Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Są tu jacyś latający audiofile?


Arkusz

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja się dopiszę, choć audiofilem nie jestem ( ani żadnym innym "filem" bo mi się ze zboczeniem kojarzy ). Do latania wybrałem paralotnię bo w przeciwieństwie do spadochronu ona jednak lata. W zeszłym roku zrobiłem licencje. Łącznie z obydwoma etapami szkolenia zrobiłem dopiero ok. 50 lotów - a raczej zlotów bo lotem można nazwać tylko jeden przypadek gdzie lot trwał ponad pół godziny i udało mi się pokręcić kilka razy w kominie.

Pozdro dla latających melomanów

Edytowane przez Robhaal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiedz ile ta całą zabawa pochłonęła kasy ?

Łącznie? Na razie około 20 tys. złotówek, w tym roku pewnie dobije do 30 tys. W przyszłym roku będę chciał sobie kupić swój spadochron, więc będzie to już zupełnie kosztowny sezon.

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

BUMP! Nikt, nic? Udało mi się zaliczyć w tym roku skok z balonu, za 2 tyg. planuję skoczyć z... szybowca. W sierpniu polatać trochę w tunelu aerodynamicznym i może skoczyć z Mi-8. Dodatkowo - 2 moje najbliższe osoby będą skakać w sierpniu, więc polecę z nimi z kamerką - zapowiada się świetny sezon :)
11722479_967498369966857_203365703347372

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I na co CI te skoki, kupiłbyś kałacha za ten hajs :D

 

A tak serio człowiek patrzy i go zazdrość od środka trawi, trzeba ciułać i samemu skoczyć :)

Myślę, że mógłbym kupić trochę więcej, niż nawet AK380 ;) Ale kto raz skoczy zrozumie, dlaczego np. sprzedałem customy.

Arkusz jaka jest taka minimalna cena dla skoku dla kogoś bez sprzętu przygotowania etc ?

W tandemie - 700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

W tym roku pocisnęła mnie panna bieda... więc tylko dwa loty zrobiłem.

Latanie to coś jak puknięcie żony szefa mafii... Niebezpieczne ale jaka frajda. :woot:

 

Oglądanie filmików na youtubie nie oddaje nawet tego w 10%.

Polecam każdemu odbycie pierwszego etapu szkolenia w górach. To koszt poniżej tysiąca za tydzień stosunkowo bezpiecznej frajdy. Jakieś 25 krótkich zlotów.

Najlepiej latem w wakacje. Jak się spodoba to wtedy ewentualnie drugi etap.

Mówię oczywiście o paralotniarstwie.

 

 

 

Film nie jest z mojego szkolenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

TaDa! Wracam ;) Właściwie nawet po dość paskudnej kontuzji nie zrobiłem sobie przerwy (tylko latałem w stabilizatorze), a mój licznik bardzo szybko zbliża się do liczby 300 :) 

W tym roku zacząłem latać jako kamerzysta tandemów - mega przyjemna i dająca wiele satysfakcji "praca". Chciałbym się z Wami podzielić jak to wygląda i przy okazji - jeśli komuś się podoba - niech da lajka pod zdjęciem z linku :) Biorę udział w konkursie, a przy okazji zarówno mi, jaki tandem pilotowi będzie miło ;) 

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=2047803655269651&set=a.108628229187213&type=3&theater

42651269_2047803658602984_83807718922979

Pozdrawiam! :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności