Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, vonBaron napisał:

Ja jednak kierowałbym się wygodą ;)

A najlepiej to mieć Ethery i XC i koniec gry.

 

Ja jeszcze słuchałem TH900 MKII i też wybrałem XC. 

 

Czy koniec gry ? hmm jakieś staxy by się jeszcze przydały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Compton said:

Są plusy i minusy.

Z dwóch porównywanych par, wybrałem ładniejsze ;)

IMG_4953.JPG

 

 

Taa, tylko nie wiadomo które ładniejsze. LCD wyglądają lepiej ale na głowie - jak Gustlik! Zwłaszcza u mnie, ja mam mały łeb i u mnie są na 2 ząbku.

Dzisiaj robiłem idealnie te same porównanie w TopHiFi. 

Reasumując - XC grają fajniej bo ciekawiej. Ether C - bardziej neutralnie ale ilość basu mi akurat bardziej w nich odpowiada i to że go fizycznie bardziej czuć.

 

LCD - mimo nowego paska mocowania nadal są u mnie zdyskwalifikowane przez ciężar. Masakra. A szkoda bo wersja bez pudła kosztuje 4444zł. 

Ether C nawet po rabatach, używka itd sporo drożej.

 

Ether C - z Hugo2 nie rozwija się do końca. LCD - już grają ******ście z Hugo2 a może być tylko lepiej.

 

Ostania uwaga co do XC - łyżka dziegciu obok wagi to góra. Za ostra trochę. 

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Compton said:

Dla mnie w totalu Flow C grają lepiej od XC. Obie pary słuchałem na FAW Noir.

 

 

W totalu tak. One są bez wad dźwiękowo. Wszystko gra. Tylko ta cena i nuda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na rynek wchodza własnie słuchawki Brainwavz Alara. Co myślicie? Jest szansa że to będzie grało? Cena w miarę realistyczna, budowa konkretna, pakowanie skromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, ten gościu. Widziałem. Ale tez słuchałem. Znaczy tej próbki dźwięku z nich od niego. Bas wygląda na obciążony, i nie słychać żeby się tam coś chowało. Myslę że na żywo może być całkiem tłusto, ciężko i uczciwie. Generalnie muszę się przyznać że nigdy fanem planarów nie byłem ale powiedzmy ze po odsłuchu D8k i Ether F zmieniłem zdanie. Czy są jakieś tanie planarne słuchawki warte uwagi, które mogą uleczyć, moje obumarłe serce do tej technologii, po tym jak zostało brutalnie wyrwane z klatki piersiowej przez firmę HiFiman dawno temu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nicodem napisał:

 

W totalu tak. One są bez wad dźwiękowo. Wszystko gra. Tylko ta cena i nuda ;)

 

Jak bez wad? Nuda to duża wada, żeby nie powiedzieć dyskwalifikacja. Gdyby Flow C były przeźroczyste dźwiękowo, to by nie były nudne, bo muzyka na żywo się tak nie prezentuje. Słuchałem tylko na jednych padach, jakby co. Dla mnie LCD-XC bez dwóch zdań, i reveala nie potrzeba. Poza tym one są piękne w wersji Walnut. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez wad? Nuda to duża wada, żeby nie powiedzieć dyskwalifikacja. Gdyby Flow C były przeźroczyste dźwiękowo, to by nie były nudne, bo muzyka na żywo się tak nie prezentuje. Słuchałem tylko na jednych padach, jakby co. Dla mnie LCD-XC bez dwóch zdań, i reveala nie potrzeba. Poza tym one są piękne w wersji Walnut. :wub:
Tak jak nie przepadam za takimi pomysłami, to wersja limitowana w krokodylu na niebieski czy jak mu tam kolor mi się bardzo podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nabawiłem się urazu odcinka szyjnego kręgosłupa słuchawki LCD-XC będą dobre do rehabilitacji? :)

Compton ile czasu jesteś w stanie wysiedzieć z XC na głowie bez uczucia dyskomfortu czy bólu głowy? Nie ociera się to już o masochizm (ten nie zakończony osiągnięciem pełnej satysfakcji seksualnej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Compton napisał:

Nigdy bym nie powiedział, że Flow C są nudne. Ona grają żywo, dynamiczne, są podkręcone i pokolorowane, ale na pewno nie nudne ;)

Dla mnie one są mdłe, mało nasycone, równe barwowo i spektralnie jak sprany, kolorowy T-shirt. Zdaje się @saudio to w międzyczasie ujął w kontekście innych słuchawek. No i nie wiem też, co było na daną chwilę zakombinowane z padami przez właściciela. W ten dzień akurat Edition X skradły show i nie ma lekko. Z zamkniętych jeszcze TH900 Mk I lubię z tych "ostatnio omawianych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś film na youtube na którym facet wyciągnął z tych FlowC jakąś watę czy coś, po rozebraniu przetwornika.  Mówił że teraz jest super. Kanału nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności