Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Compton napisał:

Tu czasami piszę co słyszę, w końcu nie jesteśmy na jakimś komercyjnym forum jak np. na audiofanantyk.pl, że ktoś może dać Ci bana za wpis nietożsamy z interesem owego forum.

To grubo:woot:. Nie wiedziałem, że tam taki surowy klimat panuje.

19 minut temu, Compton napisał:

Tutaj tego nie ma, więc możemy pisać  bez nacisku.

No prawie że...ale fakt - sporo tu wolności jeśli chodzi o opinie o sprzęcie.

Nawet wyznawcy dt150 i starych yamaszek nabrali dystansu; czekamy jeszcze na członków Kościoła Nieustającej Adoracji Przetworników R2R.

29 minut temu, Compton napisał:

Jeszcze gorzej - mi grają lepiej niż D7k.

Obiektywnie trudno się nie zgodzić, że t5p są lepszymi słuchawkami;

ale z niechęcią gdyż subiektywnie, to wolę tembr celulozy.

34 minuty temu, Compton napisał:

O K812 to się już nawet nie wypowiadam.

Nie lubię tych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, audionanik napisał:

czekamy jeszcze na członków Kościoła Nieustającej Adoracji Przetworników R2R.

Przecież my jesteśmy "normalni", można powiedzieć, że cisi i pokornego serca, wręcz błogosławieni... Dlatego posiedliśmy te najlepsze z najlepszych Przetworników ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Przecież my jesteśmy "normalni", można powiedzieć, że cisi i pokornego serca, wręcz błogosławieni... Dlatego posiedliśmy te najlepsze z najlepszych Przetworników ;) 

Zauważyłem taką zależność, że w torze z R-2R często gdzieś się lampa plącze. Widzę tu pewną synergię, tylko nie wiem - czy to lampa ma zagłuszać R-2R, czy R-2R ma dostarczać sygnał, z jakim lampa sobie jeszcze poradzi? :) Fakt, że sprzedałem DACa na Sabre jednemu posiadaczowi lampy, ale ja go jeszcze z nich wyleczę. Mimo, że lekarz. :ph34r: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję testować Sundara i LCD2. Oba to są świetne słuchawki o całkiem innym charakterze grania. Hifimany zdecydowanie są jaśniejsze i raczej nastawione na szczegółowość i analizę. Audeze postawiłabym po przeciwnej stronie, cieplejsze, wokale znacznie bardziej dociążone, góra mniej ostra i zdecydowanie więcej dołu.
SQ obydwu na tym samym poziomie. 

Kolejne porównanie to LCD2 vs Monoproce M1060c z open modem. Bardzo ciężko mi było znaleźć różnic miedzy nimi. Jak dla mnie gra praktycznie tak samo. Większa różnica była w ergonomii. Audeze były wygodniejsze na dłuższą metę. 
Mam prawie takie same wrażenie co Joshua :) 


Po raz kolejny przekonałem się, że M1060c z open modem to killer w swojej cenie. 


9:45 - porównanie z Hifimanami 
12:00 - porównanie z Audeze  

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może ktoś porównywał Aeony Flow open z HE400i ? Zapewne różnica bardziej ciemniejsza i cieplejsza barwa, a scena lepsza w których ? Czystość lepsza w .... ?

No i czemu nie ma fanklubu MrSpeakers na forum ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu z tego co widzę nowe dekle dostały LCD-XC (karbonowe zamiast drewnianych) to może i LCD2CB to samo się tyczy. 

 

Jak ktoś znajdzie jakieś dobre promo na Audeze to będzie gość. Nie liczę Creator Edition bo tam zabrali kuferek pewnie za połowę wartości słuchawek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności