Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HD 598 czy aby oryginalne?


Kub3n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Znalazłem okazję na kupna Sennheiserów HD 598. Zastanawia mnie czy jest to w pełni oryginalny egzemplarz.

Wszystko byłoby Okej, gdyby nie to, że na poniższych zdjęciach jest inne pudełko niż powiedzmy w unboxingqch na YT lub na innych aukcjach.

 

Prosiłbym o pomoc.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał. Pierwsze co mi się rzuciło to pady (chyba, że zdjęcie jest jasne), które są strasznie jasne. Brązowe elementy też wyglądają inaczej.

 

Z tego co pisał sprzedawca: pady są wytarte z racji na to, że jest drugim właścicielem tych słuchawek, zaś brązowe elementy podobno były przez poprzednika wymienione.

 

Nie wiem co o tym myśleć...

 

+ zdjęcia były robione z lampą błyskową, czwarte zdjęcie pokazuje pady bez naświetlenia.

Edytowane przez Kub3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Trzeba uważać. Ja raz zostałem oszukany ze słuchawkami i to na forum, więc jestem ostrożniejszy. Lepiej trochę więcej nawet zapłacić, ale mieć pewność, że słuchawki są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejki, fejki. W oryginałach elementy brązowe mają wyraźną fakturę, jakby drewnianą. Tutaj widać też wady opaski, gdzie w senkach jest wszystko dopieszczone - na zdjęciu wygląda jak plastikowa i jest popękana.. Pady mają dużo gęstsze włosie w oryginałach, nie sądzę żeby się mogły tak wytrzeć. Widziałem tą ofertę na allegro i wtedy nie zauważyłem, a wyglądają jednak bardzo źle :/

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odgrzewam.

 

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sennheiser-hd598-wys-24h-z-polski-i4843123993.html

 

Co o tym myślicie?

 

Brązowe elementy mają drewniany wygląd, a pady ciemny kolor.

Z drugiej strony sprzedający ma 3 negatywy za rzekomą sprzedaż podróbek.

 

Poprosiłem o zdjęcia real-photo, czekam na odpowiedź.

Edytowane przez SirLiptonTipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam.

 

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sennheiser-hd598-wys-24h-z-polski-i4843123993.html

 

Co o tym myślicie?

 

Brązowe elementy mają drewniany wygląd, a pady ciemny kolor.

Z drugiej strony sprzedający ma 3 negatywy za rzekomą sprzedaż podróbek.

 

Poprosiłem o zdjęcia real-photo, czekam na odpowiedź.

Sam bym się na podobnej aukcji przejechał, gdyby nie dobra rada @GryfPomorski.

Ja na Twoim miejscu omijałbym szerokim łukiem tę aukcję, bo:

- po pierwsze primo: kwota nawet nie pokrywa się w połowie z najniższą ceną na ceneo, a nie wspominając już o autoryzowanych sklepach Sennheisera

- po drugie primo: brak własnych zdjęć rzeczy podejrzanie tanich przedmiotach = najprawdopodobniej podróbka. Poproś allegrowicza o real foty, ale czy to coś Ci da...

- po trzecie primo ultimo: negatywne komentarze za sprzedaż podróbek wyklucza wiarygodność sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam.

 

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sennheiser-hd598-wys-24h-z-polski-i4843123993.html

 

Co o tym myślicie?

 

Brązowe elementy mają drewniany wygląd, a pady ciemny kolor.

Z drugiej strony sprzedający ma 3 negatywy za rzekomą sprzedaż podróbek.

 

Poprosiłem o zdjęcia real-photo, czekam na odpowiedź.

Tylko że nawet to zdjęcie nie jest jego autorstwa tylko z sieci http://global.rakuten.com/en/store/pedalmania/item/sennheiser-hd-598/?s-id=borderless_recommend_item_en

3 osoby już kupiły może pojawią się komentarze o ile się choć trochę znają.

I odbioru osobistego też nie ma.

Edytowane przez grzechu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aliexpress.com/item/HD598-Hang-Ear-Yype-Wear-Earphone-Shell-DIY-Accessory-3-Colors-For-40mm-Turbo-Headphone-Cover/2026771752.html

 

Uważajcie!!!

 

Słuchawki Sennheiser'a są naprawdę dobrze wykonane. Każda mała zadra, nierówna krawędź, zamazany napis, czy cokolwiek, co wydaje się głupotą świadczy o tym, że mamy do czynienia z podróbką.


PS. Nawet użył fotek z chińskich stron -,-

 

PRZESTRZEGAM PRZED KUPNEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te podróby z aliexpress za 25$ czy nawet taniej w rzeczywistości wyglądają gorzej niż podróby beats'ów ;). Jednym słowem tandeta i szkoda czasu i pieniędzy. Kiedyś chciałem je kupić do przeszczepu i wymienić w nich drivery ale jak zobaczyłem jak wyglądają to podziękowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności