Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe słuchawki ala Creative Aurvana Live


Atais

Pytanie

Cześć!

 

Ostatnio znalazłem się w kropce. Moim odtwarzaczem jest najczęściej iPhone5 i słuchałem wcześniej muzyki na Sennheiser cx 400-ii. Niestety popsuł mi się jeden kanał, podczas wyjazdu, i na szybko po przejrzeniu forum kupiłem Jays aJays Three.

 

Muszę przyznać, że jestem z nich jednak bardzo niezadowolony. Dźwięk jest strasznie płaski, senki chyba były bardziej w moim guście. Ponadto - płaski kabel jest super w kieszeni, ale w haczy mi też o ubrania i słuchawki non stop wypadają mi z uszu.

 

Więc szukam czegoś nowego.

Budżet mam powiedzmy rozsądnie do 350zł ale nie koniecznie chciałbym wydawać aż tyle. Jestem skłonny dać drugą szansę płaskiemu kablowi, ale chyba powinien być trochę węższy niż w Jaysach.

 

Słucham niestety wszystkiego i nie da się tego określić, w pracy używam Creative Aurvana Live i jestem z nich bardzo zadowolony. Może mogłyby być minimalnie bardziej basowe, ale i tak są super. Czy jest coś podobnie brzmiącego w pchełkach?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Słuchawki możliwe że są spoko, tylko o co chodzi z tym, że wchodzą do ucha jakby od góry.

Może to zabrzmieć jak marudzenie ale chyba wolałbym klasyczne pchełki, które nie urwą mi ucha jak zahaczę o coś kablem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mogę się jakoś przekonać do tego odwrotnego systemu noszenia - nie zjeżdżajcie mnie za ignorancję; jak będę mógł od kogoś wypróbować od znajomych to na pewno to zrobię, ale na razie wolałbym sprawdzony system :-).

Nie zależy mi na regulacji głośości, mikrofonie itd.
Zrobiłem taką tabelkę na podstawie MP3Store i zaznaczyłem które słuchawki przykuły moją uwagę, co sądzicie?

 

Nazwa...............................................Cena MP3Store....Znalazłem za....Komentarz
Beyerdynamic DTX71.......................219................129....
SŁUCHAWKI MARSHALL MINOR.....259................150....
KOSS DOUSZNE KDX200.................239................185....
Beyerdynamic DTX101......................269................200....
NuForce NE-700M rev2.....................229................229...........<--
Brainwavz M3....................................299................299....
JBL SYNCHROS S100 BLK..............299................299....
AKG K375 Czarne.............................300................300...........<--
Monster DNA ControlTalk..................399................330....
Sennheiser CX880............................339................339...........sprawdzony Senn :-)
Edytowane przez Atais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sennheiser w większości przypadków posiada kiepski współczynnik stosunku możliwości do ceny. Kiedyś porównywano Sony mdr-ex85 do CAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności