłacili powiedzmy 700-800zł i że masz kasę, więc się czujesz lepszy.

Skoro tyle dałeś, to muszą przecież dobrze grać.

Najlepszy sposób na nich to dać im posłuchać swoje słuchawki.

Mnie lans w ogóle nie rusza. Ogólnie uważam, że bitsy to 150% lans/swag/yolo i inne śmieszne "grupy" czy jak to się zwie. Osoby, które kupiły bitsy powinni chyba jeszcze chodzić z przyklejonym na słuchawkach paragonem ile za nie zapłaciły... :D

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że customami nie idzie się lansować :D

 

Poza tym niestety ludzie w moim wieku uważają, że im więcej basu (najlepiej przed dwa "s") tym lepsze słuchawki. Jakość się nie liczy tylko ilość i potem takie kwiatki

O tak, bas przez 2 "s" to ostatnio zjawiskowo często spotykane zjawisko :D chociaż to trochę dziwne, bo literka "b" bardziej tu pasuje. Powinni pisać "szukam potężnego BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBASU". Albo jednak nie. To ciągle byłoby irytujące. A podnieta nad walącym wszędzie basem znika chyba z wiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności