Jump to content
Sign in to follow this  
prisoxis

Vedia A10 - tajemnica wnętrza i masakra

Recommended Posts

Witam.

Moja Vedia A10 ma już parę lat ... notorycznie psuła się, zawieszała. Nie działa w niej Transmiter FM, nie chcę się zaktualizować software ... Odpuściłem serwis - tylko z nią biegam, ważne że mi wtedy gra choć czasami się wyłączy od wstrząsu ... ale dlaczego to zaraz się dowiecie. Pisałem wielokrotnie do serwisu Vedii - olewka całkowita, zero odpowiedzi. Postanowiłem ją otworzyć ... bo co innego mi zostało, myślałem, że może ją przeczyszczę lub coś ... to co zobaczyłem wstrząsnęło mną niesamowicie - zerknijcie zresztą sami. Tak wygląda moja Vedia A10 otwarta pierwszy raz przeze mnie, nigdy w życiu w niej nic nie grzebałem, oficjalnie przyrzekam ! Małe zdjęcie otoczone kółkiem to fotka wnętrza Vedii zrobionej "normalnie". Moją otrzymałem NOWĄ kupioną po prostu w sklepie, wziąłem egzemplarz z półki ... nie wiem czy do końca była taka nowa :woot: Jakby ktoś chciał fotkę w większej rozdzielczości to również posiadam - tą zmniejszyłem żeby się forum " nie rozjechało ". Chyba to składał pijany Chińczyk albo dostałem wsadzony do pudełka egzemplarz poserwisowy / pogwarancyjny który po prostu posłali jako nowy. Ciekaw jestem kto jeszcze posiada sprzęty pos*ane kawałkiem drutu i zalane glue gunem.

Fotkę można powiększyć klikając na nią.

vedia.jpg

Edited by prisoxis
  • Like 2

Zaskoczę cie to w tym modelu norma. Po prostu oni to tak robili. Cud ze to grało, a grało przyzwoicie.

Wiem jedno - wyłącza się ona ponieważ jest zwarcie gdzieś na gnieździe słuchawek a podczas biegania jack trochę się rusza, czasami jak wetknę jack'a w górne to A10 się wyłącza jakby dostała resetu. Fajnie traktują klientów

U mnie wylacza sie zazwyczaj przez wyladowanie elektryczne? jak mam ja w bluzie czy cos (elektryzuje sie ubranie) przez co musze trzymac ja w rece.

U mnie wylacza sie zazwyczaj przez wyladowanie elektryczne? jak mam ja w bluzie czy cos (elektryzuje sie ubranie) przez co musze trzymac ja w rece.

A nie da się wyjąć jej z obudowy i zekranować czymś plastiku od środka?

Nie probowalem, jak bede mial czas to sie zobaczy. Chociaz i tak rzadko slucham cos portable.

A najgorsze w tym wszystkim, że niestety nie tak miało być.. i nie tak było. Ale cóż.