Skocz do zawartości

słuchawki + tablet - cicho graja


dab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co mogę zrobić aby muzyka lub filmy puszczane z tabletu przez słuchawki grały głośniej? Obecnie, mimo ustawienia głośności na maksymalna pozycję grają cicho co jest kłopotliwe przy odsłuchu podczas podróży autem.

Czy zastosowanie jakiegoś (jakiego?) Wzmacniacza tu pomoże?

Z góry dzięki za porady.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet samsung Note 8" N5100

Słuchawki nauszne zamknięte klasy 30zl :)

dzieciom pasują :) gdyby tylko jeszcze głośniej grały

zastosowanie wzmacniacza znacznie podglosni?

Czytałem trochę o FiiO E6. Mały, tani, pytanie czy cos takiego lub podobnego zaspokoi oczekiwania? Nie wiem jak to jest w praktyce.

Druga sprawa, to czy są wzmacniacze obsługujące dwa źródła dźwięku? 2 tablety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupić skuteczniejsze słuchawki? :huh: Jak dla mnie to najpierw zmień słuchawki, a potem myśl o kolejnych krokach. Co do dwóch źródeł to są, ale to raczej stacjonarne zabawki. W przenośnym sprzęcie chyba nie uświadczysz wzmaka z dwoma niezależnymi imputami oraz outputami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od skuteczniejszych sluchawek wolalbym jak juz zakup wzmacniacza - bo tez bym i ja sobie go pouzywal.

Tak sobie przegladalem wlasnie oferte wzmakow FiiO i maja model w podwojnym wyjsciem na sluchawki, to model E07 ale raczej przetwarza muze z jdengo zrodla :( ?

Taniej byc moze i wygodniej bedzie kupic 2x FiiO E06 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko.. po co wzmacniacz kiedy masz jakieś słabe słuchawki? Tak jak mówi kolega wyżej, najpierw słuchawki sobie kup porządne to może nawet wzmacniacza nie będzie trzeba.

W tym przypadku chodzi mi wylacznie o mozliwosc glosniejszego sluchania przez sluchawki. A to chyba uzyskam jedynie poprzez wzmacniacz.

Podlaczalem inne lepsze w Media Markcie i nadal cicho graly wiec zakup lepszych tu niewiele pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko.. po co wzmacniacz kiedy masz jakieś słabe słuchawki? Tak jak mówi kolega wyżej, najpierw słuchawki sobie kup porządne to może nawet wzmacniacza nie będzie trzeba.

W tym przypadku chodzi mi wylacznie o mozliwosc glosniejszego sluchania przez sluchawki. A to chyba uzyskam jedynie poprzez wzmacniacz.

Podlaczalem inne lepsze w Media Markcie i nadal cicho graly wiec zakup lepszych tu niewiele pomoze.

 

 

O ile ten samsung nie jest po prostu za slaby (co byloby dosc dziwne) to masz po prostu malo skuteczne sluchawki. Podlaczenie wzmacniacza oczywiscie pomoze (ale mowa o drozszych FIIO raczej - E6 w niczym Ci nie pomoze) ale moze rowniez wyciagnac na wierch duze braki tych sluchawek. W cenie wzmacniacza powinienes byc w stanie znalezc jakies rozsadniejsze sluchawki a zysk bedzie podwojny - lepsza jakosc i wieksza mobilnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności